Skocz do zawartości

Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, bolo napisał:

mój antywir blokował mi rosyjskie strony,

Mój Kaspersky również, dlatego musiałem wejść na niezaufaną domenę i co najmniej kilkanaście razy kliknąć w przycisk pobierz, co skutkowało przekierowaniem na stronę reklamodawcy (o dziwo - WoT).
Właśnie dlatego wspomniałem o tych "kliknięciach".

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrych łowów:006:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer  Nie daje się, na to nie mamy wpływu. Tylko ruchami myszki wskazujemy kierunek. Najwygodniej lecieć z włączoną mapą, bo wtedy na niej widzimy znacznik, dokąd mamy dolecieć. I dopiero w ostatniej chwili tuż przed doleceniem przechodzisz do widoku. Śmigłowiec wyląduje sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kanon1022 napisał:

Witam zacząłem grać w tego moda i mam problem z zadaniem  Kostii na absoluty , nigdzie nie mogę ich znaleść przeszukałem wszystkie plecaki i nie otwiera się jako schowek. Jak dokładnie wykonać to zadanie.

Tu masz przyjacielu video :

p.s. I błagam Cię strasznie, nie pisz "zaczołem" bo strasznie nie wali po gałach. ;P

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022
U mnie plecak z absolutami był tutaj: 

Spoiler

ss_daniel_01-24-22_21-17-43_(marsh).jpg

Najwidoczniej schowki są losowo rozmieszczone. 

Pamiętaj, że przed wejściem do teleportu, który prowadzi do dawnej bazy Czystego Nieba, musisz wyrzucić na ziemię artefakt od Kosti. Drugi taki sam art jest w plecaku na drzewie - obok chaty mechanika.

  • Za szczególną pomoc 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bolo napisał:

Witam, jak pozbyć się osobistego płaszcza Szramy, w żaden sposób nie mogę go wywalić a biorąc pod uwagę to, że udźwig ograniczony to mi zaczął przeszkadzać.

Tu masz podpowiedź. 

Screenshot_2.thumb.jpg.0d6408c0f2e16f3eb932fa378d20012b.jpg

U mnie zadziałało. 

xrEngine_2022_01_25_16_44_06_565.thumb.jpg.4d0b9d46ccfdabb034281ec082a8b0db.jpg

A zmian dokonujesz tutaj:

Screenshot_1.thumb.jpg.3fe86e29a83cd72fe9f0bc1bbcf11be4.jpg

Czy to podziała na udźwig GG nie wiem. 

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale jak byś dobry człowieku podpowiedział w jaki mliku to zmienić bo tak to zrozumiałem, będę wdzięczny.

Udało się, jeszcze raz bardzo dziękuję.

 

Pośpieszyłem się, płaszcz dalej mam i nie mogę go wywalić, sprzedać ani dać do schowka, w pliku dokonałem zmiany tak jak podpowiedziałeś.

Zrestartowałem kompa i jest dobrze, przepraszam za moje lenistwo.

 

Zrestartowałem kompa i jest dobrze, przepraszam za moje lenistwo.

Niestety nie mam konta.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Fabuła idzie ok., po odlocie wiedżm z Martwego Miasta mam spotkanie z najemnikiem Ara. Po papierosie, wybuchu i ucieczce do babuni, zabieram majdan i przechodzę przejściem do magazynów a następnie na Radar. tam odkrywam schowek Striełoka, scena ze śmigłowcem, ratuję pilota. Następnie po scenie mam rozmawiać z pilotem ale brak z nim dialogu - co nie tak zrobiłem? Do tego momentu wszystko szło ok. zadanie po zadaniu.

Proszę o pomoc.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.