Skocz do zawartości

Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA


vranorvs
Wiadomość dodana przez Agrael,

Call of Chernobyl 1.4.22 - POLONIZACJA, INSTALACJA, LINKI

 

Rekomendowane odpowiedzi

@mattblue Przede wszystkim dziękuję za info. o padniętym linku do Outfit Addon 1.4.4 - postaramy się go jak najszybciej naprawić. 

W podstawową wersję Zewu Czarnobyla grałem dawno temu i chyba nie używałem żadnych dodatków, ale po postawieniu CoC'a 1.4.22 ( oczywiście z patchem + spolszczeniem ) proponowałbym zainstalować DoctorX Questlines 1.23 i może później STCoP Weapon Pack 2.8.0.7. Trzeba pamiętać, że dodatki na broń mogą się ze sobą gryźć. 

Najlepiej, żeby w sprawie tych wszystkich dodatków ( oraz zwiększenia szansy na zdobycie pancerza / kombinezonu ) wypowiedział się specjalista od Call of Chernobyl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ogarnąć skrypt by mieć 100% na drop pancerza lub maski

Cytat

function npc_on_death(npc)
    local rnd_value = math.random(1,99)
    if rnd_value > 10 then return end

Należy math.random(1,99) zmienić na math.random(1,10)

Wtedy warunek  if rnd_value > 10 nigdy nie jest spełniony i nie następuje zakończenie funkcji bez fantów

W takim razie pozostają tylko 3 pytania :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek Tyle razy już było pisane, że CoC to nie jet mod. To baza dla zrobienia moda. Te wszystkie dodatki jakie można pobrać i wstawić, to tylko rozszerzenie możliwości bazy. Jest ich coraz więcej, a nikt nie bierze się za scenariusz. Jedyny mod z prawdziwego zdarzenia na bazie CoC, to Powrót Legendy. Jego autor wybrał jedną z dziesiątków możliwości i mamy prawdziwego moda. Grałeś w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawid321_1 do Cop-a jest pełno dobrych modów, tematów polecających też było sporo to nie chcę mi się powtarzać, wejdź sobie do działu z modami pl i zerknij w opisy i screeny to sobie coś wybierzesz.

A do Cocka to nie znam, a nie lepiej ci zabrać się za moda Anomaly bo to chyba najlepsze co powstało "na bazie" CoCka i modów i addonów do niego też jest multum.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawid321_1 jeszcze co do tego ładowania magazynków, do Anomaly znalazłem tak to wykonane, są też filmiki: KLIK

 

Do CoC nie było chyba takich modów, nad takimi opcjami pracują chyba w modzie A.R.E.A, znaczy się nie wiem czy nad ładowaniem magów ale np jak załadujesz magazynek 30 nabojowy i przeładujesz to masz nabój w komorze, zmienisz magazynek to masz 31sztuk w broni. Też twórcy Lost Alpha w nowym modzie chyba to zastosują.

 

A co do ładowania magazynków to był taki mod do Cienia Czarnobyla, bardzo trudny przez tą mechanikę.

tylko pobierz tą starszą wersję bo do nowszej padł link do spolszczenia i muszę dorzucić, a nie mam kiedy na razie ;)

W 1ym poście jest opis jak ładować magazynki.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

@Fiodor89 Mam rozumieć, że z Podziemi Agropromu chcesz do Podziemi Jupitera przejść?

To grubo widzę. Nawet ci specjalnie zrobiłem taki oto obrazek i zaznaczyłem :)
image.thumb.png.101a49dff3377a1c53527f48ab5b95b4.png
 

Idziesz na Jupiter i z niego do Podziemi JUPITERA. Tyle roboty. Zresztą przecież też masz na mapie w grze zaznaczone przejścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorki walnolem się.   Chodziło mi o schowek strieloka w podziemiach agropromu ale już obskoczyłem. 

Panowie jest realna szansa że na takim sprzęcie odpalił bym zew czarnobyla chociaż na najniższych wymaganiach? Zdaje mi się że stary stacjonarny jest słabszy i na najniższych chodzi w miarę. 

Screenshot_20220505-171843.jpg

Screenshot_20220505-171826.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Jako przykład mogę ci powiedzieć, że ja kompa składałem z Ryzen 3 4300g, to o wiele mocniejszy procesor od tamtego athlona + integra (Jakiś radeon vega)
Czyste Niebo chodziło słabo, Misery mod jeszcze jakoś uciągnęło. 

@Fiodor89 Polecam użyć CPU-Z

https://www.cpuid.com/downloads/cpu-z/cpu-z_2.01-en.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Szturmowiec Suseł napisał:

@Fiodor89 Odpali na luzie, ale o jakiejkolwiek przyjemnej grze nawet na najniższych zapomnij. Nie jest to żaden demon prędkości. Mimo to coś tam pograsz 😜 

Powiedz mi jak w kompie znaleźć odpowiednie dane to pokaże Ci na czym teraz gram. 

A co mi da to cpu? Jestem laikiem i się nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.