Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, @Sierioża , .@tom3kb , nie osłabiajcie mnie.  

Pisząc posta myślałem o innych, świeżych użytkownikach. Taki ze mnie akolita. Po prostu.

Poza tym myślę, że jeżeli jakieś linki nie działają to trzeba je usunąć i wymienić na działające. Porządek lubię chyba. Sam już nie wiem.  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo to się nie zrozumieliśmy, tu piszesz coś o "dyskusji ogólnej", tu że nie ma w niej linków? Ja sprawdzam w "pobieralni" bo w niej są linki, no i są i działają, czy ze stron rosyjskich czy z moddb. To, że któreś padły jak inne działają to za bardzo nie załapałem w czym problem na szybko. Temat do ogarnięcia ale chyba po długim weekendzie bo na telefonie porządki za fajnie się nie robi, a jestem w terenie. Ale mam w pamięci to ogarnę sprawę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod ukończony. Muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawie wzbogacony Cień Czarnobyla. Jego najmocniejszą stroną są rozbudowane i wciągające zadania poboczne, choć czasami latało się trochę jak pszczoła w tę i z powrotem między lokacjami - brakowało mi przewodnika na Kordonie lub Parowie. Jedynym zadaniem, którego nie skończyłem, było to o bimbrownikach w Martwym Mieście. Jeżeli chodzi o zakończenie, to jakoś tak krótko na tych generatorach. Myślałem, że będzie trzeba jeszcze laboratorium odwiedzić :) Ale mod i tak naprawdę bardzo dobry.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście link wygasł.

Zawsze mi się wydawało, że ten mod nie jest aż tak trudny, żeby używać spawnera... Mówisz i masz. Poniżej linki do "haksów" (zaraz mnie tu ochrzczą drugim @vidkunsenem :033:):

  1. Spawner dla wersji 2.11 od towarzysza nazar75: CheatKit OGSE 0693.rar
  2. lub spawner_ogse_0693.zip  (spawn menu ESC + F2)

Zrób sobie najpierw kopię bezpieczeństwa nadpisywanych plików.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalkerzy!

mam problem z tym modem. Mianowicie jak tylko wgrywam spolszczenie to gra mi się zawiesza na ekranie ładowania. Nic z tym nie mogę zrobić, sposoby opisane w dziale "problemy techniczne" też na nic się zdały. Wie ktoś jak to można naprawić?

BTW, fajnie gdyby ktoś w końcu uaktualnił linki, bo większość z nich wygasła i nie działają. Jest to jeden z lepszych modów, a jego temat jest trochę zaniedbany na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Spleyled napisał:

Mianowicie jak tylko wgrywam spolszczenie to gra mi się zawiesza na ekranie ładowania. Nic z tym nie mogę zrobić, sposoby opisane w dziale "problemy techniczne" też na nic się zdały.

Logi albo "Nic z tym nie mogę zrobić"

47 minut temu, Spleyled napisał:

BTW, fajnie gdyby ktoś w końcu uaktualnił linki

Linki są aktywne do moda na stronach domowych, wszystko jest w temacie, polonizacja też do pobrania, fixy też. W pierwszym poście jest wszystko.

Nie ma tej wersji przygotowanej przez @Gatzek, wszystko w jednym i z dodatkiem Romz, no ale co zrobisz, jak ktoś kto akurat ją ma nie wrzuci jej na jakiś hosting to trzeba np pobierać to co jest z moddb albo od Rosjan. Ja tej wersji nie mam.

Idę tam to wszystko jakoś posortować.

@Spleyled a czasem nie instalowałeś polonizacji na wersję 2.12? Tą z ruskich stron, bo nie pójdzie raczej bo polonizacja była robiona na 2.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb dzięki za feedback. Sprawa się ma tak, że aktualnie pobieram moda od nowa (z MODDB). Gdy się z tym uporam dam znać co i jak. 

A spolszczenie było pobierane z Waszych serwerów ;)

 

EDIT: Dobra uporałem się z problemem. Wystarczyło nie być "debilę" i dokładnie poczytać forum xD.

Wystarczyło wywalić katalog "weapons" i plik " trade_trader.ltx "

 

Edytowane przez Spleyled
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Mam pytanie co do spolszczenia OGSE. Otóż na stronie moda na Moddb pojawiła się nowa wersja silnika, wersja 64 bitowa, "dużo stabilniejsza" etc. 
https://www.moddb.com/mods/old-good-stalker-evolution/downloads/ogse-0693-ogsr-x64-10007-engine-update

W opisie pisze, że wymaga wersji gry 2.10R. Chciałbym tylko zapytać, czy myślicie że spolszczenie będzie działać czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mogę od razu potwierdzić, że wersja 2.10R z nowym silnikiem nie działa z spolszczeniem. Wywala błąd o duplikacie wpn_vintorez.

Ale po ograniu trochę po angielsku (chociaż są brakujące teksty! ale co ważniejsze jest po angielsku) mogę potwierdzić że gra działa dużo lepiej na nowej wersji silnika niż na normalnym.
Zdecydowanie dobrze grze robi 64bit i brak ograniczenia do 4GB RAM'u. Wcześniej jak próbowałem grę ograć po polsku to musiałem męczyć się z ustawieniami by mi co najmniej lekko ścinało podczas chodzenia na kordonie. Teraz mam stabilnie 60 klatek ^^.
Może opłacało by się dostosować spolszczenie do tej wersji gry by nowi gracze mogli ograć moda w jak najstabilniejszej wersji jak to możliwe?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.