Skocz do zawartości

Czas Sojuszu - Więź czasów (III część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

W Prypeci, podczas psi-sztormu wyleciałem z takim logiem -

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : No such operator defined

To mój pierwszy wylot w tym modzie, ale za to poważny, bo teraz w ogóle nie mogę uruchomić gry!

Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc. To już końcówka moda i chciałbym go skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pojawiły się poważniejsze błędy. U mnie przestało działać schronienie podczas emisji, praktycznie po ogłoszeniu alarmu chowam się we wskazanym miejscu i dostaję komunikat o przeczekaniu, a i tak zaliczam zgon. Jedynym ratunkiem jest zażywanie preparatu i tak sobie puki co radzę.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkk7, jedno pytanie - masz na pasie art "Syn Zony"? Miałem tak samo, a powodem śmierci podczas Emisji, był właśnie ten art. Na czas Emisji, trzeba go zdejmować.

Co do mojego problemu z wylotem, to uruchomiłem ponownie kompa i "odpaliłem" moda. Na wszelki wypadek wyłączyłem ten psi-sztorm. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem po angielsku, ale podobno 8GB RAMu, to za mało.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ukończyłem moda:) Fajnie mi się grało i bardzo się cieszę, że pomyliłem się w początkowej ocenie moda. Według mnie zasługuje na mocne 8/10. 

Patch Finalny do spolszczenia wstawię jak @mkk7 skończy grę. Pewnie znajdzie coś, czego ja nie zauważyłem:)

Mała podpowiedź -

Spoiler

Przechodząc z Prypeci do CEA dobrze jest mieć co pić i jeść. Polowanie na mutanty trochę trwa, i warto zakończyć wszystkie gry, bo po zakończeniu dostajemy fleszkę z mapą przejścia - CEA - Jupiter. Można też oczywiście olać te gry, ale wtedy nie mamy wyboru, i musimy wrócić do Prypeci na finalną walkę. Dobrze jest też iść do CEA rano, bo zwyczajnie jest łatwiej polować. Wrócić do Prypeci też jest lepiej za dnia. Szkoda, że w modzie nie ma śpiwora. Przez 99% gry nie jest potrzebny, ale tu by się przydał.

Finałowa walka -

Spoiler

 

Atakujemy w czwórkę - Lena, Sesa, Aleksander i my. Na podejściu do budynku jest anomalia Spalacz i dziwnym trafem wszyscy nasi przyjaciele w nią włażą i w niej stoją. Od nas zależy czy wszyscy przeżyją. Jeżeli szybko oczyścimy tę część budynku (wszystkie piętra), to wszyscy przeżyją. Najszybciej ginie Sesa, potem Lena. Więc warto się pośpieszyć.

Sesa już zginęła -

ss_jarek_05-27-18_14-42-00_(pripyat).thumb.jpg.e28c802e56efac8c293fcd65410b5c7f.jpg

Wszyscy przeżyli i odpoczywają po walce -

ss_jarek_05-27-18_14-56-52_(pripyat).thumb.jpg.e01c0b7daa9c0aa71387029ed5b05c0f.jpg

Właściwie, to dopiero po zabiciu Chrapowa zaczyna się freeplay. Można dokończyć niedokończone zadania, albo zwyczajnie połazić. Można też wyjść z Zony i obejrzeć zakończenie. Zakończania są różne, zależy kto przeżył.

 

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ten:) Gdyby było inaczej, dałbym sprostowanie. 

Opis - Zadanie zostało wykonane. Wszystkie schowki zostały założone. Dla bezpieczeństwa lokalizacja schowków została zaszyfrowana. Odszyfrowanie według mapy obszaru kontrwywiadu. \n 1. Ogon "krokodyla" znajdującego się w fabryce. \n 2. Korpus zielonego ślimaka znajdującego się na moście. \n 3. Zielona kieszeń granatowego siłacza znajdującego się w magazynie kontenerów. \n 4. Ręka wielorękiego w dziurze. \n 5. Gąsienica żółtej koparki w wiosce.

@kanon1022, gdybyś miał problemy, napisz o który schowek chodzi.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod ukończony po raz drugi, tym razem z polonizacją, mimo krótkiego odstępu czasu od pierwszym zakończenia rozgrywki, grałem w niego po raz drugi z przyjemnością (jak dla mnie jeden z lepszych modów). 

ss_mkk7_06-01-18_19-27-58_(pripyat).thumb.jpg.9aac07f76ea59a7b30a81bb973c312fc.jpgss_mkk7_06-01-18_19-21-07_(pripyat).thumb.jpg.53ed3bdec8c1919f530e000a4b559778.jpg

Co do polowania na CEA, Na pijawki zdecydowanie lepiej polowało mi się po północy, trudniej było im mnie wykryć, a ich świecące oczka to doskonały cel :). Do świtu się z nimi uporałem, w dzień lepiej idzie z chimerami i burerami. Co do finalnej walki, ja akurat nie miałem problemu z włażeniem w spalacz moich towarzyszy. Była też różnica w zdobywaniu osiągnięć, między grą w rus wersji i z polonizacją. Może to przypadek, ale rozgrywkę prowadziłem podobnie.

Moda po raz kolejny zdecydowanie polecam. 

Przy problemach ze schowkami i znajdowaniem kwestowych rzeczy i postaci, po raz kolejny polecam poradnik zrobiony przez @kamil190.

Link do poradnika.

 https://stalkerteam.pl/topic/10868-czas-sojuszu-więź-czasów-3-część-serii-poradnik/

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.