Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://ap-pro.ru/forum/35-8291-1 tamże pobrałem moda, jakis fiks ale pacze - plik został usuniety!!!

Przyłączam się do prośby kazika o link do pacza, najlepiej na janka ;)

A ja z kolei przejrzałem wszystkie posty w tym wątku i wywnioskowałem że nie potrzebne są żadne patche (oprócz patcha do spolszczenia) wszystkie wcześniejsze fixy i patche są w spolszczeniu... czy się mylę? 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam problem z pobraniem. Gdy wchodzę na yadi disk wyskakuje mi, że przekraczam jakiś limit i nie mogę pobrać moda tylko zapisać. Co mam robić?

 Witam.

Można pobrać z tego namiaru:

http://dfiles.eu/files/14268x2sh

Bez konta premium pobieranie trwa trochę ponad 1 godzinkę ;)

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z pobraniem. Gdy wchodzę na yadi disk wyskakuje mi, że przekraczam jakiś limit i nie mogę pobrać moda tylko zapisać. Co mam robić?

Proponowałbym utworzyć sobie konto na yandex.com i wtedy po prostu zapisujesz moda na swoim koncie i z niego już możesz ściągać bez żadnych ograniczeń.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jeszcze nie instalowalem ale raczej to powinno byc tak:

 

Podstawka - STALKER Cień Czarnobyla w wersji 1.0004
1. Wypakuj moda i skopiuj folder gamedata i bin do folderu ze Stalkerem.
2. Wypakuj spolszczenie i skopiuj folder gamedata do folderu ze Stalkerem.

3. W pliku fsgame.ltx...zmień linijkę...$game_data$ = false| true| $fs_root$|  na: $game_data$ = true| true| $fs_root$|
4 .Dodaj parametr -nointro do właściwości skrótu gry
5. Zapomniałem o pliku - user.ltx. Kopiujemy go folderu - stalker-shoc (tam gdzie są zapisy gry i folder - logs)

 

Spolszczenie zawiera Patch kumulatywny, nie trzeba go instalować !!!.

 

Czyli powinna wystarczyć sama podstwka w wersji 1.0004 + mod + spolszczenie.

 

Jak znajdę chwię to zainstaluję całość i dam znać czy tak jest na pewno jak w punktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy uruchomieniu gry wyskakuje błąd. Co z tym zrobić? 

 

Czy jesteś pewny ze masz podstawkę Stalkera w wersji 1.0004 ?

Wrzuciłem do pobrania swój folder Bin.

Pobierz:  http://przeklej.org/file/R1gDj4/bin.rar

1. Zrób kopię swojego folderu Bin np. na innym dysku.

2. Skasuj swój orygialny folder Bin z katalogu z grą.

3. Wypakuj mój Bin z paczki do folderu z grą

4. Sprawdź

5. Daj znać czy mod ruszył.  

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, działa... musiałem przeinstalować grę.. i ruszyło. Nie mam latarki dodałem ten plik i nadal jej brak, 

 

Niebardzo wiem o jakim pliku piszesz bo pliki do latarki są dwa ale to może inaczej...

1.Pobierz paczkę: http://przeklej.org/file/OBaJMA/latarka.rar

2.Wypakuj zawartość do swojego katalogu gamedata (potwierdź zamianę plików)

3.Wgraj jeszcze raz spolszczenie (ponieważ jeden plik od latarki jest wspólny z plikiem ze spolszczenia to na wszelki wypadek tak zrobilem)

4.Koniecznie rozpocznij nową grę !

 

U mnie też nie było latarki ale po tym "zabiegu" się pojawiła :)

 

p.s. NIEZWIĄZANE Z LATARKĄ -   Wrzuciłem jeszcze do pobrania jeden plik

(gamedata.dbr) który zawsze dodaję gdy zmieniam wersję podstawki z 1.0006 na 1.0004

Pobierz i wrzuć do głownego katalogu z grą 

 

http://przeklej.org/file/qxU541/Nowy.folder.rar

 

Nie wiem czy to jest konieczne ale kiedyś wyczytałem że tak trzeba i tak robię ;)

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podkręcić paramenty skoku? Nijak nie mogę tego zrobić :P

 

1. Pobierz z netu i zainstaluj darmowy program Notepad ++

2. Zrób kopie bezpieczeństwa pliku actor.ltx (lokalizacja gamedata/config/creatures)

3. Otwórz programem Notepad ++ plik actor.ltx

4. W wierszu   21 zmień wartość   jump_speed  = 6.  na  jump_speed  = 8.

5. W wierszu 83 zmień wartość  ;disp_jump_factor  = 2.0  na  ;disp_jump_factor  = 3.0

6. W wierszu  198 zmień wartość   jump_power = 0.01 ;0.005  na  jump_power   = 0.02 ;0.005

7. W wierszu  199 zmień wartość jump_weight_power = 0.05 ;0.045  na  jump_weight_power = 0.1 ;0.045

8. Zapisz zmiany w pliku - graj dalej czyli skocz w teleport :)

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Dzięki, a tak przy okazji ten ulepszony model Wychłopa nadaje się do czegokolwiek? Jak się z tego strzela?

 

Dopiero zdobyłem ten karabin. Pierwasza ocena - na pewno ma lepsze parametry od Igłowca - większe obrażenia i szybkoszczelność. Trochę postrzelalem na próbę na magazynach i giwera jest niesamowita !!! Jeszcze tak dobrej snajperki w serii STALKER nie mialem :)

Broń ma dodatkowo super opcję. Celownik działa trochę na zasadzie lornetki czyli pojawia się "piknięcie" oznaczające namierzenie żywego celu oraz pojawiają się prostokątne obramowania namierzonych postaci co bardzo ułatwia dokładne celowanie. Ciekawe jak się będzie strzelało z tej broni w nocy ?

Chyba się z tym ganem już nie rozstanę do końca moda.    

 

p.s. Amunicja do kupienia jak na razie tylko w Barze. 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale jak się z tego strzela? :P Jak kliknę strzał to mam przybliżenie, i celowanie działa tak samo? O co w tym chodzi? Amunicja to ta standardowa 12,7 do Wychłopa czy coś innego jak to przeładować? Karabin Dostałem od Striełoka.

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale jak się z tego strzela? :P Jak kliknę strzał to mam przybliżenie, i celowanie działa tak samo? O co w tym chodzi? Amunicja to ta standardowa 12,7 do Wychłopa czy coś innego jak to przeładować?

Karabin Dostałem od Striełoka.

 

Więc u mnie na domyślnych ustawieniach klawiatury jest tak:

przeładowanie - załadowanie - przycisk R

strzał - lewy przycisk myszki

włączenie celownika - prawy przycisk myszki 

przybliżenie lub oddalenie obiektu w celowniku - środkowy przycisk myszki (tak ja w lornetce)

 

Czyli jak chcemy zlikwidować cel to naciskamy PP myszki potem kółkiem myszki przybliżamy lub oddalamy widok namierzonego celu i na koniec LP myszki oddajemy strzał.

Przeładowanie poprzez przycisk R.

Amunicja standardowa 12,7 (taka podłużna w zielonkawym pojemniku).

Jak dostałeś karabin to razem z "garścią" amunicji.

Sprawdź czy masz ustawioną domyślnie klawiaturę.  

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.