Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem już brakujące narzędzia w Janowie. Ostatnie były niedaleko tych które znajdujemy na terenie fabryki Jupiter między murkiem a garażem - są w budce - pakamerze przed wejściem do hali produkcyjnej gdzie grasuje poltegreist i kontrolerzy.

 

Co do rozbudowy moda to aż się o to prosi, nawet nie dokładając nowych lokacji można dopisać nową albo równoległą linię fabularną. W grze i modzie są niewykorzystane postacie którym z łatwością można dopisać kilka questów, łącząc je w ciekawą całość można zrobić perełeczkę i kilkanaście dodatkowych godzin gry.

 

Ostatni rozdział a raczej mapka - Prypeć przypomina już więcej Call off Duty xxx niż Stalkera, lepsze zagospodarowanie tej lokacji byłoby przejściem na wyższy poziom grywalności.

 

Ponawiam pytanie o zmianą pogody w modzie - który plik i jak edytować żeby zlikwidować tą nieustanną gęstą siwą mgłę i ciemności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam !

Wczoraj odkupiłem od kolegi orginalną kopię Zewu Prypeci gra chodzi wszystko fajnie .

Zainstalowałem moda misery i dopa ...

Chciałem uruchomić grę ale mam brak odpowiedzi .

POMOCY !!!

Napisze precyzyjniej tak .

Kupiłem grę (używaną od kolegi) i kod aktywacyjny nie działał a więc użyłem patcha usuwającego aktywację od Cengi .

Zainstalowałem ten patch ( zawierał on też aktualizację do wersji 1.6.02 ) a na to modyfikację MISERY 2.1 .

Próbowałem uruchomić grę ale kończy się na tym , że program nie odpowiada . Gra przed instalacją modyfikacji działa bez zarzutu .

Proszę jeśli ktoś borykał się z tym problemem wcześniej niech pomoże mi go rozwiązać .

Jeśli kogoś to zachęci to za samą chęć pomocy mogę dodać do znajomych .

Proszę a wręcz błagam o szybką pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety program do nagrywania nie działa ale opiszę to w punktach :

1.Uruchamiam program przez ikonę na pulpicie jako administrator 

2. Kursor gdy najadę na obrazek z tytułem programu sługeruje że program się ładuje 

3. Odczekuję ok 3s i naglę wyskakuję mi okno pod tytułem "Program X-Ray 1.6 Engine nie odpowiada .

Oto o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż kod błędu systemowego z tego  " program nie odpowiada " bo przyczyn tego może być milion :ermm:

 

Panel sterowania - Narzędzia administracyjne - Podgląd zdarzeń - Dzienniki systemu Windows - System Z prawej strony okna opcja "filtruj bieżący dziennik" - poziom zdarzenia krytyczne/błąd

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.