Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam problem z artefaktem - kluczem do kondlaika artefaktów w miasteczku 32 - schodzę do podziemi - przejściówka na 3 lokacje - metro -  są wagony znalazłem plecak we wagonie ale niema w nim artefaktu. proszę o pomoc . Drugie pytanie - gdzie znajdę akumulator do BTR-A - gdzie na śmietnisku jest akumulator  ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

takie babole w x18 znalazłem, druga sprawa to taka że nie mam pojęcia o który barak chodzi przyjacielowi Barmana, obleciałem wszystkie pobliskie i nic nie znalazłem no i co to jest ta dziwna instalacja w parowie? jest tam jakieś zadnie?

 

 

 

 

ss_cez137_08-23-20_20-55-25_(l04u_labx18).jpg

ss_cez137_08-24-20_18-00-25_(k01_darkscape_ogse).jpg

ss_cez137_08-24-20_19-24-52_(l04_darkvalley).jpg

ss_cez137_08-24-20_19-33-00_(l04_darkvalley).jpg

Edytowane przez cez137
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już edytować a mam problem, będąc na MW robiąc zadania stałem się zombie, nie wiem jakim cudem bo chodzę, biegam, każdy ze mną gada, wolność neutralna, nie mogę spać i ciągle mam taki widok co jest irytujące, wiem że po emisjach był taki stan ale mijał po kilku minutach a tu cały czas tak jest, o czymś nie wiem? @kondotier rzuć okiem :sos:

ss_cez137_08-25-20_08-56-36_(l07_military).jpg

ss_cez137_08-25-20_09-08-36_(l05_bar).jpg

ss_cez137_08-25-20_09-14-06_(l05_bar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb ale dlaczego tak się dzieje? chciałbym tego uniknąć w przyszłości, podejrzewam że od kontrolera, bo jak byłem w wiosce pijawek z polecenia Kutwy to on mnie tak "poraził" że głowę miałem na żółto ale nie zginąłem, potem zawroty głowy minęły ale obraz taki już został, ale też nie jestem pewien czy to od niego na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cez137 napisał:

@tom3kb ale dlaczego tak się dzieje?

Chyba właśnie to robota kontrolera, mi też się tak wydaje, ja miałem to jak mnie dwa w podziemiach Agropromu dopadły. W pda podobno jest wpis, że jak przytrafi się przemiana to mamy 2 dni na wyleczenie się u Sacharowa, potrzeba Złotej Rybki. Ja tego wpisu nie widziałem, może nie znalazłem jakiejś notatki. Zanim w pda sprawdziłem, że jestem w frakcji zombie to chyba do Baru doszedłem bo myslałem, że jakiś skrypt się zrypał i jakiś efekt emisji został na ekranie czy coś :)

Ogólnie najlepiej wczytać zapis jak to się przytrafi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier dobra już nieaktualne, zrobiłem to od nowa sprzed przemiany

aha jeszcze jedno, byłbym zapomniał, ta lornetka nie działa, nie pasuje do żadnego slotu, przycisk lornetki też nie działa gdy ją mamy na wyposażeniu, przynajmniej u mnie tak jest

pytanie, gdzie jest ostatnia skrzynka z amunicją dla kreta? w poradniku jest inaczej niż u mnie, na youtube też co film to inaczej, ja jedną znalazłem w podziemiach hangaru a dwie w schowku w gorze na przeciwko hangaru, w gorze z bunkrem nie ma skrzynki ani w samym hangarze też (tym nowym), obleciałem wszystkie 3 góry od prawa do lewa i nic nie znalazłem, brakuje mi ostatniej skrzynki i nie mam pojęcia gdzie jej szukać

ss_cez137_08-25-20_12-38-19_(l05_bar).jpg

ss_cez137_08-26-20_09-50-29_(l02_garbage).jpg

ss_cez137_08-26-20_09-51-30_(l02_garbage).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki ale jestem jełop :lol: to po drugiej stronie? ale tak patrzyłem, tunel zawalony przejścia nie ma i pewnie nic tam też nie ma, wejść normalnie też się nie da, więc poszedłem w drugą stronę, zamiast kontrolera, 2 pijawki, mówię coś tu nie gra, do tego ta anomalia

mierzi mnie jeszcze to zadanie kreta o którym wspomniałem w poprzednim poście, nie wiesz gdzie jeszcze można jej szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna sprawa, nie wiem czy było, jak było to usuńcie post, a mianowicie, czy u Was też w bunkrze u Sacharowa ten pilot usadowił się tuż przy drzwiach wejściowych i gdy coś sie dzieje, a zwykle coś się dzieje on blokuje drzwi? muszę kilkanaście razy otwierać drzwi aż trafię na odpowiedni moment gdy on się odsunie i da się wejść do bunkra, tak to wygląda u mnie

