Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.04.2023 o 22:05, Samotnik67 napisał(a):

@boberm Sory za Double Post, ale dobre wieści, Owy dialog na Schowek Striełoka w Centralnej w Prypeci sie pojawił oto wymagania żeby to sie pojawiło:

- Gracz musi ukończyć Zadanie na Torbe Sacharowa / Wszystkie zadania Sacharowa

- Gracz musi ukończyć / zrobić wszystkie schowki Kostii aż do Centralnej Prypeci, Aż do momentu kiedy Kostia przysyła Dialog o Schowku Alpinisty.

Sory boberm, że temat sprzed roku ale problem podobny - czy te same warunki należy spełnić aby pokazał mi się ostatni schowek Styriełoka na Radarze ? Po dialogu z Doktorem idę na Radar ale z daleka przez lornetkę schowka na antenie nie widzę 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirzal Na wieży są ukryte dwa restryktory które trzeba zaliczyć podczas wchodzenia na anteny, wtedy schowek się pojawi. Takie zabezpieczenie przed cziterami. Na pewno dotyczy to schowka z artefaktami Strieloka, a czy tego ostatniego schowka to nie wiem, ale chyba też. A tak w ogóle ten ostatni schowek nie znajduje się bezpośrednio na wieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wariat napisał(a):

 Na wieży są ukryte dwa restryktory które trzeba zaliczyć podczas wchodzenia na anteny, wtedy schowek się pojawi. Takie zabezpieczenie przed cziterami. Na pewno dotyczy to schowka z artefaktami Strieloka, a czy tego ostatniego schowka to nie wiem, ale chyba też. A tak w ogóle ten ostatni schowek nie znajduje się bezpośrednio na wieży.

ok. ale gdzie te restryktory tzn. na której wieży ? czy ja muszę wchodzić po konkretnej wieży czy dowolnie i wtedy to cziterka ? a tak wogóle to jak można zczitować ten schowek na wieży ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bez sensu bo gdzie mam szukać tych restryktorów ? na której wieży ? a w ogóle to - jak można zczitować ten schowek ?!? Aha - pisząc ostatni schowek miałem na myśli ten na wieży ale to nie ma znaczenia bo ten drugi leży w pobliżu więc to i tak jedno zadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2024 o 02:38, ksantyp napisał(a):

A jaki ma kolega problem? Trudno wejść na tą wieżę? Nie ma schowka? O co chodzi, bo to jest easy schowek, naprawdę...

Nie widzę przez lornetkę schowka z ziemi; wg. podpowiedzi kolegi wariata (kilka postów wyżej) schowek pojawi się - i chyba będzie widoczny - po "zaliczeniu" restrykatorów na wieży czyli droga do schowka jest liniowa i nie można improwizować. Tak to zrozumiałem ale jeszcze tego nie sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://op-2.fandom.com/wiki/Strelok's_last_stash

 

Strona do poradnika. I tam jest napisane jak koledzy wcześniej pisali.

Nawet jeśli masz mnóstwo artefaktów związanych ze skokami, musisz skakać w ten sposób, ponieważ skrytka na niebie nie pojawi się, jeśli nie uruchomisz ograniczników w drodze na górę. Zobaczcie na filmie uderzenia nietoperza - wyznaczają one ograniczniki, w których należy stać.

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.05.2024 o 21:35, Nice napisał(a):

https://op-2.fandom.com/wiki/Strelok's_last_stash

 

Strona do poradnika. I tam jest napisane jak koledzy wcześniej pisali.

Nawet jeśli masz mnóstwo artefaktów związanych ze skokami, musisz skakać w ten sposób, ponieważ skrytka na niebie nie pojawi się, jeśli nie uruchomisz ograniczników w drodze na górę. Zobaczcie na filmie uderzenia nietoperza - wyznaczają one ograniczniki, w których należy stać.

 

 

Może pamiętasz czy te restryktory/ograniczniki na wieży, które trzeba zaliczyć są tam gdzie GG łoi jakimś łomem w metalową półkę na której stoi ? I w ogóle - czy nie da się wejść bez walenia w te półki ?

Schowki odkryte - problem rozwiązany :) dziękuję za wszystkie pomocne rady.

Edytowane przez mirzal
rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I ewentualnie jak masz chęci to leć na wysypisko. I tam w jak masz hangar metalowa brama parę metrów dalej lokomotywa tunel w stronę agropromu. Ubijaj na potęgę tzw. braciaków. I drogą na kordon za autobusem po lewej rozmontowany dźwig i kolejna grupa. Którzy zawsze coś maja - może na raz niewiele. Ale przy częstych zakupach tzw. wypadach może się nazbierać całkiem fajna kolekcja patronów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.