Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. To Obserwatorzy. Możesz próbować ich zastrzelić (ja mam ich 18 na sumieniu wg PDA), ale nawet trupy znikają. Ale np. próba zabicia Obserwatora na lokacji Bar kończy się wylotem.

W sumie oprócz tego, że obserwują z daleka i są na czerwono to w niczym nie przeszkadzają :)

Dołączona grafika

Edytowane przez apg2312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprowadzisz na niego broń, zobaczysz, że to Obserwator, o którym co jakiś czas jest ostrzeżenie. Strzel do niego, a pojawi się teleport, a on zniknie. W końcu, grając dalej, dowiesz się kto to jest.

Na razie jeszcze nie gram w tego moda. Pytam z czystej ciekawości bo gdyby to było coś na kształt Szmaragdowego Grodu z Metra to już mi ślinka cieknie, ostrzę sobie ząbki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pajak117 - W Metro nie grałem, więc nie mam porównania. A ząbków sobie nie ostrz, tylko spróbuj nimi ugryźć moda. Żałował na pewno nie będziesz, nawet jak na Szmaragdowy Gród nie natrafisz. A może i lepiej, bo po co mody mają być do siebie podobne?

Zamist szmaragdów, nazbierasz "Kryształów", potem je pozamieniasz na "Absoluty", te z kolei na następne. A przy okazji zobaczysz Zonę inną niż była. I zaspokoisz swoją ciekawość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problem z pobraniem moda, to może go pobrać stąd : LINK NIEAKTYWNY Rozdzieliłem moda na 3 części i przepakowałem WinRAR-em (mniejszy stopień kompresji, i pliki wynikowe większe), bo max rozmiar pliku na tym serwerze to 2 GB. Dodatkowo można pobrać patch kumulatywny. Prędkość pobierania jest dość przyzwoita :)

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pajak117 - W Metro nie grałem, więc nie mam porównania. A ząbków sobie nie ostrz, tylko spróbuj nimi ugryźć moda. Żałował na pewno nie będziesz, nawet jak na Szmaragdowy Gród nie natrafisz. A może i lepiej, bo po co mody mają być do siebie podobne?

Zamist szmaragdów, nazbierasz "Kryształów", potem je pozamieniasz na "Absoluty", te z kolei na następne. A przy okazji zobaczysz Zonę inną niż była. I zaspokoisz swoją ciekawość.

Chodziło mi o powieść Glukhovsky'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy widziałem z daleka  w różnych miejscach jakiegoś typa który przyglądał się mojej postaci przez lornetkę. Gdy podchodziłem bliżej pojawiał się teleport a typ znikał w nim. To normalne ?

Nie chcę cię straszyć ale to może być zwiadowca obcych z terenu Tunguski ;) , a co do dziwnych kwestii to czasem widziałem stalkerów jak łazili po wodzie... (SoC, CN ) .

Ktoś z was ma może skojarzenia co do łażenia po wodzie???   ;)

Pająk 117, też zaczynam ciąć w fotografa, ide do wiochy do sidora/barmana(nie pamiętam), potem do chaty, tam misja cd. tzn. mam 4 twarze w ekipie i mam iść ukatrupić jakichś panków/włóczęgów i gdy podłażę pogadać do bojców i skumać którzy idą ze mną to wykopsa mnie na pulpit!!!! helvette!!!!

 

ma ktoś jakąś radę, pacz, coś w ustawce???? dajcie znać... ;)

Nie chcę cię straszyć ale to może być zwiadowca obcych z terenu Tunguski ;) , a co do dziwnych kwestii to czasem widziałem stalkerów jak łazili po wodzie... (SoC, CN ) .

Ktoś z was ma może skojarzenia co do łażenia po wodzie???   ;)

Pająk 117, też zaczynam ciąć w fotografa, ide do wiochy do sidora/barmana(nie pamiętam), potem do chaty, tam misja cd. tzn. mam 4 twarze w ekipie i mam iść ukatrupić jakichś panków/włóczęgów i gdy podłażę pogadać do bojców i skumać którzy idą ze mną to wykopsa mnie na pulpit!!!! helvette!!!!

 

ma ktoś jakąś radę, pacz, coś w ustawce???? dajcie znać... ;)

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vidkunsen, jeśli wcześniej rozmawiałeś z Brygadierem , możesz załatwić szabrowników.