ss_cez137_08-28-20_16-59-25_(l08_yantar).jpg

ss_cez137_08-28-20_16-59-32_(l08_yantar).jpg

ss_cez137_08-28-20_17-06-03_(l08_yantar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Zastosuj sztuczkę. Trzeba tak otworzyć drzwi, aby on dał radę wejść do przedsionka i następnie otworzyć drzwi na zewnątrz. On wyjdzie i już nie da rady wrócić.

A aby się przesunął, na zewnątrz trzeba zombiaków ściągnąć tam, gdzie jest drabinka na bunkier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier ta ciekawe jak? Powinność wszystkich wybija zanim ktokolwiek wejdzie na teren bazy, nie ma takiej opcji, nikt tam nie wejdzie, ani Zombiaki ani snorki, może by pijawa wlazła bo jest niewidzialna ale tam pijawek nie ma

Ludzie którędy jechać i jak tym BTRem żeby on się nie rozwalał co chwilę?:czolg: działo nie działa, a BTR jest w takim stanie że szkoda gadać i strzępić ryja, do tego paliwa ma tyle co kot napłakał, no gorzej to już się chyba nie da, kilka strzałów i wybucha, ledwo przejechałem przez miasto 32, jakimś fartem mi się udało, gdy pojawiam się w MW to najemnicy, dobra wybiłem ich, wjeżdzam na barierę BTR wybucha do tego atak mutantów, psi-psy, zombie, i chimera, dobra wybiłem, dobiegam do BTRa on wybucha i tak za każdym razem, do tego nie wiem gdzie konkretnie mam go postawić, macie na to jakiś sposób żeby w miarę bezpiecznie wykonać to zadanie? tak, wiem że są filmy na YT

ss_cez137_08-31-20_09-50-07_(l07_military).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas poprawy wstawki zauważyłem, że parę linków padło. 
Między innymi do Addon Packa. @Gatzek go przetłumaczył, ale przepadł ( strona 18 post 9 ) 
Może ktoś z was, go posiada ? 

Dodałem również paczkę graficzną. A nuż ktoś się skusi. 

@portals dobrym pomysłem byłoby umieszczenie w naszej pobieralni Patch 2.10 + Polonizacja, HotFix do Spolszczenia. Chwilowo jest link tylko do MEGA. 

  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam problem i bardzo proszę o pomoc. 

Za nic w świecie nie wiem co jest grane, zwiesiło się coś w grze, pokazała się czaszka w kółeczku z prawej strony ekranu a GG nie odnawia wytrzymałości, nie reaguje na leki, apteczki nie odnawiają życia, wódka nie upija, amunicja się nie traci itp. próbowałem już chyba wszystkiego., nie wiem nawet jak to mogło się stać... stało się to w trakcie wykonywania zadania na agropromie z dezerterem,  w momencie gdy przekazałem mu strój stalkera i miał za mną ruszyć (nie ruszył i tak się zrobiło). Dodam jeszcze że problem pojawił się na wszystkich sejwach, zmiana lokacji nic nie daje ani weset gry.

Spoiler

ss_ramir_02-13-21_17-52-43_(l03_agroprom).thumb.jpg.c6a482a3948d9edc6f4e961d6560373a.jpg

 

ss_ramir_02-13-21_19-23-26_(l08_yantar).jpg

Edytowane przez ramirez12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier nie jest to ikonka snu, sen nie pomaga, tj. Nie regeneruje nie zmienia poziomu życia nie powoduje głodu. Sprawdzę jeszcze wariant zaproponowany przez @hadam i dam znać, może to być to z tym że nie bawiłem się konsolą i nawet nic w plikach nie zmieniałem tylko poprzez konfigurator zwiększyłem udźwig a proble pojawił się sam z nienacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hadam dziękuje Ci bardzo, pomogło (kwadratowego pojęcia nie mam jakim sposobem to się włączyło samo??? Ale mam jeszcze jeden problem, Dezerter nie chce za mną podążać, czy ma ktoś pomysł co z tym fantem zrobić ?

 

@kondotier już sprawa regeneracji rozwiązana (nie było to spowodowane tym zadaniem, jeszcze go nie brałem), ale gdybyś mógł poradzić coś z brakiem chęci u dezertera do podążaniem za mną?

Edytowane przez ramirez12
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.