Skocz do zawartości

Opinie o OP-2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Btw: małe pytanko

-  w kwestii znalezienia ( zdobycia) RPG  _ questy na lokacji ATP.  Znajdujemy w/w "argument w  dyskusji" na miejscu , czy też musimy przytargać ją ze sobą.Wytłukłem wszystkich bandytów - żaden nie ma RPG ,  i w budynkach też nie znalazłem. Gdzieś w innym niejscu?

Czołem. Mnie udało się znaleźć RPG dopiero na MW w czasie "zasadzki" najemników na moją osobę (nazwy zadania nie pamiętam - ale w międzyczasie TROCHĘ pobiegałem) a i tak z powodu dużego zużycia broni musiałem szukać drugiego do naprawy:dry:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                         STALKERZY !!!

                                            Uwaga

Kalinin Na ATP daje zadanie zlikwidowania stada nibyolbrzymów (15 szt):devil:

Ja po walce naliczyłem 38 (18 łap) a to nie były wszystki :cool:

Część Trofeów poleciała gdzieś daleko jakl stadnie łupały o ziemi :kiss:

Polecam z 1000 śrutu i z 20 apteczk ze sobą wziąść na to zadanie :ermm:

Ja wycofałem się na z góry upatrzone pozycje (siedziba Bandytów):devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się bez bicia iż w zadaniu dla Brata Cienia Monolitu na odnalezienie PDA musiałem po raz pierwszy skorzystać z "cziterki" (po ok. 40:verymad: cytując boberma "zdymisjonowaniach") mianowicie zwiększyłem skok przez co dostanie się na dachy było bardzo proste. Misja dla mnie awykonalna:(  A jak koledzy/koleżanki stalkerzy poradzili sobie z ów zadaniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek "virtuti militari" kobal:biggrin: tym bardziej iż warunkiem zadania jest to że nie można strzelać do NPC-ów. Mnie już nerwy nie pozwoliły:dry: 

P.S - wyjaśniłeś sprawę z "karabinami" za zadanie od Brata Monolitu? Błąd spolszczenia, oryginału czy losowy dobór nagrody?

Edytowane przez Anton Gorodecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

        Panowie -  jestem na CEA1 ( czy też CZAES1) - czyli  Radiacyjnej Obsmarkanej Elektrownii  .

/- czy muszę włazić do podziemi? Nie uśmiecha mi się ganiać po lokacji którą  dzieki TŚ znam zbyt dobrze.

/- po jaką cholerę wymyślono tę emisję ? Jestem tam tylko po fanty ... i nie mam zamiaru ( o ile nie będę zmuszony  ) robić nic innego.Może póżniej.

/- jaki chory umysł wymyślił tę przeszkadzałkę :biggrin:.......czyli  "krokodyle"  atakujące stadnie moją szanowną postać

/- i finalnie- jak kurna stamtąd wyleżć nie włażąc do środka

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

        Panowie -  jestem na CEA1 ( czy też CZAES1) - czyli  Radiacyjnej Obsmarkanej Elektrownii  .

/- czy muszę włazić do podziemi? Nie uśmiecha mi się ganiać po lokacji którą  dzieki TŚ znam zbyt dobrze.

/- po jaką cholerę wymyślono tę emisję ? Jestem tam tylko po fanty ... i nie mam zamiaru ( o ile nie będę zmuszony  ) robić nic innego.Może póżniej.

/- jaki chory umysł wymyślił tę przeszkadzałkę :biggrin:.......czyli  "krokodyle"  atakujące stadnie moją szanowną postać

/- i finalnie- jak kurna stamtąd wyleżć nie włażąc do środka

 

Oczywiście, że musisz. Trzeba zniszczyć Świadomość żeby skończyć linię z podstawki. A przede wszystkim trzeba przejść na CEA-2. A jak już tam będziesz, nie zapomnij znaleźć tam kilku mózgów kontrolera z CEA. Bo jak ich nie znajdziesz to już prawdopodobnie tam nie wejdziesz bez czitowania. A będzie trzeba tam wejść wiele, wiele razy. Tak samo zresztą jak i na CEA-1 i do Sarkofagu.

A jak przypadkiem nie masz dekodera z hotelu w Prypeci ze sobą to sposób wyjścia z CEA jest jeden, wczytać wcześniejszy zapis.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well , Kobalu -  rzeczywiście widać że jestem zmuszony ....eeee tam:angry:

 W sprawie okoliczności towarzyszących:

a/ dekoder mam

b/ czy te mózgi to kwestia zadania bodajże od Łukasza? - jeżeli tak - to już jestem po zaliczeniu onegoż

Generalnie - dzięki za podpowiedż .Włażę - bo i tak emisja by mnie zdymisjonowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zaliczyłeś zadanie od Łukasza na mózgi to masz namiar na teleporty Monolitu, których pięć sztuk powinno leżeć przy monolicie w sarkofagu. Za pomocą tych teleportów przenosisz się z dowolnego miejsca w Zonie na CEA-2. Ale linię fabularną z podstawki wypadało by zakończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

           Doszedłem do tego obsmarkanego CEA 2 . Zrobiłem zadanie ze świadomością Z .Przebilem się przez fale Monolitowców , rzucanych w bój w dobrym starym stylu made in Żukow:huh: - przebrodziłem przez morze trupów, otarłem twarz , wylałem krew monolitowców z butów, otrzepałem sie z resztek organicznych przywartych do kombinezonu ---- i koniec udręki.Idę szukac w Barze psychologa  i umówić sie na terapię , aby nie budzić się z krzykiem po nocach z dzwięczącym w uszach pogłosem ..moooooonolit.

EDIT:

A teraz na poważnie. Czy Panowie wiedzą, które pliki odpowiadają za "procentową możność" użycia zestawów naprawczych do broni?

Nigdzie nie mogę znależć arta Black Energy - a muszę naprawić kilka "giwer".

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki , dzięki de Vries. Nic jeszcze u tego zdziercy nie kupowałem , ale zajrzę do jego składu.

BTW: poradziłem sobie inaczej - dopisałem Barmanowi ten art do sprzedaży.Trochę mało eleganckie rozwiązanie ,  wolałbym  "przeprocentować"  możliwośc używania zestawów naprawczych ,  ale - na bezrybiu i rak ryba.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak w tym Modzie OP-2 ale w Soliance trzeciego moduł nieopłacało się montować do kombinezonu :confused:

Zużywał energie a niewiele dodawał:down:

Latam od Kilku dni zony w tym pancerzu z Dwoma modułami:biggrin:

Leczy krwotok oraz rany (zużyw bandaże oraz apteczki) i nie chowa się broń bo pancerz robi to za nas:devil:

ss_mietek_09-28-15_22-30-41_(l04_darkvalley).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.