Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak też robiłem, w poradniku cichego wszystko pisze z tym, że ja nie mogę nigdzie odnaleźć tego sierżanta, stoi por. zaraz przy wejściu na posterunek na schodkach do maleńkiego budynku, wartowni czy pakamery nie wiem jak to fachowo nazwać. Z nim mam dialog, 2 opcje jedna i druga kończy się walką, chyba, że jest jeszcze jeden posterunek za tunelem, tam nie byłem.

Nie pomyliłem, chodzi o drugą część kodu, pierwszą otrzymałem od pustelnika a drugą część ma jego dawny przyjaciel, który wstąpił do wojska.

Dla uściślenia to jestem na lokacji gdzie jest tama-Wieś a post. przy wejściu do Opuszczonej Fabryki

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to tenże rzeczony to chyba parę razy zmieniał barwy i możesz go spotkać nawet przed sarkofagiem, spróbuj metody wyjścia i ponownego wejścia na swój sejf lub wyjdź całkiem i ponownie oraz , oraz cofnąć się możesz trochę.

nie zapominaj, że to świeża sprawa, znaczy mod i wszyscy mają do siebie nawzajem pytania.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bagnach mam wylot przy wczytywaniu po rozmowie z Doktorem. Myślałem, że to kodeki i zainstalowałem najnowsze K-lite, ale nie pomogło. O co może chodzić?

Expression    : fatal errorFunction      : CTexture::LoadFile          : ..xrRenderSH_Texture.cppLine          : 216Description   : <no expression>Arguments     : Can't open video stream
Edytowane przez bolo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja też proszę o pomoc. Nie mogę odpalić LA. Pojawia się komunikat "Cannot open file "fsgame.ltx". Pobrałem ten plik z chomika i wrzuciłem do głównego folderu to pojawia się komunikat  "Cannot find file e:programy....gamedataconfigssystem.ltx". 

I co mam zrobić????

 

 

Jezusie Nazareński nie ten dział. Przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego  :blush: 

Edytowane przez Szomberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie zadania "porozmawiaj z przewodnikiem" wróciłem jednak do lokacji Wielka odlewnia metali i płk Pietrenki by naprawić nieco zużyty sprzęt. Pietrenko stoi obecnie w opuszczonym barze i niestety przy probie rozmowy wywala mnie w przysłowiową sina dal aż zatrzymuję się na pulpicie windowsa, w dodatku bez jakiegokolwiek błędu w ...XRay Enginereports. Czy ktoś spotkał się z podobnym błędem? Gdzie, u kogo, można jeszcze naprawiać sprzęt? Bo jakoś emocjonalnie jestem związanym z moim FT200M :P

 

Edit: Przepraszam za brak informacji ze w logu sprawdzałem i również jest czyściutki bez wzmianki o jakimkolwiek errorze. na dzień dzisiejszy radze sobie zestawami naprawczymi ale Pietrenko przydałby się w pelni sprawny

 

Edyta 2: Problem nieaktualny - rozwiązanie znalazłem na "bratnim" forum. temat "Problem z Petrenko"

Edytowane przez pagreg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pogodę odpowiadają pliki konfiguracyjne znajdujące się w "gamedataconfigweathers" jeżeli się nie mylę,  tam po prostu ustawiasz konfiguracje pogody jaka ci najbardziej pasuję.

 

Tutaj masz opis funkcji http://stalkerteam.pl/topic/1052-pogoda/

Edytowane przez Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.