Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

X-25 jest naprzeciw drzwi do warlabu, z kolei oba laboratoria są za drzwiami z kodem na radarze do którego musimy zebrać 3 części kodu. Jeśli mnie pamięć nie myli to zbieranie kodów zaczyna się od naukowca który leży w silosie na Wysypisku. Sprawdź czy masz w ekwipunku czerwone fleszki z kodami. Dwie fleszki znajdujemy w schowkach na ATP i X-10 trzecią fleszke dostaniemy od Docenta z biegiem wydarzeń. Zadania na fleszki rozpoczyna się od tego dokumentu.

Spoiler

ss_pure_07-26-17_16-21-57_(l05_bar).jpg.32e16ab5e5788e5e5e928385bdda5fc7.jpg

Ten notatnik CHYBA znajdujemy przy którymś z trupów w X-18.

Edytowane przez Pure
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo - zobacz w swoim PDA w Dzienniku. Masz tam notatkę, z dokładniejszym opisem gdzie szukać tych fleszek. Inaczej przeryjesz ATP i nie znajdziesz.

Znajdź Что такое ПК-10 и где его искать? (Показать) w tym poradniku   http://www.amk-team.ru/forum/topic/13478-gid-po-narodnoy-solyanke-2016/

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm przepraszam bardzo, nastąpiła pomyłka : D te kody które podałem są do drzwi X-8. Dopiero teraz wczytałem się w notatki uważniej bo byłem pewny, że to do drzwi na radarze. Kod do drzwi na radarze daję nam Siak w Prypeci. Siak ma chyba 3 zadania do zaoferowania więc żadnego problemu nie powinno być. Ale mimo wszystko z informacjami o fleszkach też nie znalazłeś wszystkich więc się przyda :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to nie pamiętam, być może. Z nadwagą to też nie wiedziałem, że trzeba wstawiać bez, sorki, to nie było celowe.

Wszedłem na inną lokacje i abarotna i nie ma. Ewentualnie czy takiego wypchanego psiaka idzie gdzieś kupić?. Z tego co pamiętam to nie widziałem u żadnego handlarza.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo - ja nie mam spawnera, ale kto go ma, to może Ci pieska "dorobić" do inwentarza. Też miałem problem z kurtką Żwawego i radiostacją dla Wilka, i w ten sposób mi pomogli.

Chyba że chce Ci się powtarzać, z sava sprzed wejścia na lokację. Jeśli wcześniej już tu byłeś i masz zachomikowany zapis, sprawdź czy piesek tam stoi. Jak stoi to wejdź ponownie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.