Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś spotkał się z takim problemem :

Instaluję wszystko wedle instrukcji ze strony pierwszej. ( Instaluje stalker cop w wersji 1.6.02 , potem moda , następnie fix i na końcu spolszczenie).

Odpalam grę wszystko chodzi ładnie - pierwsza misja żeby rozbić bandytów - ginę w trakcie ataku i w trakcie ładowania autosave z początku gry ( pierwszy autosave) wywala do pulpitu a każda następna próba odpalenia gry kończy się wywaleniem do pulpitu po ekranie ładowania (nie zależnie czy chcę wczytać pierwszy save czy nowa gra - ekran ładowania pojawia się komunikat żeby kliknąć cokolwiek, pojawiam się na mapie i od razu zacinka i wyjazd do pulpitu) to samo po reinstalacji całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z tym modem.A mianowicie kiedy dostaje pierwsze zadanie zabicia bandytow w kordonie.Okazuje sie,ze onie sa niesmiertelni pakowalem z bliska w 1 bandyte chyba z 6 magazynkow garanty tez nic im nie robia.A zeby bylo jeszcze smieszniej moge zabijac tych pierwszych napotkanych stalkerow na wojkowym posterunku od ktorych bralem to zadanie.Prosze o pomoc !

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy może ktoś podać w miarę dokładne lokalizacje nieznanych artefaktów z zadania od Hermana.  Korzystając z poradnika SGM odnalazłem dwa w zatonie, dwa w Prypeci i tylko jeden (pierwszy ) w Janowie w kryjówce Striełoka pod cementownią. Czy  artefakty są po  dwa w każdej lokalizacji i został mi do znalezienia jeden z Janowa czy muszę sprawdzać resztę plansz.

Od dwoch tygodni biegam po strefie i szukam tego pie...nego artefaktu i nic.

Pomóżcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.Mam problem z tym modem.A mianowicie kiedy dostaje pierwsze zadanie zabicia bandytow w kordonie.Okazuje sie,ze onie sa niesmiertelni pakowalem z bliska w 1 bandyte chyba z 6 magazynkow garanty tez nic im nie robia.A zeby bylo jeszcze smieszniej moge zabijac tych pierwszych napotkanych stalkerow na wojkowym posterunku od ktorych bralem to zadanie.Prosze o pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że dopełniłeś wszystkich warunków koniecznych przy tym zadaniu. Jak pamiętam, te zadanie powinno się wykonać o 12 w nocy. Chyba był tam też noktowizor i rozmowa z dowódcą grupy przed atakiem na ATP. Bandyci mogą być ustawieni jako nieśmiertelni byś ich nie wybił wcześniej niż dostaniesz odpowiednie zadanie. Dopiero o określonej godzinie skrypt wyłącza nieśmiertelność i można normalnie grać. W SGM-ach były takie skryptowe rozwiązania.

Jeśli to nie to to przeinstaluj moda i graj od nowa.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam porblem ze spawnerem.A mianowicie gdy chce wpisać cheat_mode w lini komend wyskakuje błąd.Folder Stalker zew prypeci-cheat mode okreslony w polu start jest nieprawidłowy.Upewnij sie czy folder istnieje i czy sciezka jest poprawna.Co zrobić ? Pilnie proszę o pomoc.Pisałem bez błędu reinstalajca tez nic nie daje ;( 

A tobie kobal serdecznie dziekuje za pomoc.Moja wina bo poprostu spieszyłem sie z tym zadaniem i nie zameldowalem sie ostatni raz u dowódcy,ze ide na obóz kotów.Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI :) Pozdrawiam ! 

Edytowane przez kupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyglada to tak ,, "D:Program Files (x86)GSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - Zew PrypeciStalker-COP.exe"-cheat_mode      Ale wyskakuje ten błąd prubowałem zmienic na taki sam jak wysłałeś,,smerf45" Lecz dalej ten sam komunikat.Dalej proszę o pomoc ;( I dziękuje za proby jej podjęcia.Zapomniałem napisać,ze gdy wpisuje-cheat_mode ze spacją przed tym gra w ogole nie chce sie uruchomić.Przez sekunde wyskakuje klepsydra zamiast kursora myszy i nie wyskakuje zaden błąd.Dawno temu używałem spawnera i działało ;( 

Nie da rady nic z tym zrobic ;( Proszę o pomoc ! 

