Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

FATAL ERROR
[error]Expression	: !m_error_code
[error]Function	  : raii_guard::~raii_guard
[error]File		  : D:prog_repositorysources	runkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line		  : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)

A co do tego forum czytałem że nie każdy lubi forum stalker więc wolałem nie wspominać

Mam ten sam problem. Najpierw grałem w 2.2PL.Póżniej przeskoczyłem na 2.0 geonesis. Wróciłem teraz do 2.2PL po kompletnej reinstalacji i mam identyczny log błędu. Wgrałem wersję RUS, z PL skopiowałem katalog localization z podstawki (kasując wcześniej ros.), zapodałem instalacją moda zgodnie z instrukcją Yurka +guns pl i teraz śmiga. Może coś zostaje w rejestrach po wcześniejszych wersjach i konfliktuje? (czyściłem ccleanerem i AML REGISTRY) Tak czy siak działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Najpierw grałem w 2.2PL.Póżniej przeskoczyłem na 2.0 geonesis. Wróciłem teraz do 2.2PL po kompletnej reinstalacji i mam identyczny log błędu. Wgrałem wersję RUS, z PL skopiowałem katalog localization z podstawki (kasując wcześniej ros.), zapodałem instalacją moda zgodnie z instrukcją Yurka +guns pl i teraz śmiga. Może coś zostaje w rejestrach po wcześniejszych wersjach i konfliktuje? (czyściłem ccleanerem i AML REGISTRY) Tak czy siak działa.

A katalog z sejwami w 'dokumentach' zmieniałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem ( prawdopodobnie ) Doszedłem do tej Doliny Mroku, dałem walizkę z kasą Akiłowi, po czym od razu dostałem misję, by dotrzeć do Magazynów Wojskowych. No tu w tym tkwi problem, bo nie mam ani jednego przejścia na lokację, a zadanie by dotrzeć do tych Magazynów wyświetla mi się, że mam gadać z tym Akiłem, który nie chce wcale gadać. Wczytywałem już parę razy wcześniejsze save ale też nic To jest jakiś błąd czy ja po prostu nie wiem co zrobić Zauważyłem też, że nie mogę zabić renegatów w bazie.

Edytowane przez Yurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini fix 0.2 do SGM 2.2 by Creon

ZMIANY

-odnowione ekrany ładowania poziomów

-poprawione ikony

-poprawki tekstowe

Sposób instalacji

SGM 2.2

Patch z 19.03

Minifix z zamianą plików

http://narod.ru/disk/49304915001.fff8a22fe37cd982c227c8a0672bcb28/SGM%202.2%20Minifix%200.2%20by%20Creon.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z wydajnością na mapach z CN ciągle takie ściny jak w CN (tzn. po paru minutach gry na wczytanej mapie w CN spadał do 20 nawet mniej FPS'ów). A w SGM 1.6 mam na Dx8 ze 25-30 fpsów więc mogę w tej Nowszej wersji spodziewać się tylu dodatków że ścina za ściną?

Edytowane przez M3Fis70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, w starych wersjch SGM (1.6 i 1.7) było od groma nowej broni mosiny, kilka rodzajów ak ioraz cała masa złomu, teraz w 2.2 zauważyłem póki co tylko pancerze z starszych wersji. Czy broń też sie pojawia czy potrzebny jest gun pack?

Edytowane przez Junx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozmuem że gun pack dodaje nowe uzbrojenie tylko alfie i ze nie można "po staremu" nabyć nowego złomu u handlarzy lub znaleźć w skrytkach/przy poległych oponentach? zajrzałem do plików z Gun packa i odetchnąlem z ulgą :) są stare karabiny/pistolety i nawet kilka nowych ujrzalem

Edytowane przez Ashenmoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko stalkerowcy , może ktoś podpowiedzieć gdzie dokładniej jest np dodatkowa nagroda Kołmagora w Dolinie Mroku po zadaniu zebrania dokumentów dla Lukasa .Te jago wskazówki to za czorta nie pomagają. a i jak się wydostać z DM ? ok już są wyjścia po prostu nie znalazłem 3 dokumentu w x18

Edytowane przez gregoryxxx99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.