Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

Gram już trochę w OP 2.2 i dopiero teraz zauważyłem że mam problem z zadaniem dla Kuźniecowa związany z walizką zawierającą dokumenty.  Pomimo że wykonałem 1 część zadania, to podczas rozmowy z Majorem nie ma w ogóle linii dialogowej prowadzącej do zakończenia zadania. Próbowałem już zespawnować wszystkie dostępne w grze walizki z dokumentami, ale nic nie jest w stanie odblokować linii dialogowej. Czy ktoś z grających napotkał taki sam problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Jak by ktoś grał na spolszczeniu z 2.1 to :

1.Zadanie na laserowe dalmierze trzeba zrobić w Zakładzie Metalurgicznym a nie na Placu Budowy.

2. Ikona jest na wieży kościoła w Chernobyl1 a nie we Wsch. Prypeci.

Chodzi o przygotowania do Fali mutantów.

Mam pytanie o początek scenariusza z Szachistą. Wiem kto to daje( chyba Akim) ale nie pamiętam co trzeba zrobić żeby chciał o tym gadać. No i wisi mi cały czas zadanie"Dowiedz się coś o losach Ducha" a ja już wszystko co było z nim związane zrobiłem.

Zdziwiła mnie jedna rzecz. Wkurzyli mnie monolitowcy na Jupiterze( na zakładzie) bo wybili wszystkie Furie. Więc ich pozabijałem. Jestem już po złożeniu "hołdu". I okazuje się że reszta wcale nie staje się wroga. Nawet niektórzy są na zielono. No i trochę mnie wkurza to że po wyrzuceniu amunicji żaden ćwok w pobliżu się nawet nie schyli po to. W 2.1 zaraz się rzucali na to. Można było komuś podarować coś jak nie miał kasy.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2022 o 22:27, tybet64 napisał(a):

Witam. Jak by ktoś grał na spolszczeniu z 2.1 to :

1.Zadanie na laserowe dalmierze trzeba zrobić w Zakładzie Metalurgicznym a nie na Placu Budowy.

2. Ikona jest na wieży kościoła w Chernobyl1 a nie we Wsch. Prypeci.

Chodzi o przygotowania do Fali mutantów.

Mam pytanie o początek scenariusza z Szachistą. Wiem kto to daje( chyba Akim) ale nie pamiętam co trzeba zrobić żeby chciał o tym gadać. No i wisi mi cały czas zadanie"Dowiedz się coś o losach Ducha" a ja już wszystko co było z nim związane zrobiłem.

Zdziwiła mnie jedna rzecz. Wkurzyli mnie monolitowcy na Jupiterze( na zakładzie) bo wybili wszystkie Furie. Więc ich pozabijałem. Jestem już po złożeniu "hołdu". I okazuje się że reszta wcale nie staje się wroga. Nawet niektórzy są na zielono. No i trochę mnie wkurza to że po wyrzuceniu amunicji żaden ćwok w pobliżu się nawet nie schyli po to. W 2.1 zaraz się rzucali na to. Można było komuś podarować coś jak nie miał kasy.

Problem z szachistą rozwiązany. Trzeba było skończyć Falę mutantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Meta zmienił(a) tytuł na OP-2.2 - Dyskusja ogólna

@tom3kbAntyzombin  nie pomaga więc to nie to , w ekwipunku nie mam żadnej części mutanta więc też odpada . @boberm dziale ,,Dodatki''   wspomina o ,,szczurzej infekcji''  i zastanawiam się czy to nie to . Pozostaje jeszcze sprawa pozbycia się tego . Na razie wróciłem do zapisu przed tą dolegliwością i zobaczę co się stanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio ale co ci mamy powiedzieć, jak chcesz to pobieraj. Już byś to zrobił z 10 razy od tego momentu jak pytałeś pierwszy raz.

Ja sobie odpaliłem jakieś filmiki na yt i niektórzy mieli muzykę w menu, inni nie. Albo w menu jest jakaś opcja na wyłączenie muzyki w menu albo może sobie ją wyciszyliście suwaczkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.