Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Agrael cofnąłem się, mam 3 flaszki, tutaj znajdę 2 bodajże to i tak będzie mały mi się wydaje a nie ma jak kupić XD, no cóż, będę kombinować jakoś 

No dobra XD, wódkę mam, teraz jak uciec szabrownikom? Tak zrobiłem misję poboczną z słoniem, nie wiem jak teraz mam im uciec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrześZGrzechu 
Granat do ogniska i niech mają prezent :) 

Jeżeli chodzi o alkohol, to na Jupiterze będzie możliwość zdobycia unikalnego artefaktu, który zmniejsza potrzebę napicia się u protagonisty. Podpowiem, że wystarczy za każdym razem oddawać butelkę gorzały pewnej postaci, która nas zaczepi przy barze "schron przeciwbombowy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Wszystkim,

Mam pytanie dotyczące "wirusa", a nie znalazłem oczywistej odpowiedzi w tym wątku.

Plik "RMsetup_v1.exe", wg Nortona, zawiera "WS.reputation.1", czyli potencjalne zagrożenie. Czy ktoś z Was też tak ma? Norton automatycznie usuwa plik.

Plik "RMsetup_v2.exe" z kolei, ma "niepewną reputację", ale Norton nic nie wykrywa.

Czy jest w tym plikach coś, czy to tylko antywirus szaleje?

Czy nr 2 wystarczy, że zainstalować moda? Oba pliki są świeżutkie, 24 kwiecień.

A czy jest sposób, żeby pobrać samą gamedatę, bez żadnych instalatorów, i wrzucić na podstawkę PL?

I ostatnie pytanie, czy jest "gdzieś", po prostu duży plik 7zip, typu "rozpakuj i graj" ?

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2023 o 15:11, piter1977 napisał(a):

Mam pytanie dotyczące "wirusa"

Na początek cytat autora modyfikacji z jego strony: antywirus może krzyczeć na niektóre pliki, nie przejmuj się, nie ma tam nic niebezpiecznego. Osobiście na czas pobierania i instalacji wyłączyłem antywirusa, bo też nie mogłem pobrać wszystkich plików (głównie chodzi o setup).

W dniu 30.04.2023 o 15:11, piter1977 napisał(a):

Czy nr 2 wystarczy, że zainstalować moda?

To czy wystarczy jeden plik exe, będziesz sam mógł sprawdzić po pobraniu, ale myślę, że wystarczy, ponieważ próbowałem uruchomić oba i za każdym razem mądry instalator, widząc, że mam już zainstalowaną grę, każe mi ją najpierw odinstalować, czego teraz zrobić nie mogę.

W dniu 30.04.2023 o 15:11, piter1977 napisał(a):

A czy jest sposób, żeby pobrać samą gamedatę, bez żadnych instalatorów, i wrzucić na podstawkę PL?

I ostatnie pytanie, czy jest "gdzieś", po prostu duży plik 7zip, typu "rozpakuj i graj" ?

Ten mod od początku nie był udostępniony w formie gamedaty, natomiast w postaci "rozpakuj i graj" masz właśnie do dyspozycji. Tak że, życzę powodzenia🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

Trwają zamknięte beta testy najnowszego fabularnego dlc do tego moda, sprawdzana jest gra na każdym oświetleniu.

image.png

Tak jak było wspomniane wcześniej przejście tego dodatku powinno zająć do 15 godzin, w zależności od stylu gry.

image.png

Premiera dodatku może jeszcze nie w ten piątek :) ale niby w tym miesiącu.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron, @vidkunsen, dzięki Panowie za odpowiedzi.

Być może trochę panikuję, ale rok temu ledwo się wygrzebałem z zarażenia całego systemu, potraciłem trochę danych, i teraz dmucham na zimne. A skoro Norton i Defender alarmują, to trochę się pietram.

Z drugiej strony, tyle osób tutaj gra i nie zgłasza żadnych problemów, a mod wygląda na tak dobry, że korci mnie koszmarnie.

Może zapytam inaczej - czy ktokolwiek z grających doświadczył jakichś problemów? Kilka miesięcy od premiery minęło, jeśli tam coś jest, na pewno ktoś by alarmował.

Ponownie podziękowania 🙂

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prozmus84 - obok stacji są 2 wieże, jedna murowana wspomniana wyżej* oraz jedna między wiaduktem a budynkami stacyjnymi, włazisz po dużej drabinie i masz nowe fanty.

* zadania na grób brata - zabij skowyry (psy) i nie baw się w hienę cmentarną.

p.s. na koparce do odkrywki zadecyduj mądrze a dostaniesz kluczyk. :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.