Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem anomalnego walthera wa2000 na naboje 7.62 na yantarze z celownikiem komputerowym. Niestety z tego strzelać się nie da, działa jak lornetka. W poprzednich wersjach soljanki podmieniałem plik xrGame.dll i można było już korzystać z takich broni z celownikami komputerowymi, które  wykrywają obiekty. Tutaj niestety po podmianie pliku wyskakuję błąd. Czy ktoś rozwiązał ten problem.

Mam jeszcze inny błąd, gdy próbuję porozmawiać z Wilkiem na Magazynach Wojskowych też wywala mi grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.01.2018 o 22:24, apg2312 napisał:

Gdzieś w tym wątku przynajmniej dwa razy jest wsadzony plik do podmianki, właśnie chyba ów xrGame.dll. Poszukaj.

Wielkie dzięki wszystko śmiga. Jakoś ominąłem ten temat. Pozdrawiam

Dnia 8.01.2018 o 22:49, Anton Gorodecki napisał:

Proszę o wstawienie loga. Jeśli sam modyfikowałeś grę możesz nie wstawiać.

Jeszcze raz wgrałem od początku całego czystego moda i w dalszym ciągu mnie wywala

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : start_node && path
[error]Function      : CXml::NavigateToNode
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp
[error]Line          : 97
[error]Description   : NavigateToNode failed in XML file
[error]Arguments     : gameplay\game_tasks.xml

xray_patryk.log

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kazik napisał:

Na którą wersję podstawi stawiasz moda na 1.0004 czy 1.0006?
Spróbuj zainstalować moda od nowa ale nie dodawaj spolszczenia tylko odpal bez.

Wersja 1.0004 próbowałem bez spolszczenia to wyskakuje log

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CStringTable::Load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
[error]Line          : 53
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : string table xml file not found ui_st_mm_mp.xml, for language rus

Wersja podstawki mam pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZlTtp7Z5SYAdlJ7u2QaXNiTkPAD7hLUrMC7
https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZqTtp7Z4uL1nODxFR4SJzGmnSyatm0aiG87

To może spróbuj tak. Powyżej masz namiary na moje katalogi config i scripts 
Zainstaluj moda bez spolszczenia ale moim zdaniem wersja do NS2016 powinna być 1.0006  (grałem na takiej do końca).
Po zainstalowaniu podmień w modzie katalogi na moje (oczywiście zrób kopię swoich przed podmianą)

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam postawioną na 1.0004, co prawda jeszcze nie skończyłem ale dotychczas zero problemów. O ile pamiętam to gdzieś na początku jak wyszła były chyba opisywane jakieś problemy na 1.0006, ale skoro przeszedłeś do końca to wygląda, że równie dobrze chodzi na obu wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kazik napisał:

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZlTtp7Z5SYAdlJ7u2QaXNiTkPAD7hLUrMC7
https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZqTtp7Z4uL1nODxFR4SJzGmnSyatm0aiG87

To może spróbuj tak. Powyżej masz namiary na moje katalogi config i scripts 
Zainstaluj moda bez spolszczenia ale moim zdaniem wersja do NS2016 powinna być 1.0006  (grałem na takie do końca).
Po zainstalowaniu podmień w modzie katalogi na moje (oczywiście zrób kopię swoich przed podmianą)

 

Wyszło to samo zarówno na wersji 1.0004 jak i 1.0006

Może wina podstawki, powinna być rosyjska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kazik napisał:

https://mega.nz/#F!Ql5CSLxb!gNkfqg-xAUfYezLuMaFtYQ!FwgXmSDL

Tutaj masz wszystkie wersje STALKERA.
Pobierasz reapack potem lokalizację wypakowujesz do jednego katalogu i masz pełną podstawkę. 

Dalej to samo, tylko tym razem mogłem uruchomić moda oryg. po rusku bez spolszczenia, ale błąd dalej wyskakuje po rozmowie z Wilkiem.

Po prosty ten kwest muszę sobie odpuścić, i tak już jestem na Zatonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patrick1982 - Nie cytuj posta na który odpowiadasz bezpośrednio pod nim. Wywołałem Cię nickiem, bez cytowania Twojego.

Chcesz wywołać któregoś z forumowiczów któremu chcesz odpowiedzieć, nawet jak jego wpis jest sporo wyżej, to wstaw @ i bez spacji zacznij wpisywać chcianego nicka.

Jak się nick pojawi w rozwijanym oknie, klikasz w niego i masz sygnalizację dla forumowicza. Jeśli chcesz odpowiedzieć kilku na raz, wywołujesz ich po kolei i piszesz to co masz do powiedzenia.

Będziesz uparcie cytował, w końcu admini pogrożą Ci paluszkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Zwinny - Ta Solianka jak każdy inny mod, bardzo nie lubi dużej ilości savów w ich katalogu, a także przepełnionych schowków z rupieciami na wszelki wypadek.

Tak więc, usuwaj a najlepiej dla bezpieczeństwa przenoś zbędne savy do innego katalogu, nawet poza modem. Jak masz jeszcze savy z początku gry, to porównaj ich rozmiar, z rozmiarem tych ostatnich. Ta rada dotyczy wszystkich modów, nie tylko Solianek.

Poopróżniaj też schowki, zostawiając minimum rzeczy. Mod odpłaci się szybkością ładowania zapisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem ns2016, ale nie do końca szczęśliwy, bo chciałem dociągnąć do 10 milionów

Spoiler

, a tu w oczyszczalni dranie mnie OBRABOWALI w sposób ZAMIERZONY (i nie do obejścia) przez twórców gry, a gotówki (nie wiedzieć czemu) nie da się chować w schowkach (chowanie takiej ilości towaru w schowkach, by uzyskać potem ze sprzedaży te 10 melonów, jak wiadomo, nie wchodzi w grę, bo lokacje wczytywały by się godzinami - o ile w ogóle by się wczytały, a nie wywaliły).

Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim z tego forum, którzy udzielili mi wsparcia w trakcie całej rozgrywki , a także Siriusowi za jego wspaniały wideoporadnik.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, qqprim napisał:

Zakończyłem ns2016, ale nie do końca szczęśliwy, bo chciałem dociągnąć do 10 milionów

  Ukryj zawartość

 

 

Dopełnieniem byłoby dodanie screena z tego zakończenia, wtedy wszyscy albo co najmniej mniejszość większości by uwierzyła. :mercy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, qqprim napisał:

@pacjent1972 chciałem PODZIĘKOWAĆ (i w spoilerze ponarzekać), a nie pochwalić się, więc po co zaśmiecać forum (serwer) screenami?

Ale jak ktoś chce, to oczywiści mogę wysłać.

Nic nie zaśmiecasz, to niemal obyczaj że wrzucasz screeny z zakończenia moda. Swoje własne. :033:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.