Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A zatem masz angielską wersję addonu. Zapewne jest w niej jakiś błąd lub błędy. Pewne bronie nie mają przypisanej nazwy albo nazwa ma źle przypisaną ścieżkę do danej broni. Dlatego widzisz tylko nazwę kodową broni. Ale i tak to lepsze od wersji rosyjskiej. Wtedy widziałbyś tylko nieczytelne szlaczki. Dopóki nie znajdzie się ktoś kto ma polską wersję przygotowaną swego czasu przez Yurka nic lepszego nie będzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do pierwszego postu.

Pytanie czy będzie ktoś wstanie wyszukać dodatki z pierwszego postu

Mianowicie :

Dodatki do moda (instalować na polonizację):

1. Adaptacja AI additions:

2. Niemieckie dialogi najemników:

3. Ukrainskie dialogi bandytów:

4. Przezroczysty inwentarz:

5. Wyłączenie akumulatorów do detektorów:

6. Przywrócenie szybkich slotów na ekran:

7. Ulepszony oddział Alfa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spolszczeniu jest wszystko, co jest potrzebne do prawidłowego działania gry w języku polskim. Diagnoza może być tylko jedna - nieprawidłowa instalacja. Sprawdź czy w gamedata/configs/text masz folder - pol, a w gamedata/configs plik localization z wpisem:

[string_table]
language        = pol
font_prefix     = _cent ;_west
files           = SGM_add_include

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przejścia nie są oznaczone na mapie czasami? Dawno grałem w SGM to już nie pamietam, rób questy, które masz, bo może przejścia są jeszcze zamknięte.

Wersja zwykła SGM 2.2 tak?

@edit   

Cytat

leaving the cordon: the barrier at the checkpoint is locked and you need a key... like a lot of poor mission design the key only spawns after you check the barrier so even if you have searched the house there already you need to do it again.

Żeby wyjść z Kordonu musisz mieć klucz do bramy, Idziesz do niej (ewentualnie masz jakiegoś questa, żeby go znaleźć, nie pamietam już), potem musisz się wrócić do wioski kotów i szukać go w budynku, bo on się spawnuje dopiero po spełnieniu jakichś tam warunków.

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2683172

Ps: tu masz poradnik do SGM z dodatkiem Geonezis ale do wielu zwykłych questów może się przydać albo naprowadzić cię na rozwiązania nawet jak questy tam były trochę inne.

 

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zievmowit

Ja pamietam, że też tam utknąłem, bo najpierw przeszukałem domy, nic nie było, a potem info o kluczu i już nie sprawdzałem tych samych miejsc bo przecież nic tam nie było 5min wcześniej ;)

Na kordonie jest kilka takich questów chyba, jeszcze jakiś o ładunku wybuchowym chyba. Później na następnych mapach jest już normalnie, jedynie na bagnach możesz utknąć w queście z obszukiwaniem ciał żołnierzy bo z 5-6 trzeba znaleźć, a któreś tak trudnawo dostrzec w krzakach.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, Zievmowit napisał:

W tym domku był ładunek wybuchowy. Natomiast jak wchodzę do nory sidrowicza to mam kolejny problem , bo są tam drzwi których za nic nie da się otworzyć.

Nie wiem co robić , bo według zadania mam wejść tam do środka, natomiast nie mam żadnej notki o kluczu.

Od 22 minuty na tym filmiku, na coś ten ładunek wybuchowy znalazłeś ;)

 

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.