Jump to content

Szukam Moda.

Recommended Posts

Według mnie mody rozbudowane fabularnie godne polecenia to:

• TŚ 2 Update Final (Cień)
  • F.O.T.O.G.R.A.F ( Cień)
  • Czas Sojuszu ( Zew)
  • SGM 2.2 ( Zew , zawiera oryginalną troszeczkę zmienioną fabułe+ nowe zadania)
  • Trylogia Zaurusa ( Cień)
  • Positive 2

Do listy propozycji dodałbym od siebie:

Priboy Story (Cień Czarnobyla. Historia opowiedziana oczami żołnierza)

Misery 2 (Zew Prypeci. Ta sama fabuła, lecz posiada bardzo rozbudowane elementy stalkera, które można i trzeba wykorzystać bardzo często w tym, naprawa broni, kombinezonów, leki anty-radiacyjne, jedzonko a la Podróże z Makłowiczem. Posiada lekko zmienione i ciut ostrzejsze dialogi npc. Krótko mówiąc, czysty survival w prawdziwym Zonie bez litości, nawet Bear Grylls miałby przerypane :D . Moda najlepiej ściągnąć komplet czyli= 2.1.1)

Lost Alpha (osobna gra, nie mod :biggrin:, mimo tego wykorzystuje elementy z Cienia Czarnobyla choć z własnymi dodatkami od twórców LA. Wykorzystuje także poprzednie buildy, które nie były wykorzystane w Cieniu. Oczywiście posiada po troszku zmienioną fabułę oraz bardziej rozbudowany świat :smile: )

Edited by seb-stryl

• 2 weeks later...

Hrothgar - a spróbuj sztuczki ze zrobieniem kopii gry. Zrób nowy katalog o nazwie różnej od oryginalnego i do niego przekopiuj tylko zawartość katalogu z grą. Zrób nowy skrót pulpitowy do tego katalogu. I dopiero tę grę w nowym katalogu odpatchuj.

Jeśli masz partycje na dysku ( lub więcej dysków), tę kopię zrób na innej partycji niż masz zainstalowaną grę.

Trzeba jednak przy czymś takim pamiętać, aby w pliku fsgame.ltx, zmienić ścieżkę zapisu gry na zapis w katalogu moda. Jak to zrobić, jest na forum.

Fajno , że Ci poszło . Dziwię się  , dlaczego ludzie wstydzą się tego ,że używają witamin . (chyba taka poprawność) .Mam orgin SoC , CS i CoP nawet 2x .Ostatnio żona kupiła mi w markecie .Dużo zdrowia dla wszystkich .

• Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.