Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier tak wiem, kiedyś już przechodziłem OGSE i pamiętałem to zadanie, ale nie w tym rzecz 

Cytat

wykonywania zadania na agropromie z dezerterem,  w momencie gdy przekazałem mu strój stalkera i miał za mną ruszyć (nie ruszył i tak się zrobiło).

tu jest problem chyba ze skryptem tego zadania. Postanowiłem przeinstalować grę ale nie wiem czy po reinstalacji i dodaniu starych sejwów nie będzie tego samego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier grę przeinstalowałem ale jest tak jak mówiłeś, po wczytaniu sejwa jest dalej tak samo... mam jeszcze kolejny problem, mam nieskończoną amunicję do wszystkich broni i nie wiem jak się tego pozbyć i najciekawsze to to że ten problem przeniusł się nawet po przeinstalowaniu gry wraz z sejwami chyba, wczytanie wcześniejszych też nie rozwiązuje problemów. Jeśli ktoś wie jak to wyłączyć to proszę o pomocss_ramir_02-14-21_14-05-27_(k01_darkscape_ogse).thumb.jpg.e541b6c4bade21c29e3e28269ba3d89d.jpg

Edytowane przez ramirez12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Można dostać białej gorączki jak 10x z rzędu Sachar wysyła nas z Jantaru na Parów i musimy z buta wracać do niego. Bo do parowu lecimy z pilotem, który swoją drogą non stop z uporem blokuje drzwi w bunkrze. 

Nawet samochody za bardzo nie pomagają, zresztą jedź jak zaraz wpadniesz na anomalię nie posiadając zaawansowanego wykrywacza.  Dla tego w końcu znalazłem jak tachać tone i się nie męczyć biegnąc(opis w problemach technicznych).  Bo ta zadyszka co 5m odbierała cały fun z gry.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@Trux już były problemy chyba żeby spolszczenie działało z wersją 2.10r.

Ale w sumie po co ci ten patch 1.0007 do OGSE? Jeśli mówimy o tym samym z moddb. On w sumie wprowadze update silnika w tym modzie do 64 bitowego.

To lepiej od razu pobierz i zainstaluj OGSR z tego działu, to OGSE zrobione od razu na silniku 64 bitowym, z wieloma zmianami, poprawkami zadań itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trux no to jak działa to dobrze. Bo po tym jak było spolszczenie zrobione to wyszły update-y moda zrobione przez twórców i bodajże, z którymś spolszczenie nie działało. Dlatego np był wrzucany u nas ten patch:

3. Patch 2.10 + Polonizacja, HotFix do Spolszczenia

W jakiej wersji mod był wrzucony na torrenta to nie wiem ja patrzyłem wg:

https://www.moddb.com/mods/old-good-stalker-evolution/downloads

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@cez137 W konfiguratorze masz tę opcję. Patrz na filmiku 20:09

https://www.youtube.com/watch?v=W9Q4nrezA68

Masz tam rozdział Глубина поля зрения . W niej kilka pozycji, odnoszących się do różnych sytuacji podczas gry. Np przy celowaniu, przeładowywaniu itp. Opcje są do włączenia i wyłączenia. Musisz sam pokombinować, co chcesz mieć włączone, a co nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb 

@kondotier po rusku niestety

pokombinuje coś jeszcze, ale ja po prostu nie wiem jak nazywają się te opcje graficzne, musiałbym to robić na chybił trafił i za każdym razem sprawdzać, a co do paczek graficznych, już kilka razy popsułem sobie moda instalując różna addony i paczki, wolałbym tego uniknąć

Screenshot 2021-11-06 16-23-33.jpg

Screenshot 2021-11-06 16-23-56.jpg

Screenshot 2021-11-06 16-24-10.jpg

Screenshot 2021-11-06 16-24-34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.