Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, LisU napisał:

Po pierwsze jak mogę dostać się do lampy śmierci

Parę postów wyżej pytałem o to samo... Następnym razem zerknij, czy pytanie już nie padło, bo zaczyna się robić powoli chaos. Najprościej przez F5, ale musisz mieć artefakt umożliwiający teleportację (nakierowujesz na lampę, wciskasz "T"). Można też wejść po rurze na której Lampa wisi. To wykonalne, ale za pierwszym razem się raczej nie uda. Arty do teleportacji w ilości co najmniej kilku znalazłem na Obrzeżach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieł - ciężarny pancerz - fonetycznie - gruzowyj bronieżilet - daje ci 140-150 kg a reszta to balans bambetli które masz przy/na sobie - polecam plecaki.

Do lampy śmierci - jest w miasteczku trepowskim - potrzeba zdobyć odpowiednie notatki - tamże instrukcja obsługi.

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisU Jak masz miotacz, kombinezon i kanister zbezyna to idziesz na stacje, tam są 3 zbiorniki, przy pierwszym jest trup. Wejdź na niego, np sie teleportuj albo jak nie możesz wskoczyć to upuść kombinezon i na niego wskocz. Na 1ym zbiorniku jest taki okrągły wlew, pryebiegnij po nim i chyba wciśnij F i automatycznie dostaniesz kanister ropy. Mieszasz oba i masz paliwo, idziesz spalić gniazdo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_KieŁ_ Jak pójdziesz na Obrzeża, zagraj przemytnikami. Jak będziesz miał zadanie na przeprowadzenie Kuriera, to jak po drodze dopadną go mutanty, nie pomagaj. Niech go załatwią. Masz jego egzoszkielet o mocno podwyższonej nośności.

Jak to się nie uda, to u Mojszego możesz kupić kombinezony o zwiększonym plecaku, zwiększonym udźwigu. Nie żałuj kasy, bo długo nie będzie Ci potrzebna.

Jak jednak zagrasz dla wojska, też go dostaniesz, bo Kuriera musisz zabić.

Po powrocie na Kordon, przy robieniu zadania na uruchomienie radiostacji przy BTRze koło przystanku, laka krzyknie " Smatri, szto on tam spriatał" . Musisz się wtedy dostać na dach przystanku, albo po skrzyniach za przystankiem, albo przytargać naprawionego Zaporożca i po nim wleźć.

W repacku jest zczitowany artefakt Kryształ, oprócz wysokiej ochrony, podnoszący udźwig o 100kg. Po przejściu za most, robisz zadanie dla Andrzeja i już masz dwa Kryształy. W sumie 250kg więcej. A dalej w modzie tych Kryształów jest jeszcze 5.

Z Kordonu na Wysypisko powinieneś wchodzić z udźwigiem 300kg.

Zobacz na screenie, jaki mam udźwig bez czitowania.

ss_administrator_10-02-17_18-56-14_(l10_radar).thumb.jpg.8cf854a0d6f3d20845d8d78b3e2c48b1.jpg

Połowa z tego była mi niepotrzebna, ale musiałem dźwigać na potrzeby testowania.

W czystej grze Karabin AK47 z celownikiem i podwieszanym, oraz dokupiona na Wysypisku lepsza Sajga wystarczają do wykonania każdego zadania.

Nie zapominamy korzystać z rozszczepiacza artefaktów, do likwidacji hord mutantów. Szybko, sprawnie i bez szkody dla zdrowia.

Do tego ten karabin impulsowy, ale tylko w Pijawkowie na MW, do pacyfikowania pijawek, których nie powinno się zabijać.

A schowek z takim wyposażeniem jak na screenie, to tylko przy zielonej karmie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vidkunsen napisał:

Do lampy śmierci - jest w miasteczku trepowskim - potrzeba zdobyć odpowiednie notatki - tamże instrukcja obsługi.

Sprostowanie - w tym modzie są 2 lampy.

1. Niezwykła lampa w jednym z pokoi w Remizie na Obrzeżach. Służy do odczytania zniszczonych dokumentów (po aktywacji artefaktami)

2. Lampa Śmierci na kupie odpadów na Wysypisku. Można ją sprzedać naukowcom lub Hugo za milion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Dzięki za przydatne informacje. Gram wojakami, na razie zbieram to co mi niezbędne, resztę zostawiam w schowkach... A czasami po prostu wyrzucam. 

Jestem na etapie pierwszego powrotu z remizy i zbadaniu helikoptera , więc chyba kropnięcie Kuriera już niedługo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smox napisał:

Można ją sprzedać naukowcom lub Hugo za milion.

Warto nadmienić, że naukowcom można ją sprzedać z takim mykiem, że zamiast gotówki, dostaniemy... 

Spoiler

całkiem przydatną krótkofalówkę, która pozwala raz na 24 godziny wezwać wojskowy zrzut zawierający zestaw przedmiotów. A jakich, to sobie zobaczycie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ważne - do tych co używają spawnera. Uważajcie co spawnujecie! Ogólna zasada jest taka - nie spawnujcie sobie niczego, co jest niedostępne na danym etapie rozgrywki. Przykładowo - nie można zespawnować sobie na początku gry Egzoszkieletu, Sajgi czy Wintoreza.  Następstwem mogą być różne problemy ze stabilnością gry.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża.Najpierw musisz się cofnąć, (kolejność jest ważna) a późnej: otworzyć mały sejf, wyjąć notatkę i klucz Badera, następnie podnieść skrzynkę i zanim dopadną Cię chłopaki szybko kluczem otworzyć skrzynkę. Skrzynka zniknie, a w inwentarzu pojawi się DAN-15, używając go deaktywujesz anomalię na dziedzińcu.

3iTzlFW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2017 o 21:49, LisU napisał:

Przy każdym loading'u jest wylot 

  Ukryj zawartość

image.thumb.png.3c2dddc5f3b2bf02bbc5823ba5cbc444.png

 

W razie takiego problemu należy cofnąć się kilkanaście savów gdzie jest zegar pod mapą(mam na myśli HUD) i nie wczytywać sejwów na chama. I jeszcze w ramie ciekawostki, (zadanie z odspajaniem lab x18 patrzcie gdzie wyrzucacie butle z butanem(czy propanem) i tlenem bo one po jakimś czasie robią się niewidzialne wystarczy podejść w miejsce gdzie je zostawiliście i chodzić wokoło aż wpadniecie na niewidzialną przeszkodę i postrzelać wokół niej wtedy się pojawi.(Inaczej butli nie podniesiecie)                      A tak a propo zna ktoś kod do skrzynki w pomieszczeniu pełnego promieniowania (labx18) gdzie jest 19-nasty? 1911 nie działa

Edytowane przez LisU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.