Skocz do zawartości

Tajne Ścieżki 2 Final Update + Autumn Aurora 2


vandr

Rekomendowane odpowiedzi

@Ignachinio a jakby sprawdzić poradę z tego tematu czy licznik amunicji się wyświetli?

Ewentualnie widziałem poradę żeby podmienić sobie tekstury hud-a ze starej wersji, tej bez Autumn Aurory, tam to wyglądało tak.

http://stalker-gsc.ru/_ld/55/88381833.jpg

Plik chyba się nazywa ui_hud.dds.

Tylko zanim zaczniesz kombinować to zrób sobie kopię oryginału bo jakby się coś zrypało albo mod odmówił posłuszeństwa to będziesz miał do czego wracać.

No i nie wiem czy za hud odpowiada tylko jeden plik no ale to już możesz sobie popatrzeć w folderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier  ee tam, wyżej masz moje screeny, gdzie Ty tam widzisz ile mam kulek? przecież nie ma żadnych liczb, @Ignachinio ja pamiętam że miałem problem z uruchomieniem w ogóle tego moda i Oldman mi to jakoś ogarnął, nie wnikałem jak on to zrobił, moda nie skończyłem bo przejąłem bar z Powinnością, zginął mi Tropiciel i fabuła mi się popsuła ale jak na mnie i moją "anielską" cierpliwość do modów to i tak daleko zaszedłem, także jakby co to pytaj, niedawno go robiłem to może coś jeszcze pamiętam, niby są poradniki ale z nimi też różnie bywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanko około tematyczne. Otóż…

Od pewnego czasu gram sobie w OGSE 0.6.9.3. (Final 2.0). Mod jest z grubsza OK. Ale tęsknota za Autumn Aurorą pozostała i to wielka. Dlatego zapytuję, czy jest gdzieś do pobrania w bezpieczny sposób (bo w legalny wątpię) wersja Cienia Czarnobyla 1.0004 ? Pytam, gdyż posiadana przeze mnie wersja to zakupiona na GOG 1.0006, a z tą wersją Tajne Ścieżki raczej się nie połączą. A może istnieje gdzieś do pobrania pełen konglomerat czyli Tajne Ścieżki 2 + Autumn Aurora 2.1 ?

Dziękuję!   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • Agrael zmienił(a) tytuł na Tajne Ścieżki 2 Final Update + Autumn Aurora 2
  • 11 miesięcy temu...
W dniu 25.09.2020 o 11:05, kondotier napisał(a):

@cez137  O ile pamiętam, to w modzie jest bug, albo celowa złośliwość polegające na tym, że GB ma ograniczoną możliwość picia energetyków. Jak ich we wcześniejszej grze wypije określoną ilość, to już skutecznie działają na opcję snu bez końca. Taka ukryta "narkomania". Szkoda tylko, że w ten sam sposób nie działa to na energię :056: .

a można to jakoś ominąć by znów mógł spać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.