Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Prace nad spolszczeniem Jenota są na finiszu. Będzie do wersji z fixem z 11.05.12.

Zmiany w fabule dotyczą zaledwie jednego kwestu, ale za to chłopaki przerobili całą broń (maksymalnie ją urealniając), wszystkie pancerze, sztuczną inteligencję w grze i generalnie dość mocno utrudnili samą grę.

Włożyli w to naprawdę masę pracy, a ja to widzę podczas polonizacji...

Gdybym miał zagrać w SGM 2.2, to tym razem na pewno wybrałbym wersję Jenota ;)

A wyloty fasolaksa mogły być spowodowane instalacją dodatkowej paczki tekstur, który jest przeznaczony do naprawdę mocnych kompów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopiero co zacząłem grać w tego moda po dość długiej przerwie z jakimikolwiek modami do stalkera z powodu małej awarii sprzętu ;) Jestem na Kordonie wykonałem prawie wszystkie kwesty, został ostatni a mianowicie odnaleźć artefakt "szapokłak" lub podobnie jakoś, i teraz pytanie może ktoś dokładnie określić miejsce bądź miejsca gdzie on może się znajdować,czy do jego wykrycia jest potrzebny detektor ? A teraz odnośnie samego detektora on działa tylko na tych anomaliach stałych z Zewu Prypeci tzn Cyrk itp. Nie pamiętam już dokładnie ich nazw ,bo np podchodzę do anomalii na Kordonie i detektor w ogóle nie reaguje,czyżby wyczerpały się baterie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jaco

Ja znalazłem go tu:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Ale bywa też tu:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Był też raport, że został znaleziony na Kordonie na prawo od lokomotywy spalinowej (koło torów kolejowych), w anomalii pośrodku głazów ułozonych w półkole.

Jeśli chodzi o detektory - do znalezienia "Szapokłaka" jest potrzebny bodajże conajmniej detektor "Niedźwiedź".

Detektory działają na całym levelu - czasem można znaleźć arty poza standardowymi anomaliami. Jeśli Ci nie działa, to pewnie wysiadły Ci baterie, a nie masz zapasowych w plecaku. Stan baterii pokazuje malutki niebieski pasek w prawym dolnym rogu ekranu (pod okienkiem amunicji). Poza tym dostajesz zawsze komunikat o wyczerpaniu się baterii. Jesli masz zapasową, to detektor zaczyna pobierać z niej automatycznie energię, a jeżeli nie masz, to przestaje działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za wyjaśnienia nawet nie zauważyłem tego paska niebieskiego od stanu baterii hehe :ohmy: detektor "Niedźwiedź" akurat posiadam na stanie więc czas wyruszyć na poszukiwanie, a potem na Bagna .A i jeszcze jedno pytanko można do tego moda zaaplikować jakąś paczkę tekstur do broni ? Bo ten AK-74 wygląda strasznie ;( Znalazłem artefakt blisko lokomotywy koło torów w anomalii więc mamy 3 lokalizacje . Dzięki Yurek ;)

Edytowane przez Jaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno pytanko można do tego moda zaaplikować jakąś paczkę tekstur do broni ? Bo ten AK-74 wygląda strasznie ;(

Dodatkowy pakiet broni można przecież pobrać z 1 postu. Nazywa się to SGM 2.2 Gun Pack Addon.

Stąd masz plik spawnera działającego z Gun Packiem

http://www.stalkerteam.pl/topic/3927-sigerous-mod-22-dyskusja-ogolna/page__st__200#entry41388

A stąd poprawkę na brak animacji kaemu m249

http://www.stalkerteam.pl/topic/3927-sigerous-mod-22-dyskusja-ogolna/page__st__200#entry41401

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany ja mam inny problem , gra mi sie wczytuje jak by chciała a nie mogła , ale to to jeszcze przeboleje, wchodząc do gry (odczytując save) gdy już mi się pokaże świat ZONY to zamraża mi ekran na dobre 3 minuty i nic sie nie dzieje, później normalnie działa, ale przy chodzeniu na przykład też freezuje ekran na kilkanaście sekund, przy oczekiwaniu na dodanie nowego zadania tak samo jest, albo sie zatnie albo sie nie zatnie... do menu też jak wciskam ESC to mozolnie przechodzi... Co może być ?? Intel Core i5 3,30 GHZ Geforce GTX 560 ti 1 gb kingston HyperX 8 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim sprzęcie gra powinna ci chodzić bez problemu. Może masz uszkodzony dysk twardy i jest kłopot z odczytem plików. Spróbuj odpalić czysty Zew Prypeci ( wystarczy zmienić nazwę folderu gamedata i gra już go nie będzie widzieć ) Daj nową grę i zobacz czy będzie to samo. Tylko uważaj by ci się zapisy nie pomieszały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.