Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1.jpg

Dostępna jest nowa wersja Retrieval_mod_1.0834 z załączonym dodatkiem fabularnym: Wędrówka.  Modyfikacja jest w formie repacka, po pobraniu wystarczy wskazać instalatorowi miejsce instalacji i gdy setup zrobi swoje, można grać. Jeśli chcemy zapisy mieć pod ręką, w głównym katalogu podmieniamy plik - fsgame.ltx

Link: KLIK

Spoiler

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

  • Dodatnia 3
  • Za szczególną pomoc 1
  • Ekstra 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron a w ogóle myślisz o spolszczeniu reszty z tych fabuł? Wyszłoby, że niby robisz spolszczenie jednego moda, a w sumie jakbyś spolszczał cztery na raz 😁 

 

Autor tego moda ma łeb jeśli chodzi o sprawy skryptowe i różne pomysły. Że nikt wcześniej nie wpadł na takie rozwiązanie, że kolejne "fabuły" mamy w jednym modzie, przydałoby się np w seriach jak mody od Vivient teamu albo np odpalasz takie wszystko w jednym i masz wszystkie 5 części modów zaurusa i jedziesz sobie po kolei.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mod zaliczony, fabularnie świetnie się bawiłem na większości lokacji, oprócz Prypeci. Mod ma jeden problem ''kwesty powtarzalne'', jakoś średnim fanem jestem robienia po 5 nic nie wnoszących zadań, tylko po to aby ruszyć wątek fabularny, nie licząc tego twórca złotej kuli bardzo miło mnie ponownie zaskoczył, zdarzały się losowe wyloty, ale bez potrzeby wracania się w zapisach. Polecicie tryb przetrwanie, czy jest to tylko wypełniacz. @gawron Dzięki za spolszczenie, kawał dobrej roboty :)

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordon w dodatkowej lini fabularnej - 1.0834

 

ss_tomahawk_05-11-23_18-22-05_(l01_escape).jpg

 

Mam pata.

Jestem na kompletnym zdupiu - tak wygląda teraz Kordon, mam uzbierac 200 klocow, zadania mizerne, zostaje żebra i urobki po 2 czy 3 klocki.

Mam zebrać ekipę do napadu na posterynek, jednemu podkopsaj 200 000, drugiego uratuj z n/w anomalii itd/itp.

Artefaktów tyle co kot naplakał - w kwestii zarobku, sama lipa, no może troche sosny.

 

ss_tomahawk_05-12-23_21-43-14_(l01_escape).jpg

ss_tomahawk_05-12-23_21-43-23_(l01_escape).jpg

errata - klocow ma byc klocków - tysięcy.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2023 o 18:58, tom3kb napisał(a):

a w ogóle myślisz o spolszczeniu reszty z tych fabuł? Wyszłoby, że niby robisz spolszczenie jednego moda, a w sumie jakbyś spolszczał cztery na raz

Wspomnienia są praktycznie spolszczone, nawet zacząłem korektę tekstu. Gdyby nie premiera ostatniej wersja moda pewnie niedługo można by przystąpić do testów, a tak, najpierw trzeba na nowo przystosować sporo plików. Jakoś dałem radę z trio, to może uda mi się ogarnąć cały kwartet, przynajmniej spróbuję.

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek człowiekowi Przyjaciel, Towarzysz i Brat:

p.s. Ciężko było ale dałem radę, Tolik zaliczony, teraz część dalsza przygód na bagnach.

ss_tomahawk_05-13-23_20-11-07_(topi).jpg

 

Pieczara, "grześki" z sekty, ty i walka na noże, no zyc nie umierać!  :) 

 

ss_tomahawk_05-14-23_03-53-11_(topi).jpg

Podróż i lokacja (fonetycznie) "Ustanowka Kazańcewa"

 

ss_tomahawk_05-14-23_05-03-18_(topi).jpg

ss_tomahawk_05-14-23_05-12-13_(lokator).jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cez137 - w tym modzie (jak w paru innych modach) masz łoić halbę bo to niweluje promieniowanie.

W części 3 i 4 nie ma tego efektu.

W części 2 jest remedium na tę przypadłość, w barze Zbombardowany w środku koło windy kołysze się sztajmes, jak będziesz za każdym razem ochoczo podkopsał mu halbę to potem obdarzy cię artefaktem (po kweście z himerą*) niwelującym nadmierne spożycie soku z "gumi jagód" - wódki.

*Himera - (pisownia prawidłowa przez samo H, ligatura ch zaistniała dopiero na przełomie XIII/XIV w tzw. ne przywieziona przez plemiona mogolskie zwanych potocznie z grecka Tatarami - Tatar od Tartar, dotyczy także łacińskiego zaimka osobowego względnego który pisze się przez samo h a nieuczący się łaciny piszą zazwyczaj z błędem przez ch) - mityczna istota z Peloponezu, rzeka, miasto na Sycylii.

 

p.s. Cez137 - wskazane posiadanie zapasów, zwłaszcza w 1 części moda wódki, żarcia, napojów, radioprotektorów wszelkiej maści.

Nóż bohater, kula głupia - amunicja ma to do siebie, że kiedyś się kończy.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb @vidkunsen aha, właśnie gdzieś mi coś mignęło przeglądając mody że nasz bohater to alkus i musi łoić wódę ale właśnie nie pamiętałem w którym modzie to wyczytałem

19 minut temu, vidkunsen napisał(a):

Nóż bohater, kula głupia

apropo noża, mam ze 3 noże a jak widać na screenie nie ma ich w ekwipunku, to jakiś babol czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.