Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli już filozofujemy to 

14 minut temu, pacjent1972 napisał:

Być może, to jak z kobietą. Jak jesteś zbyt długo z jedną to wydaje ci się że ona jest "miarą" dla wszystkich innych kobiet, a to nie prawda. :cool:

Jak już filozofujemy , to śmiem twierdzić że  hipotetyczna "ona"- JEST miarą całej reszty.Oczywiście "per procura":020:.

I oczywiście że gram z przyjemnością. Tylko ta animacja wydaje mi sie mało dynamiczna i ciut smieszna. Ale to moje subiektywne odczucie.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze granatem należy rzucić na pół lokacji. Czasem trzeba np. stojąc na dachu, rzucić granat tuż obok ściany. Wtedy LPM i po sprawie. Tak samo, aby rzucić granat uciekając przed mutkami. LPM rzucam granat pod nogi i gnam za ukrycie. Wybucha gdy mutanty zajmą moje miejsce. A "kółko odległości" na PPM, to też dobra sprawa. Zapamiętać kolorek przy pierwszym rzucie i przy następnych łatwo wziąć poprawkę, jeśli rzut był niecelny. Ale co kto lubi.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście postów wcześniej, na srceenach @ramirez12a zauważyłem, że nie wyświetla się ikona GSz-18. Dzieje się tak, ponieważ patch 2.10 wniósł plik ui_icon_equipment, zmieniony w stosunku do tego z v2.09 i SlotsBelt. Ten problem mógł dotyczyć jeszcze kilku innych przedmiotów.

Notatka z Martwego Miasta - nie mogła się wyświetlać ponieważ w modzie, po prostu brakuje tekstury tego itema. Dlaczego tak jest, mogę się tylko domyślać. Trzeba było się posłużyć plikiem z poprzedniej wersji OGSE.

Leczenie tych przypadłości - pliki skopiować do gamedaty moda ze zgodą na zamianę.

qp73oGU.jpg

1e09135061bd39ec156160ba9f423f691f007824

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedno zadanie na Jantarze w fabryce  gdzie świadomie przeistaczamy się w zombie jest na czas po upływie którego i tak przechodzi nam automatycznie więc nie potrzebujemy żadnego leczenia u Sacharowa. Najprawdopodobniej później @tom3kb już nie będziesz miał problemów z zamienianiem się w zombie bo będziesz miał dobrą ochronę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.