Skocz do zawartości

Szukam moda


ŁośandGO

Rekomendowane odpowiedzi

@Poltergeist - dzięki, chociaż mam namiar na moda...zastanawia mnie jednak pewien element, otóż STCoP jest pod CoP, a na filmie widać starego HUD'a z SoC...może jest gdzieś wersja dostosowana pod silnik pierwszego Stalkera? Jest oczywiście możliwość, że autor ma sentyment do starego HUD'a z SoC i zamienił go w CoP'ie, ale poszukam jeszcze wersji, którą mógłbym dostosować pod OP-2.2. Plusik poleciał ⬆️ za pomoc.

🖍️ Edit: upewniłem się, że testowane na filmie zombie są zrobione pod SoC, zatem również i broń musi istnieć pod tą wersję...wątek uważam za otwarty.

Edytowane przez AntiCitizen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AntiCitizen takiego ak74u z animacją składanej kolby robił Gaz1k, oprócz Zewu (ja go pamiętam z Spectrum Project Droga we Mgle) był też w paczkach do Czystego Nieba np Arsrnal Overhaul 1.2. Jak masz nick autora to może szybciej znajdziesz na rosyjskich stronkach czy on sam czy ktoś portował go do Cienia.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Agrael TŚ2 przechodziłem ostatnio, fajny mod ale raczej tylko na jeden raz.

Do OP 2.2 musiałby być poradnik od początku do końca, bo to już nie te szczeniackie lata gdzie mogę siedzieć w najlepsze pare miesięcy nad jedną grą jak nad OP trzeba by było.:biggrin: Poza tym przechodziłem już Soljankę i nie wiem czy jest sens drugi raz. Ale zapodawaj dalej hah.

Edytowane przez Starika..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..

Przeniosę nasze posty do odpowiedniego tematu, aby nie robić spamu w F.M. 

Do TŚ2 dobrze wrócić po dłuższej przerwie. W sumie jak do każdego klasyka. 
Jeżeli nie Solianka/OP, to może.. :063:

Wiadomo - AiW ma niewiele wspólnego ze Stalkerem, ale warto zagrać, a SFZ dobrze wspominam. Łącznik i Bad Company 1 pomimo upływu lat też trzymają poziom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. A grałeś w Ostatniego Stalkera? Proponuję tego OS2020, gdyż usunięto z niego niedopracowania, które komplikowały, lub wręcz uniemożliwiały grę. Na dodatek. jest to rarytas pośród modów, bo tylko nasze forum dysponuje tym modem. Na żadnym innym wschodnim portalu moda nie uświadczysz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. Mod nawiązuje w fabule do wydarzeń z UG, ale tu sobie możesz wybrać w dialogach warianty, jaką grę chcesz prowadzić. No i na każdej lokacji jest co robić. Tylko trzeba czasem pogłówkować. Są też momenty ( np. pokonanie bariery na Kordonie ) które dają popalić. Popatrz sobie w tematach OS, OSx64 i OS2020.

Masz tam pełną ocenę fabuły moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  No to przyjemnej i skutecznej gry. I nie daj się śmigłowcowi przy pokonywaniu bariery. Bądź chytrzejszy od jego pilota.:viva:

@Agrael  No i masz okazję aby grać w OS we dwóch. Raźniej i zawsze się możecie wspierać, wybierając ten sam sposób wariantowego przechodzenia gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Ale OS nie jest znów taką "kobyłą". To mod średniej długości, który można samemu "skrócić" wybierając np. pokojowe zajęcie Kordonu. Ale ja bym z tego nie korzystał, bo traci się ciekawą grę. Można też odstąpić od zbierania takich specjalnych artów, bo w 2020 nie wpływają na podstawowy scenariusz i zakończyć moda napisami końcowymi.

Spokojnie go przejdziesz, zanim ktoś się podejmie tłumaczenia tych co wyszły. Ale to Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.