Edytowane przez kupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz-PPM na skrót gry na pulpicie

-wchodzisz we właściwości

-szukasz linijki "ELEMENT DOCELOWY"-na karcie SKRÓT

-TAM WKLEJASZ  "nointro -cheat_mode"

-PO TEJ  FRAZIE "D:S.T.A.L.K.E.R. - Zew PrypecibinxrEngine.exe"

Ważny jest ten ELEMENT DOCELOWY NA KARCIE SKRÓT-inna lokalizacja dopiski nic nie daje.Zwróć na to uwagę i spróbuj jeszcze raz.

Edytowane przez smerf45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec jeszcze raz mam zupełnie inaczej w elemencie docelowym."D:Program Files (x86)GSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - Zew PrypeciStalker-COP.exe".Ja zmieniłem na taki."D:Program Files (x86)GSC World PublishingS.T.A.L.K.E.R. - Zew PrypeciStalker-COP.exe"nointro -cheat_mode.Dalej nic to nie dało ;( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po COP.exe musi być spacja, a przed nointro myślnik, a nie cudzysłów. . Czyli COP.exe -nointro -cheat_mode. Ale chyba w CoP -nointro nie działa.

I moja rada.

Zrób sobie na dysku nowy katalog z nazwą mod ( najlepiej jednowyrazowa, albo skrót ). Jak masz partycje, to na nie systemowej. Do tego katalogu przekopiuj zawartość katalogu z podstawką. To co u Ciebie jest w "S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci". Od "Stalker-COP.exe" zrób skrót i przenieś na pulpit. Zobaczysz, że wtedy ścieżka elementu docelowego będzie do nowego katalogu i o wiele krótsza. Twoje preferencje dodajesz jak wyżej napisane.

Zaletą takiego stawiania modów ( dotyczy to wszystkich podstawek ), jest bezpieczeństwo czystej podstawki, stawiania jednocześnie kilku modów na tej samej podstawce - po zmianie w fsgame.ltx na zapis w modzie - a po zakończeniu gry i rezygnacji z moda, przeniesienie całego katalogu z modem do kosza. I mamy miejsce na nowy mod. Powodzenia w grze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy zrobiłem tak jak kazałeś.Ale niestety.po probie uruchomienia gry zamiast kursora na sekunde pojawia sie klepsydra jak by gra chciała sie uruchomić i znika i nic.Chyba po prostu mój komputer gryzie się z tym Stalkerem.Mimo wszystko bardzo serdecznie dziękuje użytkownikom,,smerfowi45,kondotierowi i cichemu za wszelkie próby pomocy.Oczywiście dalej będe wdzięczny jeśli ktoś jakimś cudem da rade ogarnąć mój problem.Jeszcze raz z z wielkim szacunkiem Serdeczne dzięki chłopaki.Pozdrawiam ! 

Edytowane przez kupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla poprawienia humoru, proponuję Ci zagrać w moda o podobnym scenariuszu, ale dopracowanego, pozwalającego bez kombinowania wybierać lub wyłączać opcje SGM. Usunięto też niedopracowania z jego poprzedników.

Tym modem jest Dezerter.

Jestem przekonany, że nie będziesz miał z nim kłopotów, a z gry będziesz zadowolony.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 kupa-mistrzu napisz jaki masz sprzęt-niestety mody na SGM potrzebuja dużo ram i w miarę mocnego procka.A czy bez dopisku -cheat mode w ogóle uruchomiło się.A jeśli znasz trochę rosyjski to ja ci polecam moda nowego  moda opartego o SGM o nazwie Śladami Czarnych Aniołów - Alfa wersja .A tu masz linka http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=732.msg4011#msg4011

Edytowane przez smerf45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może jak wyłączyć oddziały Alpha całkowicie albo jeden na każdą mapę. Bez przesady, zaczynam grę, robię kilka zadań i co? Alpha, wybijam. Po 10 minutach kolejna itd. Łącznie przez całą grę strąciłem ok. 10 oddziałów i to na samym Zatonie i Jupiterze. Już jest to wkur***jące jak idziesz spokojnie, a tu 5 osiłków z gnatami potężnymi jak nie wiem co do ciebie strzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Fr0zeN-a w opcjach SGM odznaczałeś team alfa,zrób zapis-wyjdź z gry.Możesz zrestartować kompa.Włącz grę i sprawdź opcje SGM.Możesz jeszcze spróbować zmienić w pliku np.D:S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypecigamedataconfigsmod_parameters i poszukaj linijki [alfa_params].Tam sobie zmień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ściągłem dzisiaj moda przez  Internet Download Manager i daje nową grę i taki log :

Expression    : !m_error_code
Function      : raii_guard::~raii_guard
File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
Line          : 748
Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)

 

Edytowane przez bartek12326789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.