Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej nie dopuszczać do kaca.

Może komuś się przyda

Wyczytałem (nie pamiętam gdzie), że przyczyną wylotów w Prypeci jest jakieś źródło światła. Mnie pomogło przywrócenie shaderów z ZP, natomiast @mkk7zastosował ustawienie zgodności z Windows XP lub 7, jedynie przy zapisach przymulało grę na chwile, takie zamrażanie na kilka sekund, ale grać się dało bezproblemowo i ukończyć główną fabułę i wątki poboczne.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DaarMoo napisał(a):

Zaczynają się krzaczki. Można coś zaradzić ?

Wspomnienia nie są całkiem przetłumaczone, jest to zaznaczone w memu.

Spoiler

w.jpg

 

Godzinę temu, StalA68 napisał(a):

Co było przyczyną ?

Do końca to nie wiem, zrobiłem szybki zapis i go wczytałem.

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie ryje banię. Coś Ci się zafiksowało w grze, u mnie na twoich zapisach Inżynier pobierze flaszkę, przegryzie i wszystko wraca do normy.

Wrzuć items.ltx do configs\misc (pamiętając o kopii bezpieczeństwa). Wczytaj poniższy zapis, walnij ze trzy Kozaki i jeśli świat będzie stał w miejscu, to graj dalej. 

po zabiegu.scop

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zapalony napisał(a):

nie daje rady uratować naukowca a jak mam pogadać z Szubinem to nie chcą mnie wpuścić przez wirusa

Da się wejść do Szubina, wystarczy trochę gimnastyki na niskim przysiadzie. Jednak ma to sens tylko wtedy gdy Kapitan nie jest zarażony. Gdy jest chory, nie będzie z nim rozmowy i fabuła utknie w martwym punkcie. W takim przypadku Arbuzow musi przeżyć.

Spoiler

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gawron napisał(a):

Da się wejść do Szubina, wystarczy trochę gimnastyki na niskim przysiadzie. Jednak ma to sens tylko wtedy gdy Kapitan nie jest zarażony. Gdy jest chory, nie będzie z nim rozmowy i fabuła utknie w martwym punkcie. W takim przypadku Arbuzow musi przeżyć.

  Pokaż ukrytą zawartość

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

A miałbyś jakąś poradę jak tego szybko dokonać? Wczoraj z 30 razy próbowałem doktorka uratować ale najemników jest za dużo żebym ich odstrzelił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z Was, co trzeba zrobić w zadaniu "Znajdź własność handlarza"?

Przy obozowisku znalazłem tylko uciekającego... Hm, stalkera i ciało. Przy zwłokach nie ma nic, ogólnie w obozowisku pusto, a stalker zwiał na wieżę, do której nie mogę się dostać ze względu na promieniowanie PSI. 

ss_daniel_04-01-23_21-13-54_(ex_gar).jpg  ss_daniel_04-01-23_21-12-44_(ex_gar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przyznam, że najpierw wybrałem drugą opcję z dostaniem się na wieżę, ale ciągle chodziła mi po głowie zabawa z gotowaniem i... Tak, ten wybór okazał się ciekawszy. Dlaczego? Reszta w spoilerze, bo nie chcę komuś popsuć zabawy. 

Spoiler

ss_daniel_04-02-23_17-28-30_(ex_gar).jpg

Okazało się, że z tym nieszczęśnikiem można porozmawiać. Tzn.. Porozmawiać, hah. Rozmową tego nazwać nie można, ale Nabój miał rację - zombie są praktycznie bezmyślne. Chociaż, czy do końca? Sprawdzałem każdy możliwy "dialog" do wyboru i okazało się, że biedak poszedł za nami do wioski. Teraz najlepsze, bo jak jest już na miejscu, to możemy poczęstować go jedzeniem, a w zamian wręczył nam.. Fotografię przedstawiającą jakąś dziewczynkę. Kim dla niego jest? Tego już się raczej nie dowiemy, ale na odwrocie zdjęcia widnieje namiar na schowek. Nie zdradzę jego zawartości ;) 

 

Druga sprawa. Pamiętacie szabrowników z początku gry? Mogliśmy ich zatłuc, albo spróbować się dogadać. Ja wybrałem tę drugą opcję i..

Spoiler

później ich spotkałem. "Starzy znajomi" poprosili protagonistę o pomoc. 

ss_daniel_04-02-23_16-34-37_(ex_gar).jpg

Też interesująca historia, bo naszym złodziejaszkom dokuczają okoliczne pijawki. Jeżeli im pomożemy, to dostaniemy całkiem niezły prezent + Słoń nas poleci swoim, jak mniemam szemranym towarzyszom. Fajna sprawa. 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.