O.K. (Otto Krämmer - taki tam inzynier od forda T stą O.K. ), co do np. smiyha, czy brauna nielepiej nie kaleczyc Polskiego i napisać np. : brazowy i kowalski, przeciez to to samo a jak ladnie brzmi, tak po Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vidkunsen - stara, dobra zasada grzecznościowa, mówi o tym, aby nazwisk obcokrajowców nie tłumaczyc. Bo  w efekcie możemy dostać coś banalnego.

A obce ( niemieckie czy anglosaskie ) nazwiska w tym modzie, są celowo wstawione.

Widocznie niedokładnie, lub wcale, przeczytałeś wstęp do moda. Jest w paczce polonizacji jako plik text.

Z niego się dowiesz, skąd się ci wszyscy amerykańce tam wzięli. I na pewno, nie są to Polacy-Kowalscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vidkunsen - stara, dobra zasada grzecznościowa, mówi o tym, aby nazwisk obcokrajowców nie tłumaczyc. Bo  w efekcie możemy dostać coś banalnego.

A obce ( niemieckie czy anglosaskie ) nazwiska w tym modzie, są celowo wstawione.

Widocznie niedokładnie, lub wcale, przeczytałeś wstęp do moda. Jest w paczce polonizacji jako plik text.

Z niego się dowiesz, skąd się ci wszyscy amerykańce tam wzięli. I na pewno, nie są to Polacy-Kowalscy.

Spokojnie Tropiciel, to nie było tłumaczenie tylko forma uproszczenia jak ktoś miał/ma problemy z odmianą obcojęzyczną. p.s. Obie formy t.j. oryginalna i spolszczona sa dopuszczalne, ale ta druga mało używana coś jak np. piżama i pidżama czy tez nagminne zapoczątkowane juz w latach 90-ych XX wieku pisanie lacińskiego zaimka osobowego względnego : ten, ów, zacz przez ch zamiast samego h, rzymianie nie znali ligatury ch!!! ;) jak spiewa Sokyra Peruna..(Stalkiery) Bracki Krug ;)

Jedna mała dygresja - w NS 5 TT2 generał wygląda "trochę" innaczej niż w fotografie... ;)

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uwalnianie dusz musi przebiegać w konkretnej kolejności? Zaczynamy od KP to jasne. Został mi ostatni grób w Barze, aktywuję go, ale nie mogę złapać kuli. Zaraz znika i słychać dzwięk tłuczonego szkła, a potem komentarz bohatera. I to wszystko zadanie niezalicza się.

 

 

Faktycznie, sprawdziłem w poradniku Cichego i wyszło, że przegapiłem jeden grób na Promzonie. Zadanie zaliczone. 

Wiekie dzięki smox!

Edytowane przez de Vries
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostać się na poligon doświadczalny, problem, dostałem prowiant od kucharza i mam przekazać bratu, w bazie na lokacji Poligon Doświadczalny, chce wejść i po pewnym czasie wyświetla się komunikat, że zadanie się nie powiodło i wszyscy wojacy do mnie prują. W poradniku jest, że mam wartownikowi dać przepustkę, nikt nic nie chce, co robię nie tak.

 

Problem rozwiązany :P :P :P :P , gram dalej

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo akcja FOTOGRAFa odbywa się znacznie wcześniej , niż fabuła TT2 , więc i generał był wtedy młodszy .

Nie chodzi o wiek lecz o przynależność rasowo etniczną, w ns 5 tt2 generał był waspem a w  fotografie czarnoskóry... co do krytyki Metek 58 to jej nie było to tylko stwierdzenie faktu, takie skrzywienie zawodowe - stwierdzam/podaje dowody a interpretację pozostawiam "badaczom" ;)

Mam chyba coś na sumieniu o czym nie pamietam albo gra mnie nie lubi, jak rozwaliłem bandę to oddałem bzdety brygadierowi, potem gen. kowal, polazłem na fabrykę po jakiś złom dla koleżki z Folgore(włoch z garażu) a tu lipa, żadnych skrzynek tylko kanister z olejem napędowym, dobra spoko leze do sidora, następnie lezę do knajpy w której kiedys piekarz urzędował (ns5 tt2 ) i po drodze pytam się koleżki i...jak zwykle niezwykle bdb* do pulpitu...verdammte scheiße!!!! noż w piczku mater.... spoko czasem mnie ponosi... i tak co sie kogoś z braciaków pytam to wybros na pulpit... ;)

 

* bdb - but du.a brama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.