Skocz do zawartości

Opinie o OP-2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wszystkie stalkery i mody do nich odpalam na Weteranie i tak przechodzę, nigdy nie podbijam udźwigów, skoków bo nie widzę sensu w bieganiu np z toną karabinów. :) Ale jak ktoś lubi biegać z takim majdanem to co mi do tego. (Jedyny wyjątek Hardwar mod 3.2 do czystego nieba tam już na początku musiałem zejść na Nowicjusza ;) ))

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

          Wersja OP2 jest klasycznym przykładem "upierniczenia" fajnego moda właśnie poprzez nadmierne utrudnienie - i nie chodzi tu o trudnostępne schowki czy tez braki w wyposażeniu. Tak naprawdę jedyne co z robiono to podkręcono NPC do niebotycznej skali.Graficznie - nie widzę zbyt wielu zmian , fabularnie - żadnej różnicy- jak na razie .

-.

        

W wersji OP-1 gra kończy się na zatonie. W OP-2 grasz dalej już do prawdziwego końca moda. To jest ta jedna i wielka różnica.

Następna to ładowanie sejwów :

OP-1 = SSD + i7 3.2 GHz = 40 sekund

OP-2 = SSD + i7 4.0 GHz = 10-15 sekund

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybiegłem pod bazę wojskową na Kordonie w celu znalezienia schowka kolekcjonera. Przy okazji zrobiłem quest od sidora na walizkę. Gdy przyszło się naparzać wkroczyła jakaś Pani z oddziałem koksów. Jedno małe pytanie. Dobrze zrobiłem że tam wlazłem i lepiej sie cofnąc w sejwach. Ktoś coś mówił żeby nie za szybko robić questa na walizkę bo jest tam jakaś wazna postać dlatego też kieruje pytanie do was. Pozdrawiam

Edytowane przez ShogunShinto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po X10 i wyłączeniu mózgozwęglacza, więc czas na opinię :)

Mod po prostu ZAJEBISTY jest, zero wylotów, zero przycinek, zero problemów. Nie licząc paru "zacinek skryptowych" to gra się dobrze i przyjemnie. Po skończeniu X10 nie poszedłem na Prypeć tylko od Radaru poszedłem do Doliny Mroku i na Kordon (trzeba naprawić stosunki z powinnością :P)

Do tej pory miałem dwa wyloty losowe, ale po wczytaniu gry było już ok. Teraz na Bagna i Zapomniany Las wybieram się.

Ogólnie ode mnie na teraz 11/10 :)

 

Edytowane przez Junx
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybiegłem pod bazę wojskową na Kordonie w celu znalezienia schowka kolekcjonera. Przy okazji zrobiłem quest od sidora na walizkę. Gdy przyszło się naparzać wkroczyła jakaś Pani z oddziałem koksów. Jedno małe pytanie. Dobrze zrobiłem że tam wlazłem i lepiej sie cofnąc w sejwach. Ktoś coś mówił żeby nie za szybko robić questa na walizkę bo jest tam jakaś wazna postać dlatego też kieruje pytanie do was. Pozdrawiam

Dobrze zrobiłeś. Co innego gdybyś właził tam bez zadania, ale skoro Sidor dał questa na walizkę to nie ma sprawy. Poza tym to zadanie jest konieczne do odblokowania Kostii w Barze i przejścia z Radaru na Jantar. I nie zapomnij pogadać z dowódcą tych koksów, niejakim Buusty i mu podziękować za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na poziomie raalistycznym :devil:Na początku szok:angry:wyzwanie to co lubie:biggrin:

Grałem w solianke 3 razy około 3 tyś godzin spędziłem w zonie (nielicząć innych modów):cool:

Solianki nigdy nie skonczyłem BUGI mnie blokowały -żadne kombinacje mi nie pomogły:down:

Teraz mam nadzieje że wreszcie ukoncze tego moda :cool:

Jest bardzo stabilny i piękny :devil:fakt artów mało ale jakoś idę do przodu:blush:ammo ciężko zdobyć ale granatów to ci dają (Na watachy mutantów jak znalazł):cool:

p.s

Poszedłem na Jantar zanim wlazłem do X-18 -nie chcieli gadać ze mną :cool:

Więc myśle że grę jest ciężko zbugować :biggrin:

Wszystkim dopytywaczom polecam https://stalkerteam.pl/topic/967-przewodnik-po-narodnoj-soliance/ 

tam szukać zanim zadacie pytanie:geek:

ss_mietek_09-11-15_12-17-13_(l07_military).jpg

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ale ten z NSa podobno pasuje. Ewentualnie mogę dorobić podstawowy spawner.

Możesz dorobić, ale pasowałoby żeby był taki jak w DMXie. W razie braku przedmiotów questowych by wiele pomógł.

 

EDIT: Zrobiłem spawner do OP-2, pasowałoby żeby ktoś go potestował.

W czasie gry naciskamy klawisz ESC a potem F2, F3 lub F4.

spawner.rar

Edytowane przez sedoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle ale polecam dobrą strzelbę (M4 super 90 od zadania na termowizor lub Benelli czy jakoś od zadania na książkę dla górnika)

Dodatkowo polecam egzoszkielet wojskowy zdjąć z jednostek specnazu po rzeźni na agropromie. Będziesz w nim chodził bardzo długo

Masz tylko jedną apteczkę - Dostaniesz bolca raz i koniec z tobą. Wymieniaj kiełbasę na apteczki u żyły.

Pozdro

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechcący- brak możliwości edycji ? - jestem zmuszony pisac post pod postem

- mam problem z artmodyfikacją , a właściwie tworzeniem  arta Skrętak , który jak wiadomo jest jedną ze składowych questu Petrenki.

 W/g info od Dzika -  aby uzyskać w/w artefakt winienem użyć : kiełbasy, puszki, łebka tuszkana i bandaża. I niestety nic . Transmutator informuje o braku składników mimo iż są dostepne , a ręczne uzupełnienie  powoduje wielkie nic, czyli charakterystyczny błysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem sprawdzę w skryptach czy nie ma jakiegoś błędu. Bo w końcu kto transmutuje skrętaki ? :). Mam ich w skrytce ze sześć.

Zresztą ikonki przy recepcie mówią same za siebie. Ogon psa, konserwa, bandaż i tuszkan, nie może być inaczej. Może przy złej anomalii stoisz?

Edytowane przez kobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.