Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mod jak na razie jest w porządku, nie mam wylotów i gra się dosyć przyjemnie. I mam pytanko, bo w Barze jest stalker (zapomniałem imienia) który zajmuje się naprawami i modernizacją sprzętu. Wziąłem od niego zadanie na odszukanie niezbędnych narzędzi. Czytam uważnie dialogi i mówił że trzeba szukać w takich miejscach jak Dolina Mroku, hangar czy też fabryka, i w Dziczy. Wczoraj latałem po Dziczy ale coś nie znalazłem narzędzi, wykonał ktoś może tego kwesta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość zaczyna od linii najemników.., mnie naszło żeby jednak zacząć od wojskowych.. Pierwszy problem - nie mogę znależć sprawozdania na Agropromie.. jest tylko notatka o zablokowaniu wejścia do katakumb ( wejść można tylko przez przez szyb ze schodami na górce po lewej od pierwszego komleksu, ale tam nic nie znalazłem) Może mi ktoś podpowie gdzie szukać tego dokumentu ?? Dzięki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość zaczyna od linii najemników.., mnie naszło żeby jednak zacząć od wojskowych..

Pierwszy problem - nie mogę znależć sprawozdania na Agropromie.. jest tylko notatka o zablokowaniu wejścia do katakumb ( wejść można tylko przez przez szyb ze schodami na górce po lewej od pierwszego komleksu, ale tam nic nie znalazłem) Może mi ktoś podpowie gdzie szukać tego dokumentu ?? Dzięki..

Wejście do podziemi to pewnie ta "banera" na zrzucie ekrany ( z innego moda).Podchodzisz do niej i tam jest zakryta deklem studzienka. Tam powinno byc wejście.

Dołączona grafika

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjście z katakumb jest w kryjówce Striełoka :) W sumie zacząłem grać po linii wojskowej, ale po zabraniu dokumentu z ciężarówki jeszcze raz wracamy do podziemi Agropromu po następne dokumenty. No i tutaj miałem problem, bo tych dokumentów niet, a łaziłem naprawdę wszędzie, łącznie z wyjściem i powrotem z lokacji. Wkurzyłem się z lekka, i zacząłem grę od początku po linii najemników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, @apg2312, masz rację, nieścisłość u mnie. Wyjście między czterema zbiornikami pierwszego kompleksu, sorki. Ale za to wiem gdzie są te dokumenty, co je tak poszukiwałeś w linii wojskowych. Otóż, jak zejdziesz na dół i pokona się burery, to stojąc plecami do otworu, gdzie za nim niedaleko są kręcone schody, to przesuń się w lewo i zajrzyj do wnętrza wentylatora, obok czerwonego silnika elektrycznego, leżą tam spokojnie te dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaraz wyjdę z siebie i stanę obok :wallbash:

Oczywiście, jak zwykle mam problem, ale teraz nie związany z samą grą, a przypuszczam z rozdzielczością :( Gram na 1440x900, to natywna rozdzielczość mojego monitora.

Zadanie od Woronina na znalezienie zaginionych powinnościowców z posterunku na Wysypisku. Znalazłem PDA, tyle, że większość tekstu mam przyciętego, i nie mogę odczytać całej wiadomości. Zmiana rozdzielczości monitora niestety nie pomaga :(

Może jakaś dobra dusza powiedzieć, co tam pisze ?

Czy ewentualnie idzie to jakoś poprawić ? Bo przypuszczam, że nie tylko ja mam ten problem ?

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, szybkie pytanko. Skończyłem właśnie zadanie u Szakala na odnalezienie jajogłowych na Radarze. Teraz on mówi że się żegnamy i mam się zgłosić do gościa na S (wyleciało mi to imię z głowy, ale ci co przechodzili fabułę najemników będą na pewno wiedzieć), gdzie on dokładnie jest ? pisze że na placówce wojskowych, i gdzieś tam są najemnicy. Hm.. czyżby na Agropromie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metek, nie mogę tego pobrać, dlatego wstawiam tu - http://www.sendspace...f203f412c0c8ad5

@apg2312 - wstaw to do gamedataconfigmisc, powinno pomóc

@kobal - nie ma spacji, bo były dwa "" cudzysłowy. Błąd, pewnie nie ostatni. To jest beta spolszczenia. Zrobię patcha jak uzbiera się więcej.

