Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Agrael napisał(a):

@ghostoperator

Kasę można pozyskać w łatwy sposób sprzedając artefakty lub powalczyć w czarnym pokoju. O samego Barmaleya też można powalczyć. 

 

To już próbowałem, chciałem zobaczyć, jak to zmienia rozgrywkę :P

2 godziny temu, gawron napisał(a):

Przejdź na Pogranicze. W chałupie razem z Nabojem (lub sam, zależy, jak poprowadziłeś grę) mieszka teraz Przebiegły, który pełni funkcję przewodnika.

Dzięki Ci dobry człowieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrześGrzechu - miałem podobny problem jak grałem dawno temu w wersję OBT (odkryty beta test) tego moda.

Rozwiązanie: masz w pasku od F1 do F4 bambetle (rzeczy) do szybkiej reakcji, kopsnij np. do F1 napój stalker a do F2 apteczki - tymczasowo na czas wykonania misji.

Zapamietaj trasę "na zicher" - nach sicher - na pewno.

Najpierw slalom w hali z wianuszkiem czaszek a potem przed siebie, 2 x schody i co chwile napój lub apteczka.

Po którymś razie dasz radę zaliczyć misję.

Powodzenia - udaczi stalker :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij, spróbuje zrobić tak jak mówisz i tyle
Edit. Nie wyrobie zaraz, szlag mnie trafi jasny jak  stąd do ameryki, może ktoś pomoże mi ten etap przejść?  bo zaraz zjem klawiature.
Jakby ktoś pomógł to byłbym wdzięczny, nie mam siły narazie do tego xd.

malkr - st_quicksave [5].scop

Edytowane przez GrześZGrzechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrześZGrzechu

Trzymaj: 
ucieczka z labu.scop

Kilka razy musiałem wczytać grę, ale w końcu się udało. Szkoda, że nie miałeś energetyka :) Zapis został wykonany od razu po wyjściu z laboratorium. No i jak się opuszcza podziemia, to automatycznie jest cutscenka, jak anomalia wychodzi na powierzchnię, więc mogłem zapisać tylko po niej. 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka (przynajmniej dla mnie). Właściwie to przeglądając pliki, przypadkowo trafiłem na poniższy dialog i postanowiłem to sprawdzić. Jeśli ktoś z jakiegoś powodu zechce wrócić z Jupitera na Zaton i będzie szukał drogi powrotnej, to wystarczy pogadać z Nawigatorem.

Spoiler

n.jpg

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, prozmus84 napisał(a):

Próbuję zrobić zadanie "porozmawiaj z Nieśmiertelnym". Po rozmowie Nieśmiertelny wskakuje do wody i biega w kółko po całej mapie. Jak go za trzymać i pogadać?

Nieśmiertelny robi cykliczne kółeczko. Nie goń go, tylko wyjdź mu naprzeciw i wciśnij F.

33 minuty temu, GrześZGrzechu napisał(a):

2 pytania,

Odpowiedź na 2 pytanie znajdziesz na 6 stronie tematu.

Kanister znalazłem na pace ciężarówki koło lokomotywy, ale spawn jest chyba losowy więc możliwe, że będzie trzeba poszukać przy innych pojazdach.

Spoiler

ka.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, prozmus84 napisał(a):

Jakie konsekwencje dla fabuły ma nieoddanie kości z zadanie z Nieśmiertelnym?

Dla fabuły, żadnych. Jedynie dla stalkerów Inżynier stanie się wyrzutkiem, ale po chwili pojawi się zadanie i człowiek z trzema wariantami połatania reputacji.
 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.