Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek chciałbym przywitac  wszystkich, starych i nowych STALKERÓW. Od lata byłem nieobecny z przyczyn mi tylko znanych, i raczej nikt za mną nie tęsknił :ohmy:  :ermm:  :biggrin:  :smile:  :yes:

A teraz poważnie, by zdobyc fleszkę od najemników na Kordonie wystarczy ostrzelac patrol wojskowy przed posterunkiem lub posterunek i zaczekac z dwie minuty w tunelu na Najemników kyórzy sami przyjdą. W ten sposób można zaliczyc zadanie bez ofiar wśród wojskowych. Nie jestem na bieżąco, ale przy pierwszej wizycie na Kordonie lepiej nie kręcic się po lokacji. 

Edytowane przez patryk38832
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość smerdojajeczny

Witam, tak sobie pogrywam w ten wspaniały mod i czytając poradnik Cichego w pewnym momencie napisal, że całą kampanią przeciwko renegatom dowodzi Miękki. Tutaj jest pewien problem bo Miękkiego podczas mojej gry załatwił w bazie CS..niewidzialny zombiak..(przygarnąłem jego rzeczy)..., a dopiero wykonuje zadania dla Zaspy. Nie wiem teraz czy nie zaczynać nowej gry...oby coś sie nie pokręciło w ,,AI,,  moda tak jak w Soljance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR   [error]Expression   : error handler is invoked! [error]Function   : invalid_parameter_handler [error]File   : E:priquelsourcesenginexrCorexrDebugNew.cpp [error]Line   : 793 [error]Description :  

Ten mod wygląda na ciekawy ale wywala mi do windy bez przerwy.

Bardzo niestabilny jest ten mod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smerdojajeczny

Ja nie miałem żadnego wylotu, gram już kilka dni...może gre masz zle spatchowaną..albo reinstal zrób wg instrukcji. Zreszta poczytaj wcześniejsze posty, nikt nie narzeka na wyloty..także mod jest stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To ja mam następujący problem :

Grałem na lapku, po kilku problemach z wywalaniem gry(pod windows 7 64) uruchomiłem ją w trybie zgodności z xp sp3 i chulało dobrze ale po przekopiowaniu gry na stacjonarny komp (folderu z zapisami też) gra nie widzi poprzednich zapisów mimo tego, ze struktura dysku na lapku jest podobna jak na stacjonarnym (zapisy na systemowym C).

Był też problem z odczytaniem fsgame.ltx ale tu poradziłem sobie plikiem wsadowym ( start binxrengine).

Co zrobić z tym fantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacjonarnym też posiadasz Windows 7? Jeżeli nie to wydaję mi się, że ścieżka do zapisów na Windowsie XP jest trochę inna.

Na obu jest windows 7  ten sam :) Na lapku uruchomiłem w trybie zgodności (pod windowsem 7 bo mi wywalało do pulpitu, a po uruchomieniu w zgodności przestało )

Heh w katalogu usera w roaming znalazłem folder xrengine, a w nim ciekawe logi.

Myślę, że brak zapisów moze miec cos w spólnego z tym oto logiem :

