Skocz do zawartości

Opinie o OP-2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się dowiedziałem że bibliotekarzom najlepiej smakuje śrut 12x70:happy: Miny i inne "explosives" okazały się totalnie nieskuteczne:dry: Wybieram się właśnie do labu, aby sprawdzić za jaki model kombinezonu "przehandlowałem" ulubioną AA-12... Oby egza była tego warta...strasznie brakowało mi <Camo> w walce z bibliotekarzami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem miałem dwa pliki unpackera eng i rus eng nie działał, ale rus ruszył archiwum i mam Autumn Aurora 2 :-)

Chciałbym jeszcze zapytać czy emisja w tym modzie to nie występuje?? jestem na etapie wykradnięcia dokumentów z posterunku na kordonie, ale do tej pory po emisji ani widu ani słychu.

Edytowane przez carlopapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym jeszcze zapytać czy emisja w tym modzie to nie występuje?? jestem na etapie wykradnięcia dokumentów z posterunku na kordonie, ale do tej pory po emisji ani widu ani słychu.

Emisje jak najbardziej występują tyle że ....nadzwyczaj sporadycznie.

Mam małe pytanie , od czasu do czasu ....czyli tak co godzinę czasu rzeczywistego  gry  wyskakuje cos takiego:

[error]Expression    : I != levels().end()
[error]Function      : GameGraph::CHeader::level
[error]File          : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\game_graph_inline.h
[error]Line          : 171
[error]Description   : there is no specified level in the game graph : 65


Problemu z dalszym graniem nie ma . Wystarczy wgrać ostatni sejw i jest OK. Tyle że lekko "wnerwia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem  ze zbyt" szybkim " zapisem gry tez miałem - ale wywalał ciut inny komunikat.A w tym szczególnym przypadku jest to niejako - chociażby u mnie i jak mniemam Antona - dziwna prawidłowość.Byc może wynika ta przypadłośc z "nijakośći' mojego lekko leciwego komputera.

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Panowie - wprowadziłem was w błąd. Nie uskarżam się że zabito mnie 904 razy na Przeżyciu - zabito mnie TYLKO 904 razy. Tylko i wyłącznie dzięki swojej głupocie oczywiście. Moda tego wychwalał będę pod niebiosa zawsze i wszędzie - fabuła i zwroty akcji (jak na razie stricte fabularnie Soljankowe, schowków nie liczę) oraz "spektakularne" by nie powiedzieć epickie walki z naprawdę dużą ilością potworów oraz żołnierzy wroga, do których już powoli się przyzwyczajam. Przy tym modzie "zapracowałem" na kilka siwych włosów, ale też radość z gry, satysfakcja i ciekawość co będzie dalej jest ogromna. Dzięki Junx za zainteresowanie:smile:. Myślę że inwentarz mam jak ten okres gry niczego sobie więc proszę spojrzeć....

LmzYqEo.jpg 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chyba nie zrobiłem jakiegoś innego zadania, ponieważ nie chce dać tego w/w przez ciebie:dry: Dzięki za cynk! Odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz poniżej;)

qnNBaso.jpg 

O ile dobrze pamiętam była w "śpiewającym' ("dźwiękowym") schowku w DM.

Edytowane przez Anton Gorodecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.