Skocz do zawartości

Problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem na NS-2016.I na początku mam problem.Po degradacji gry 1.0006 na 1.0004 według metody (Kpuc).Po odpaleniu gry woła o płytę

Gra działa,aż do zapisania sejwa po powtórnym uruchomieniu z tego samego sejwa na ekranie pokazuję się ,,pauza'' i nie da się dalej grać.

Czy trzeba coś jeszcze usunąć w plikach albo dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Akron1112 napisał:

Gra działa,aż do zapisania sejwa po powtórnym uruchomieniu z tego samego sejwa na ekranie pokazuję się ,,pauza'' i nie da się dalej grać.

:fala:

Ja się nie znam, ale może spróbuj wcisnąć na klawiaturze coś takiego:

Spoiler

pause-break-insert.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akron1112 - w tych opcjach Solianki radzę powyłączać opcje będące tylko ozdobnikami, jak Zapalanie ognisk, lub Uderzenia psioniczne przy przeszukiwaniu trupów zombich. Ustawić długi czas pomiędzy emisjami. Po pewnym czasie gry, wyłączyłem też godzinę grozy, częsty respawn mutantów i pragnienie. Tylko przeszkadzały.

Musisz jednak pamiętać, że po dokonaniu zmian i ich akceptacji, obowiązkowym jest wyjść z gry aż na pulpit. Inaczej zmiany nie zostaną dokonane. Jest o tym komunikat w ustawieniach podstawowych przy zmianach chyba HUDa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zespawnować pda ducha? Przeszukałem całe lab i nigdzie go nie ma, wydaje mi się że mogłem je już znaleźć bo odtworzyła mi się jego notatka głosowa na temat wasiliewa, ale najwyraźniej gdzieś je wcięło albo sam go przypadkiem sprzedałem lub schowałem gdzieś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam problem Przy próbie przeszukania trupa  w X-25 wylot.
Oto log, 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : no_assert
[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CEncyclopediaArticle>::GetById
[error]File          : e:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h
[error]Line          : 112
[error]Description   : item not found, id
[error]Arguments     : kostya_documents1
 Na wszelki wypadek sejw w X-25.

 

675.dds

675.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża  miło że nie pytasz :D 

zły folder, proszę bardzo log 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : no_assert
[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CEncyclopediaArticle>::GetById
[error]File          : e:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h
[error]Line          : 112
[error]Description   : item not found, id
[error]Arguments     : kostya_documents1
 

stack trace:
 

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp Ścignę Cię następnym razem... :teeth: Parę postów wyżej masz rozwiązanie.

ZAWSZE sprawdzaj loga i ZAWSZE sprawdzaj, czy już przypadkiem problem się nie pojawił. Najszybciej w pierwszym poście pobieralni, bo jeśli występuje często, to duże prawdopodobieństwo, że ktoś go dodał do opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam error co @bolo przy rozmowie z Wilkiem na MW.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : start_node && path
[error]Function      : CXml::NavigateToNode
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp
[error]Line          : 97
[error]Description   : NavigateToNode failed in XML file 
[error]Arguments     : gameplay\game_tasks.xml

Zastosowałem plik @gawrona (game_tasks.xml) i plik 'text' @kazika. Na początku - osobno, następnie - razem. Nic to nie daje.

Prosiłbym o podesłanie pliku game_tasks.xml przez kogoś, kto nie ma takiego problemu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, oto plik. Z Wilkiem na MW nie miałem problemu.

game_tasks.xml

Podbicie tematu.

Daję jeszcze mój zapis na MW przed Kutwą. Podejdź do Wilka i spróbuj zagadać. Będzie jasne w czym problem. Nie mogłem znaleźć na oddanie radiostacji.

1491 mw kutwa.dds

1491 mw kutwa.sav

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.