Skocz do zawartości

Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem, bardzo długo się wgrywał ale odpalił, zachciało mi się zmienić kilka przypisanych liter w sterowaniu na takie jak mi pasują i gra już nie odpala, czy w tym modzie nie można zmieniać przypisanych liter          i cyfr?. A może trzeba to zrobić w jakiś specjalistyczny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo  Niektóre czynności w modzie mają przypisane litery na stałe w skryptach moda. Więc jeśli taką literę wstawisz do sterowania, mod głupieje. Nie pamiętam, czy dawałem poradę jakie to litery i w jakich plikach ich szukać. Jeśli te litery wolisz mieć w sterowaniu, to musisz  odnaleźć te pliki i podmienić litery na takie, które pozostają wolne. Tyle pamiętam, że były to T i X , bo ja je używam we własnej klawiszologii i musiałem zmieniać je w plikach.

  • Super 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam szybkie pytanie do ВШ2. Dopiero zacząłem 😀 Nie zrozumiałem Kostii i nie rzuciłem czarnej dziury przed bazą Lebiediewa. Wyjść się da, bo przerzuciłem przez płot, a następny płot przeskoczyłem, natomiast nie da się wejść z powrotem. Będzie potrzeba wracać później do bazy? Bo zapis przed wejściem mam jeszcze na Kordonie 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oi691562164334 A wstaw zdjęcie zrzutu tego jak wygląda Twój folder z modem i folder bin_x64 bo ten pierwszy błąd wskazuje na to, że mod nie może wczytać rendera R2 więc, albo nie masz pliku xRender_R2.dll w bin_x64 lub ten, który masz jest uszkodzony lub może też być tak, że Szrama 2 nie działa na renderach niższych niż DX 10(R3) i 11(R4). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oi691562164334 Mod jest na ulepszonym silniku. Masz zainstalowane na kompie, te rzeczy które są dla takiego silnika niezbędne?

To jest problem przy pierwszym uruchomieniu moda, czy już po zrobieniu ustawień? I czy mod zdołał zrobić loga? Jeśli tak, to daj Fatal Error.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foldert z modem i bin_x64

Folder moda.png

bin_x64.png

5 godzin temu, kondotier napisał:

@oi691562164334 Mod jest na ulepszonym silniku. Masz zainstalowane na kompie, te rzeczy które są dla takiego silnika niezbędne?

To jest problem przy pierwszym uruchomieniu moda, czy już po zrobieniu ustawień? I czy mod zdołał zrobić loga? Jeśli tak, to daj Fatal Error.

Niestety fatal error niema , nie ma nic w folderze "logs"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oi691562164334 No to powodzenia w grze i samych przyjemności. Jeśli grałeś w poprzedniego Szramę, to już wiesz, że nie jest to jakby bezpośrednia kontynuacja. Bo nie zaczynamy w Leśnictwie na Zatonie, tam gdzie poprzedni się kończył. I cała reszta też trochę inna w rozgrywce. Czytaj bardzo dokładnie dialogi i informacje. I jak w nich jest jakiś imperatyw, to go bezwzględnie wykonuj, a nie graj po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo Robiąc tę zmianę u siebie, nie przyszło mi do głowy zapamiętać w których to plikach.

Ale możesz sam poszukać. Tyle pamiętam, że była to duża litera T w cudzysłowie - "T" i chyba plik był w katalogu configs. Przy pomocy edytora NP++ otwórz jakiś plik w modzie. Następnie opcją Szukaj we wszystkich plikach ( trzeba zaznaczyć ścieżkę dostępu do katalogu configs ), każ programowi wyszukać to "T" . Chyba w tym pliku były też pozostałe.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, gorąca prośba, problem z przypisanymi przez moda literami i cyframi rozwiązałem. Ale mam nowy, mój antywirus nie pozwala mi pobrać  :plecaka dla chomika :, już nie mam siły z nim walczyć, wyłączyłem wszystkie opcje i dalej nie mogę pobrać, proszę o wstawienie przez dobrą duszę owego pliku za co z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.