Jump to content
vranorvs

Call of Chernobyl - DYSKUSJA OGÓLNA

Recommended Posts

Można już zasysać testową versję R7. Wieczorkiem sprawdzę i dam znać - StCOP kompatybilny z tego co widzę.

Poleci ktoś paczkę do R6? Najlepiej mody które współpracują z "[CoC] Extended Offline (EOC) FOR [1.4.22] by stason174 [v.6.03] (v3.0)"  i dodają więcej kwestów.

https://ap-pro.ru/forum/119-90713-1 - link do builda R7 na dole.

Mam problem ze spawnerem. Chciałem sobie zespawnować jeden oddział CN na bagnach i zawsze mam CTD, niezależnie od tego którą grupę stalkerów chcę stworzyć. Co ciekawe, problem nie pojawia się jeśli spawnuję pojedynczych stalkerów lub mutanty. 

W logu jest coś z "wrong parameter", czy coś w tym stylu.

Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić.

EDIT:::

Problem rozwiązany, przy spawnowaniu oddziałów trzeba dodać nazwę smart_terrain w którym ma on zostać utworzony. Nazwy smar terrain można podejrzeć włączając "hud debug" w opcjach.

Edited by 𝓕𝓪𝓲𝓻

Witam serdecznie, mam pytanie co do "wojny frakcji" czy jest na to osobny mod do CoC? Bo chciałbym się w to pobawić ale nie mogę znaleźć tematu odnoście tego :/

Witam

Mam problem z misją w podziemiach laboratorium w Dolinie Mroku. Zgodnie z komunikatem mam tam wejść i odszukać dowody spisku. Wchodzę na pierwszy poziom, ubijam mutanty i znajduję jednego martwego laboranta. Niestety nie ma żadnego kodu do otwarcie drzwi zamkiem kodowym na niższe poziomy. Jak go zdobyć ? Gdzieś w fabule jest mowa, że aby wejść do labu (któregoś) trzeba wpisać datę katastrofy w Czarnobylu. Ale po wpisaniu 260486 lub 26041986, drzwi się nie otwierają. Jak dostać się na niższy poziom ?

Dzięki za odpowiedź w sprawie kodu wejścia do labu w DM. Niestety nie mogę go sprawdzić... Wszedłem bowiem do podziemi labu na Generatorach i próbuję zgodnie z fabułą i pomocą wpisać kod do tegoż - data katastrofy - 26041986 lub 260486 (a potem znaleźć zwłoki laboranta). I nic, drzwi jak zamknięte, tak zamknięte na amen, ani drogną. Jedynie komunikat POTRZEBNY KOD...