Skocz do zawartości

Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

@pacjent1972 W tym moim wpisie są dwa odsyłacze z których trzeba pobrać paczkę z kilkoma ułatwieniami. A w niej jest też to na udźwig 100kg. Spis jest po rosyjsku, a że niewielu to potrafi odczytać i zrozumieć, dałem poniżej jego tłumaczenie.

Jest to tylko ogólna informacja, więc odsyłacze nie były wstawione do #1. We wpisach ( z gry po rosyjsku, jest kilka, które zawierają istotne porady ). Może teraz grając już po polsku, ktoś zrobi temat z poradami na nowo.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kondotier napisał:

@pacjent1972 W tym moim wpisie są dwa odsyłacze z których trzeba pobrać paczkę z kilkoma ułatwieniami. A w niej jest też to na udźwig 100kg. Spis jest po rosyjsku, a że niewielu to potrafi odczytać i zrozumieć, dałem poniżej jego tłumaczenie.

Jest to tylko ogólna informacja, więc odsyłacze nie były wstawione do #1. We wpisach ( z gry po rosyjsku, jest kilka, które zawierają istotne porady ). Może teraz grając już po polsku, ktoś zrobi temat z poradami na nowo.

Dziękuję, rozumiem. 

A tak na marginesie to Windows 11 plus włączony Windows Defender to nie lada przeszkoda dla tego moda. Musiałem wyłączyć wszystkie opcje ochrony WD żeby odpalić instalację. Masakra. Muszę to cholerstwo wyłączyć na stałe, wszędzie widzi wirusy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, postawiony, czy tak to ma wyglądać? Zagrałem na próbę i znalazłem babola w postaci takiej że jak ustawiam w ustawieniach sterowania, że chcę mieć plecak pod Tabem a PDA pod mouse4 bo tak zawsze sobie ustawiam, tak mi po prostu wygodnie to nic z tego bo niby w opcjach tak jest ale jak gram do doopa blada i PDA jest normalnie pod P a plecak pod I, jak to zrobić? druga sprawa z tym głupim dźwiękiem jak się napromieniuje, napromieniowałem się pod nasypem w Kordonie tam gdzie zawsze stoi wojsko, wlącza się taki irytujący dźwięk, ten kto grał to wie co i jak, da się to jakoś wywalić? doprowadza do szału a na domiar złego nie mam antyradów na tym etapie gry, nawet gorzały nie mam, doszedłem na razie do chatki Lisa, mamy iść na Wysyp po jakieś graty dla Sidora

 

 

ss_cez137_01-04-22_09-44-14_(l01_escape).jpg

ss_cez137_01-04-22_09-47-44_(l01_escape).jpg

ss_cez137_01-04-22_09-56-00_(l01_escape).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Bo na początek gry nie masz plecaka. W HUD jest tylko miejsce na niego, a GB to co ma nosi po kieszeniach. Plecak musisz kupić, znaleźć, dostać. Jest ich kilka rodzajów, każdy z innym udźwigiem lub pojemnością. Pierwszy z plecaków najlepiej kupić i mieć problemy ze sterowaniem i dźwiganiem bambetli z głowy. Choćby taki najtańszy. Z czasem nabędziesz pojemne plecaki.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 A wstawiłeś go do tego gniazda na HUD gdzie ma być plecak? Widocznie albo nie wstawiłeś, albo to nie był plecak dla GB. Ja już nie pamiętam kto i kiedy coś daje. W każdym bądź razie zmianę klawiszologi można dokonać tylko wtedy, jak plecak mamy wstawiony do HUDa. I masz też taką opcję w klawiszologii, że tak na szybko możesz taki plecak z całą zawartością wyrzucić na ziemię, zostając tylko z tym co masz w slotach. Po podniesieniu go wszystko wraca na swoje miejsca.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że Powrót Szramy I przeszedłem w całości, wtedy zachwycił mnie ten mod, zreszta zachwycał mnie prawie każdy. Nie ruszałem Stalkera od chyba dwóch a może trzech lat. Dwa dni temu zacząłem przygodę na nowo, "ale". 

Gdy "spacer" z Dimonem na Wysypisko zajął mi prawie pół godziny(!) bo koleś nie biegnie a idzie spacerem, po drodze przyszło nam stoczyć bój Nibyolbrzymem i całą zgrają sprawujących się z Anomalii ognistych pijawek (pomimo fixa na nieogniste?), wcześniej z kilkoma psami, to chyba mi się odechciało Szramy. :063:

Jeśli mam wrócić do modów Stalkera to podrzućcie proszę na PW bardziej dynamiczne modziwa bo tu prawie zasnąłem.  :rapidfire:

Bez urazy dla fanów PSz II. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boloNo ale to jak ci ktoś nawet wrzuci na inny hosting to nie wiem co to da jak ci pobieranie pliku blokuje? Chyba, że o strony hostingowe chodzi? 

No ale to musi ktoś inny cię poratować i gdzieś wrzucić bo ja na razIe na telefonie siedzę przez najbliższe dni.

Systemowego antywira też możesz chwilowo wyłączyć np

https://pl.ccm.net/faq/7780-jak-na-stale-i-czasowo-wylaczyc-windows-defender-w-systemie-windows-10

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo Masz w logu pokazane kilka błędów. Ale ten który wg mnie uniemożliwia uruchomienie moda jest w liniach 150 do 152 . Mod nie może znaleźć tekstur oraz jakiegoś pliku dźwiękowego. Co to za pliki masz w tych liniach. Ponadto w liniach 146 i 147 masz wykazany konflikt językowy. Jest on opisany w necie.

Jakaś niedokładność w stawianiu moda.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.