* Detected CPU: AuthenticAMD , F15/M4/S3, 3659.00 mhz, 77-clk 'rdtsc'* CPU Features: RDTSC, MMX, 3DNow!, SSE, SSE2Initializing File System...using fs-ltx fsgame.ltxFS: 32292 files cached 30 archives, 4525Kb memory used.Init FileSystem 0.763442 sec'xrCore' build 3795, Jun 25 2009Initializing Engine...Starting INPUT device...Loading DLL: xrRender_R2.dllLoading DLL: xrRender_R3.dllrefCount:m_pAdapter 1command lineExecuting config-script "user.ltx"...[e:documents and settingsall usersdokumentystalker-stcsuser.ltx] successfully loaded.Loading DLL: xrRender_R3.dllLoading DLL: xrGame.dll! Unable to find SoftwareGSC Game WorldSTALKER-STCS in registry! Player name registry key (InstallUserName) not found !* [win32]: free[4037900 K], reserved[66060 K], committed[90280 K]* [ D3D ]: textures[0 K]* [x-ray]: crt heap[9488 K], process heap[817 K], game lua[0 K], render[0 K]* [x-ray]: economy: strings[5796 K], smem[0 K]SOUND: OpenAL: enumerate devices...SOUND: OpenAL: EnumerationExtension Presentdevices Generic HardwareSOUND: OpenAL: system  default SndDevice name is Generic HardwareSOUND: OpenAL: default SndDevice name set to Generic SoftwareSOUND: OpenAL: All available devices:1. Generic Software, Spec Version 1.1 (default) eax[0] efx[no] xram[no]2. Generic Software, Spec Version 1.1 (default) eax[0] efx[no] xram[no]Executing config-script "user.ltx"...Executing config-script "i:clear skygamedataconfigsrspec_extreme.ltx"...[i:clear skygamedataconfigsrspec_extreme.ltx] successfully loaded.[e:documents and settingsall usersdokumentystalker-stcsuser.ltx] successfully loaded.SOUND: Selected device is Generic Software* sound: EAX 2.0 extension: absent* sound: EAX 2.0 deferred: absent* sound : cache: 65537 kb, 4856 lines, 13820 bplStarting RENDER device...* GPU [vendor:1002]-[device:6819]: AMD Radeon HD 7800 Series* CREATE: DeviceREF: 4*	 Texture memory: 2030 M* GPU shading: vs(0/4.0/40), ps(0/4.0/40)* GPU vertex cache: unrecognized, 24* NVAPI is missing.* Starting rendering as 2-GPU.* DVB created: 1536K* DIB created: 512K! Renderer doesn't support blender 'effectsshadow_world'* HWDST/PCF supported and used- r__tf_aniso 16- r2_tf_mipbias 0.Starting engine...! Unable to find SoftwareGSC Game WorldSTALKER-STCS in registry! Player name registry key (InstallUserName) not found !! Unable to find SoftwareGSC Game WorldSTALKER-STCS in registryLoading DLL: xrGameSpy.dllstack trace:0023:6EFC7904 d3d11.dll0023:6EFC753C d3d11.dll0023:6EF73E5A d3d11.dll0023:0362663A xrRender_R3.dll
Edytowane przez katalysator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moze wiecie gdzie jest Prowodyr po wyjściu z Bagien. Wcześniej siedzi pod mostem kolejowym na bagnach, ale gdzie poszedł teraz to nie wiem. Jestem na etapie zadan u Tessa i musze odbyć rozmowę z Prowodyrem, a nie moge go znaleźć. Pomóżcie. Mod mega bardzo fajny warto zagrac ! Trudny ale w tym cały jego urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość smerdojajeczny

Prowodyr sam sie znajdzie, nie przejmuj sie ..w miere równolegle rób guesty z nowego jak i ze starego scenariusza. Prowodyra na 100% znajdziesz przy kryjówce Striełoka po zalaniu tuneli dla Powinności i w Mrocznej Dolinie ( w tym przypadku automatycznie cie teleportuje po wypiciu gorzały z tym gosciem w bazie Wolności..tylko guest musisz dla niego zaliczyć).

 

Jeszcze jak na Kordonie jesteś  ..wejdz na nasyp kolejowy, tam gdzie ten tunel z anomaliami elektrycznymi..(od strony bunkra Sidorowicz). Nad samym tunelem powinien leżeć trup gdzie znajdziesz SiG snajperski...zajebiasza giwera..

Edytowane przez smerdojajeczny
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Witajcie.

Dopiero zainstalowałem ten mod. I mam taki nietypowy problem... Nie mogę zabić tych gości w wiosce rybackiej.....

 

Ani nożem, mogę gościa dźgać aż dostanę kolbą i po mmnie, albo inny z tej trójki zdąży mnie zastrzelić...   Na NPC-a wystarcza jeden cios.

Ani snajperką, z daleka wywaliłem prawie 100 naboi (tyle mam), a goście se biegają... Chociaż szybciej oni mnie rozwalają...

Z bliska mogą przyjąć po magazynku w głowę i któryś zawsze mnie zdąży odstrzelić... Po chyba 30 próbach mój rekord to 2 zabitych trzeci gdzieś się schował, w tym czasie NPC-e obrobili ciała i zostałem z niczym...

Gram na poziomie STALKER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.