Edytowane przez smox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael - gość nazywa się Anubis, i znajduje się na Magazynach Wojskowych w placówce najemników.

@smox - ja tam bez problemu pobrałem :)

@metek58 - teraz wygląda to tak. Może zamiast "siępasą" wpiszesz "gdzie zazwyczaj żerują mięsacze" ?

Dołączona grafika

Edytowane przez apg2312
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linia wojskowych.., utknąłem z zadaniem "notatki Striełoka" może ktoś przypomnieć gdzie szukać tych notatek ? Druga sprawa to zadanie od Diektariewa dotyczące wyjaśnienia zniknięcia posterunku na wysypisku (bodajże), trzeba iść na miejsce posterunku i coś się dowiedzieć czy znaleźć.., może mi ktoś pomoże i w tym temacie, bo nie wiem o ktory posterunek chodzi i co mam tam zrobić ? Wielkie dzięki za pomoc.. Przy okazji.., czy można robić jakieś zadania dla Wolności na Magazynach wojskowych, bo jak zacząłem je robić to w Barze spotkała mnie niespodzianka - wszyscy do mnie zaczęli strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę linią najemników, co do wolnościowców to nie widziałem aby ktoś dawał jakieś zlecenie. Ale zajrzyjcie w ich bazie do składu broni oraz pancerzy, posprzedawałem niepotrzebne rzeczy, można się ładnie wzbogacić. Notatki Striełoka sam szukam, jak na razie poszukiwania idą marnie, szukam w fabryce nad Jantarem, zapamiętałem też jak informator mówił o Magazynach Wojskowych w pobliżu bagna, tak więc coś tam może być. @emelek radzę wczytać sejwa przed braniem kwestów od wolności, niedobrze jak do ciebie strzelają w barze. Nie wiem jaka jest fabułą dalej, ale to na pewno nie ułatwi przejścia jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linia wojskowych.., utknąłem z zadaniem "notatki Striełoka" może ktoś przypomnieć gdzie szukać tych notatek ?

Notatki dla Informatora (bo myślę, że o nie tu chodzi) zostawił Striełok gdzieś w trzech miejscach. W dziczy - między niedokończonym budynkiem a domem bez okien, na Jantarze i w Dolinie Mroku. Jak będę w domu, dopiszę dokładniejszą lokalizację, jeśli to tylko o te dokumenty chodzi.

Striełok często był widziany w różnych rejonach Zony. W opuszczonym zakładzie, co jest na Jantarze; na Magazynach Wojskowych - w okolicy mokradła; w Dziczy - pomiędzy opuszczoną budową, a domem z wybitymi oknami. Możliwe, że on tam stworzył schowki, w których mogą znajdować się jakieś sugestie lub wzmianki o kodzie.

Napisz, czy o to chodziło.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...czy był kiedyś jakiś mod, z którym nie miałbym problemów ? :)

Jestem na CEA2, chcę wejść do laboratorium X-0, i wyskakuje mi błąd :

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression : motion_ID.valid()
[error]Function : CKinematicsAnimated::ID_Cycle
[error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\SkeletonAnimated.cpp
[error]Line : 136
[error]Description : ! MODEL: can't find cycle:
[error]Arguments : $editor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam błąd. Jestem na Jantarze, szukam najemników którym muszę przekazać informacje. Jako że ich cały czas szukam to wziąłem zlecenie od Sacharowa na zabicie snorków w pobliżu bagna za bunkrem jajogłowych. Gdy je zabijam, i zbliżam się do bramy bunkra to mnie ciągle wywala, i jest ten sam błąd:

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: vertex || show_restrictions(m_object)
[error]Function	  : CPatrolPathManager::select_point
[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamepatrol_path_manager.cpp
[error]Line		  : 155
[error]Description   : any vertex in patrol path [sus_guard] in inaccessible for object [suslov]

Ktoś ma jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.