Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się nowa aktualizacja, która podmienia wszystkie modele rąk na wersje o wyższej jakości.
Wchodzimy do folderu z modem i włączamy CheckUpdates.exe i zaznaczamy opcję z rękami by zaaplikować.

Screenshot_1.png

9t-_F7dHFl4.png
Wygląda na to, że nowe modele rąk mają jednego buga. Egzoszkielet nie ma tekstury. Poza tym nic nowego nie dodano. Polonizacja wciąż aktualna.

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.03.17 - 18.59.16.38.png

Edytowane przez DaimeneX
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...


Dzisiejszego dnia na kanał Strifera został wrzucony filmik prezentujący nową broń i jej animacje, PP-19 Bizon.

Update: Fakt, że filmik został wrzucony tak późno sprawił, że nie sprawdziłem wszystkiego.
Wygląda na to, że Bizon już jest dostępny do pobrania. Updater nie działa, trzeba pobrać nowy installer.
https://drive.google.com/file/d/13oBLySP6qN_DRSfWLhPjfYU1wI059eU9/view
https://yadi.sk/d/fihYtB0WF21ZWQ
http://www.mediafire.com/file/h3a9h4nojvwtlly/gunslinger_installer_090520.zip/file

Spolszczenie postaram się zaktualizować jutro, o ile nie napotkam poważniejszych zmian.
Changelog:
- Dodano PP-19 Bizon
- Ulepszenia Fort-17
- Ulepszenia Fort-12
- Ulepszenia SR1MP
- Ulepszenia TT
- Ulepszenia do hełmów, które pozwalają zainstalować latarkę czołową.
- Lepsze dźwięki strzałów.
- Nowy efekt "pragnienia"
- Poprawki do glock-17

Jeśli te "Ulepszenia" do pistoletów, to to co mi się wydaje, to będę miał przynajmniej kilka nowych plików do spolszczenia i sprawdzenia :P

Edytowane przez DaimeneX
  • Super 1
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem, że ta informacja jest na tyle ważna, że powinienem ją wstawić jako nowy post.
Strifer najwyraźniej zrobił dużo zmian w strukturze moda. Dużo plików z spolszczenia jest już "nieważna". Część plików istnieje, druga część nie.
Nie wiem ile dokładnie będę musiał tłumaczyć od zera. Opisy i nazwy broni zostały poprzenoszone do innych plików, to samo tyczy się leków i pożywienia najwyraźniej.

Krótko mówiąc, aktualnie spolszczenie nie działa i zakładam, że zajmie mi trochę poskładanie tego z powrotem w całość.

Update: Po sprawdzeniu jak wszystko wygląda w grze, wygląda na to, że Strifer pozmieniał bardzo dużo. Wszystkie przedmioty są bez tekstu, a pliki, które tłumaczyłem wcześniej w większości są już niepotrzebne. Moda trzeba tłumaczyć od zera praktycznie.

Edytowane przez DaimeneX
  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaimeneX  Musisz przyjąć do wiadomości, że mody są robione dla społeczności rosyjsko języcznej. Tam, o ile zmiany nie wymuszają nowej gry, nakłada się patcha i gra dalej. A twórcy modów, za wyjątkiem może zaurusa, nie mają zielonego pojęcia, że jest taki DajmeneX, smox, gawron i kilku innych, którzy czasem miesiącami boksują się z ich twórczością, aby udostępnić ją swojej społeczności.

Dlatego gdy my tłumaczyliśmy moda, to trzymaliśmy się jakiej stałej wersji, nie patrząc na nowe patche. Chyba , że zawartość patcha nie wymagała tłumaczenia, bo usuwał inne błędy. Dopiero po skończeniu spolszczenia, jeśli była możność, tłumaczyło się patch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym przemyśleniu sprawy postanowiłem odpuścić tłumaczenie wersji beta moda.
Był to ciekawy pomysł, tłumaczyć GUNSLINGER na bieżąco, ale nie przewidziałem komplikacji jakie mogą wyniknąć z nawet najmniejszej zmiany struktury moda.
Ze względu na to bardziej opłacalne (przynajmniej według mnie) będzie poczekanie na wydanie wersji 1.0, czyli wersji w której STRIFER już doda wszystkie planowane bronie i funkcje.

Edytowane przez DaimeneX
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Agrael przestał(a) promować temat
  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • 1 miesiąc temu...

Fix 20.08.2020r.: [ŹRÓDŁO]

Uwaga dotyczące poprawki:
- Dostępne nowe zestawy tekstur z AN4: domyślny, zielony, zgniły (opcjonalnie)
- Odblokowany zamknięty folder gamedata
- Naprawiono siatkę celowniczą u lornetki
- Technicy ponownie potrzebują narzędzi, aby ulepszyć AKS-74UB
- Poprawiono ulepszenia MP-443 (Gracha), które nie wpływały na rzeczywistą charakterystykę wydajności

Nowa gra nie wymagana!

Zaktualizuj mod za pomocą CheckUpdates

Wszystkim miłej gry!

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z racji, że trochę się ostatnio nudziłem i naszła mnie chęć na Zew Prypeci to pobrałem sobie najnowszą wersję Gunslingera - z 3 października i uzupełniłem tłumaczenie dla nowo dodanych rzeczy :) 

I tu pytanie: chcielibyście, żebym wstawił spolszczenie do tej wersji?

Obserwując ostatni update i listę progresu prac nad modelami broni myślę, że przez jakiś czas nie pojawi się żaden większy update bo prace nad OC-14 Grozą, PKM i granatnikiem RG-6 stoją na 25%, nad strzelbami się nie rozpoczęły, tak samo nad karabinami - HK G36(GP 37),FN F2000 i ZR LR300 ML(Trs 301) - dla wszystkich progres wynosi 0% więc chyba za szybko się nic nie pojawi.

Wrzucam trochę screenów na których widać zmiany dla zachęty ;) 

Spoiler

ss_szczepan_10-14-20_13-16-11_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_13-16-14_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_13-16-17_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_13-17-05_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_13-17-10_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_14-00-49_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_14-20-07_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_14-20-38_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_14-20-53_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_14-21-14_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_14-21-19_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_14-22-32_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_14-23-21_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_14-23-28_(jupiter).jpg

ss_szczepan_10-14-20_14-25-02_(jupiter).jpg

 

 

  • Super 1
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem link do spolszczenia dla wersji z 03.10.2020 w pierwszym poście więc jak ktoś chce zagrać z najnowszymi bajerami dodanymi do Gunslingera to teraz ma możliwość :) Miłej gry i w razie byście znaleźli jakieś błędy to wrzucajcie zrzuty to się poprawi.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gwoli ścisłości zapytam - nie napotkaliście póki co żadnych braków w tekście, dialogach, opisach i tak dalej? Pytam bo ja przetestowałem spolszczenie tylko do momentu jak musiałem zbierać ekipę na wyprawę do Prypeci, ale teoretycznie polegając na tym co widziałem w plikach tekstowych nie powinno niczego brakować do samego zakończenia gry, ale na wszelki wypadek uznałem, że lepiej spytać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.