Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie łatwiej z dołu ustrzelić to działko. Wiem jest to frustrujące ale da się. Za kamienia i ładujesz bo statywie. Nie wiem czy już zrobiłeś Magazyny Wojskowe ale L-300 Snajperski jest idealny do takiej zabawy i na początku jest najlepszym karabinkiem w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio

Na Magazynach jeszcze nie byłem, ale tak - rozwaliłem te działka. Ogólnie to staram się robić wszystkie te zadania, które mogę, zanim popchnę główny wątek. 

Pamiętacie może, jak wykonaliście zadanie dla Sidora odnośnie do dokumentów, które trzeba wykraść na posterunku? Jeżeli zaatakuję wojskowych, to przylatuje śmigłowiec i po zawodach, a nocą ciężko ukraść dokumenty będąc niezauważonym. 

Sprawa rozwiązana. Wcześniej po zabraniu skrzynki nie pojawiał się Busty z ekipą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio

Czekaj, ale jak to z Agropromu na Kordon? Chodzi o zadanie, (w sumie, to z oryginału) zabrania teczki z dokumentami? Dokumenty trzeba oddać Barmanowi. 

Chyba, że chodzi o X-18, to po wyjściu z labu idziemy przez (Mroczny parów? Ciągle mi się myli nazwa tej lokacji, bo w każdym modzie jest inna) do Sidorowicza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rodrii 

Jeżeli chodzi o szturmowy AN-94, to nie mam pojęcia. Tzn. jest to kolejne zadanie, które występowało w oryginalnym CCz i z tego, co pamiętam, to bandytę, który posiadał ów broń, można było znaleźć w Dolinie mroku i podziemiach Agropromu. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to sprawdzenie właśnie tychże podziemi. 

Wyjątkowy płaszcz czasami można znaleźć przy martwych bandosach. Z tym że jest mocno uszkodzony i trzeba go naprawić. Kto wie - możliwe, że dostajemy go też jako nagrodę za wykonanie jakiegoś zadania. 

OP-2.2 to gigantyczny mod, więc prędzej czy później sfotografujesz każdą anomalię i każdego mutanta. Ja już się uporałem z anomaliami, bo to łatwizna. Możesz rzucić okiem na ten filmik: 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Rodrii napisał(a):

Mógłby ktoś mnie naprowadzić gdzie szukać szturmowego AN-94 i tego wyjątkowego płaszcza bandyty dla barmana z cyklicznych zadań? A no i te zadanie z fotografiami opłaca sie tym zajmować bo jak widze ile tego to mi sie słabo robi.

Szturmowy AN jest do zdobycia na ATP (lokacji) za zadanie cykliczne. Płaszczyk może być w trupach albo schowkach generalnie musisz grać i ubijać bandytów.

Foteczki fajna sprawa a i nagroda fajna a jak nie chcesz się męczyć to w barze możesz ulepszyć aparat i będą leciały jak samograj foty.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mnie krew zaleje. Chodzi o zadanie "Niezwykły kontroler", które zleca Swibłow. 

Spoiler

 

Samych kontrolerów było chyba z czterech, a do tego zombie. Okej - z tym sobie poradziłem, ale później, gdy zbliżamy się do chaty, to pojawia się ten właściwy kontroler + jakieś biomasy. Człowiek się tylko zbliżył, a już ginął. 

Koniec końców zadanie zaliczone, ale tyle straciłem amunicji, że brak słów. 

Swoją drogą, to wiecie, jak naprawić broń białą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Agrael napisał(a):

Swoją drogą, to wiecie, jak naprawić broń białą? 

@AgraelŻeby naprawić broń białą w 2.2 potrzebujesz specjalnego remzestawu, takiego jak te dla broni i pancerzy. Niestety ten zestaw jest niesamowicie rzadki, jest ich limitowana ilość i duża ilość z nich to nagroda (między innymi) za te duże zadania zbierackie. Jaką broń białą chcesz naprawić?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest patch który powoduje, że broń biała się nie psuje i go polecam. Brak możliwości jej naprawy powoduje, że tak ona się do niczego potem nie nadaje.

Biomasy i kontrolery? Wysysacz najlepszy granacik i daleki rzut. Albo cudo od Akima FN z celownikiem sam wykrywa syf. Ewentualnie ulepszona lornetka także ma auto namierzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka pytań😂

Jak w tej wersji jest z akumulatorem do egzy po x16?

Nie byłem jeszcze na bagnach ani atp wybieram się teraz nad Jantar to chyba nie ma większego znaczenia kolejność o ile dobrzee pamiętam z NS była w miare dowolna?

Dużo jest schowkow jak ten w tunlach po x16 z teleportem? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.