Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Attilan02 Poczytaj temat to dowiesz się, że jest tylko jeden klucz, który pasuje do dwóch zamków - zarówno do gabinetu, jak i do sejfu. Otworzysz jeden, to tracisz dostęp do drugiego.

Rozwiązaniem jest...

Spoiler

wyrzucenie czegoś na ziemię przed wejściem do gabinetu, F5 i teleportacja do środka, załatwienie spraw w gabinecie i powrót również teleportacją. A potem możesz otworzyć sejf z klucza.

W przeciwnym wypadku nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Rozwiązanie głupie i niesprawiedliwe (bo mod nie informuje, że trzeba dokonać wyboru), ale tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondotier ty nie czytasz moich wieści - gram ponownie bo już zaliczyłem kulę ale teraz testuję "wynalazki" i szukam tego czego za 1 razem nie znalazłem/przeoczyłem, bawię się.

Sens w tym czy ktoś grający na plikach językowych Polskich może skorzystać z tych zapisów!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegnę... Wyrywa na cyce 3-4 rpg, ucieka za remizę, tam dostaje kolejną porcję piguł + ewentualnie setkę śrutu w dupę przyprawioną paroma granatami i dalej bydle umiera ale umrzeć nie może.
Kontrolera uwaliłem konwencjonalnie, śrutem, jeszcze zanim dostałem zadanie pozbycia się go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DAC - tam gdzie spotykasz tego olbrzymiego dzika jest anomalia. Dzika trzeba zabić gdzieś w rejonie spotkania, bo jak za daleko ucieknie, to zadanie ma sygnalizację zawalonego. I może dlatego nie chce wykitować.

Piszę o anomalii, bo jak z nim zatańczysz w kółko ganiane, to wlezie parę razy w tę anomalię, osłabnie i nożyk mu pomoże. Ale to też zależy od noża jaki masz. Noże są do różnych zadań. Poczytaj w ich opisach. Na dzika to najlepszy myśliwski. I co najlepsze, ten niedoceniany samopał, ze wzmocnioną amunicją robi cuda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DAC - masz rozszczepiacz artefaktów? Radzę zapoznać się z grupą ogniową. Najpierw poczytaj co robi, a następnie jak Ci trafi się jakieś stado psów lub tuszkanów, wypróbuj działanie.

Jak będziesz tłukł psy i koty koło tego bajorka, a szczególnie jak koty na Ciebie napuści dziewczyna, to wybij co do jednego i każdego sprawdź. Warto.

Filmik, gdzie szukać broni na Obrzeżach widziałeś, czy wolisz sam szukać? No i szybko użyj maski zajączka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskę mam, używam, Wintorezy z remizy też mam, reszty gratów będę szukał potem (póki co Sajgą szczyściłem całą lokację)... Koty zatłukłem też konwencjonalnie, ale to coś co one zostawiają powoduje u mnie crash, więc odpuściłem... Teraz mam zagwozdkę z sejfem (a poprzednio grając jakoś go otworzyłem) na dachu remizy i co zrobić z nadajnikiem radiowym, ale spróbuję sam rozgryźć.
O kabana pytałem, bo już mnie frustrował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DAC - kot ma w sobie artefakt, więc nic dziać się nie może.  Jak chcesz, zajrzyj do spoilera.

Spoiler

Takie rzeczy.

1. W wiosce przemytników wyskocz na ten zrujnowany murowany budynek Szukaj skrzynki.

2. Za piwnicą Mojsze i tymi ruinami ze spalaczem jest pieniek, zajrzyj. Koło szopy z boku są położone szczapy drewna. Zajrzyj międzu nie i ścianę.

4. Pierwsz piwnica obok studni. Przy wejściu tabliczka,  najedź celownikiem i daj Użyj. Spróbuj wejść. Nie da się, to pytaj Kabana dlaczego.

5. W remizie szukaj wdzianka maskującego. Screen parę postów wyżej.

6. Moneta do skarbonki szkieletu, przy grze dla przemytników jest w koszu na śmieci przy wejściu do sztabu.

Sejf na dachu otwierasz jak grasz dla wojska. Teraz grasz dla przemytników i sejf jest dekoracją. Z szabrownikami będziesz wchodził do piwnicy i do bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, DAC napisał:

Maskę mam, używam, Wintorezy z remizy też mam, reszty gratów będę szukał potem (póki co Sajgą szczyściłem całą lokację)... Koty zatłukłem też konwencjonalnie, ale to coś co one zostawiają powoduje u mnie crash, więc odpuściłem... Teraz mam zagwozdkę z sejfem (a poprzednio grając jakoś go otworzyłem) na dachu remizy i co zrobić z nadajnikiem radiowym, ale spróbuję sam rozgryźć.
O kabana pytałem, bo już mnie frustrował...

Również mam/miałem coś takiego z kotami oraz z połamańcem który posiadał artefakt Ulik, nic poza Ulikiem nie mogłem z niego wyciągnąć bo crashowało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Attilan02 - nie myl lokacji. Tu mowa o Obrzeżach, a Ulik jest dopiero w DM. I Ulika dostajesz, a nie zabierasz. Połamaniec chce lekarstwo, wiec prze laptopa wzywasz uczonych i dialogiem kupujesz lekarstwo. Odnosisz lekarstwo i masz Ulika. Art bardzo przydatny, nosisz tylko w plecaku, a te anomalie jak przy zielonej kuli na Wysypisku, nie wyrzucą Ci artów z plecaka. Nie mylić z taką śnieżąca anomalią, która wyrzuca wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kondotier napisał:

@Attilan02 - nie myl lokacji. Tu mowa o Obrzeżach, a Ulik jest dopiero w DM. I Ulika dostajesz, a nie zabierasz. Połamaniec chce lekarstwo, wiec prze laptopa wzywasz uczonych i dialogiem kupujesz lekarstwo. Odnosisz lekarstwo i masz Ulika. Art bardzo przydatny, nosisz tylko w plecaku, a te anomalie jak przy zielonej kuli na Wysypisku, nie wyrzucą Ci artów z plecaka. Nie mylić z taką śnieżąca anomalią, która wyrzuca wszystko.

A więc tak trzeba było załatwić te lekarstwo, a ja myślałem, że samemu należy się pofatygować nad Jantar i dopiero tam dostanie się te lekarstwo, przez co trochę pobiegałem sobie w kółko, mniejsza z tym... Niemniej ja zabiłem tego połamańca i z jego ciała można wyciągnąć Ulik i kilka "zwykłych" artów i właśnie próba ich wyciągnięcia powoduje crash taki sam jak próba wyjęcia artefaktu z jednego z kotów na Obrzeżach po akcji z dziewczyną co lubi mózgi. Załączyłbym logi tylko mam ich około 10 i nie jestem pewien które to te konkretne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.