Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak napisałem w poradniku: Wbijamy znany nam kod do drzwi - był na fleszce przy ciele w MW na początku gry. Kod przyjęty ale drzwi się nie uchylają - rzucamy śrubami pomiędzy futrynę i drzwi aż się uchylą - dalej popychamy i w końcu zabieramy PDA Kacmana. Tak zrób - kod jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie pamiętam już dokładnie gdzie on był, ale przypominam sobie że gdy do niego się ''przebijałem'' to było od groma mutantów na terenie całego kompleksu naukowego. W skrócie, był on w którymś z dużych budynków, ale nie jest to ten w którym był Anikin ( Anikin ten któremu towarzyszyliśmy w podziemiach, i były tam mutanty w zamknięciu ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam to jest mój pierwszy post :3, a więc mam problem z X18 tam, gdzie trzeba znaleźć chyba 3 części dokumentów wiem gdzie są dwie : 1.Na pierwszym poziomie tam obok tej ''wanny'' z galaretką

2.Tam, gdzie jest nibyolbrzym

I teraz pomocy, gdyż nie wiem, gdzie jest trzecie części pomocy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam chciałbym was prosić o pomoc ;)

Wale prosto z mostu, gdzie jest druga? część dokumentów w x18 pierwsza była koło burera, trzecie na dole obok nibyolbrzyma, ale trzeciej nie mogę znaleźć pomożecie :)

w pomieszczeniu z galareta trzeba rzucić granat kolo pojemnika z galaretą i tam się pokażą, mi się udało nie musiałem rzucać granatu i były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta!!! zacząłem grać i co chwile mnie wy...ala w pulpit gdy jestem na skladach i szukam jakis bzdetów dla woronina i jeszcze ktos ma poradnik/solucję dostepną bez bredni w klimacie logowania...

Słuchajta!!! zacząłem grać i co chwile mnie wy...ala w pulpit gdy jestem na skladach i szukam jakis bzdetów dla woronina i jeszcze ktoś ma może poradnik/solucję dostepną bez bredni w klimacie logowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uznanie co do poradnika. A co do bredni a propos logowania - to prywatna strona opłacana z mojej pensji i robię co chcę - kto nie chce nie korzysta i tyle. Robię poradniki by pomagać a  nie  zarobić. Przykro mi jak ktoś myśli inaczej. Tyle reasumując, niechęć do rejestracji to nie mój problem :woot: . Pozdrawiam, Pietka :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy nie unoś się, po prostu nie lubię co chwila się logować, ze strony http://www.stalkeruniverse.home.pl/ się dowiedziałem, że coś tam jest, postaram sie wejść i nie zawracać bałałajki oczywistymi dla niektórych kwestiami, ...  ;)

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam,chłopaki wszystkie linki z modem padły,ściągnąłem z jakiś torentów ale nie idzie tego odpalić,S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl Zakamarki Prawdy to w pełni dzialająca samodzielna modyfikacja gry - czyli nie potrzebująca podstawowej gry . Taki był opis na torencie http://electro-torrent.pl/torrent/1776

Edytowane przez toldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,chłopaki wszystkie linki z modem padły,ściągnąłem z jakiś torentów ale nie idzie tego odpalić,S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl Zakamarki Prawdy to w pełni dzialająca samodzielna modyfikacja gry - czyli nie potrzebująca podstawowej gry . Taki był opis na torencie http://electro-torrent.pl/torrent/1776

 

Przyłączam się ! Proszę o aktualizację lub nowe namiary na moda i patche.

 

EDIT:

 

Jakoś sobie poradziłem i zdobyłem mod  można go pobrać  z tego namiaru:

http://dfiles.eu/files/14268x2sh

Przejrzałem cały wątek i o ile rozumiem do zainstalowania wystarczy

podstawka SoC + mod + spolszczenie + patch do spolszczenia. Wszystko już mam poza samym spolszczeniem.  Proszę więc o udostępnienie spolszczenia w forumowej pobieralni.  

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.