Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W którym momencie otrzymam zadanie od Woronina na pda Frajera w misji na '' Pda żołnierza , poszukiwanie zaginionej ekspedycji ''. W poradnikach nie mogę znaleźć  takiej informacji. Bo na razie nie ma takiej opcji dialogowej.

Edytowane przez zbych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2023 o 20:58, zbych napisał(a):

Witam

W którym momencie otrzymam zadanie od Woronina na pda Frajera w misji na '' Pda żołnierza , poszukiwanie zaginionej ekspedycji ''. W poradnikach nie mogę znaleźć  takiej informacji. Bo na razie nie ma takiej opcji dialogowej.

PDA Farjera znajdujesz "mimowolnie" podczas wypełniania jednej z  misji w podziemiach Agro . Jest przy zwłokach jednego z bandytów w egzie . Woronin nie ma z tym nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2023 o 20:58, zbych napisał(a):

Witam

W którym momencie otrzymam zadanie od Woronina na pda Frajera w misji na '' Pda żołnierza , poszukiwanie zaginionej ekspedycji ''. W poradnikach nie mogę znaleźć  takiej informacji. Bo na razie nie ma takiej opcji dialogowej.

Frajer, był i jest problematycznym "NPC'etem" do tego zadania, nawet jesli go szukasz, czytając dialogi i wskazówki to go nie znajdziesz w 70%
Dlaczego? bo ciągle porusza sie z doliny mroku do wysypiska i na agroprom, prawdopodobnie został dobity przez NPC'ów lub przez mutanty, a przez to jego ciało znikneło na zawsze, tak samo jak i jego PDA do tego zadania

Jeśli nie znalazłeś go ani na bazie bandytów jak najwczesniej lub obszukales wysypiska/agropromu to możesz załozyć że zginął i nigdy go nie znajdziesz, to co kolega napisał powyżej to też prawda, ale do tego zadania doradziłbym tylko jedno.

Musiałbyś dodać sobie PDA FRAJERA jako nagroda do zadania łancuszkowego, najłatwiej jest to zrobic patrząc na "Osiągniecia" które zdobywamy kończąc "Unikalne zadania łancuszkowe" (Chomika) w tym przypadku byłby to "Wolontariusz" -> tutaj lista wszystkich łancuszków chomika i itemy które NPC prosi do "Finalnej Nagrody" : https://op-2.fandom.com/wiki/OP-2.2_chain_quests#Nimble , samo pda jako nazwa w grze to prawdopodobnie Frayer_Pda lub Pda_Frayer. Ukończyłem moda dawno więc w pełni wglądu do plikach gry nie mam.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, zbych napisał(a):

Witam

Jaki artefakt jest potrzebny do teleportu żeby można było przemieścić się na dowolna lokację.  Do staje widomość że brakuje artefaktu koniecznego do teleportacji. Teleport dodałem ze spawnera.

Do zwykłego teleportu - takiego jednorazowego - na Kordon , Jantar lub Bar - wystarczy Blask Księżyca :-)))

BTW; nie musisz go "importować " via spawner - po zakończeniu nitki teleportera  zrobi Ci takie jednorazowe teleporty Sacharow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleport artefakt jest potrzebny do korzystania z urządzenia teleportującego. Jest cennym nabytkiem i dostaje się go za zadania cykliczne i zbierackie  oraz jako wartościowe nagrody w schowkach i za zadania.

Można go też kupić. W późniejszym etapie gry dostajemy na niego .... 

Jak  szybkie podróżowanie jest cenne nie należy nikogo przekonywać, dlatego zbierajmy Teleporty!

Jest to fajniejsze rozwiązanie w stosunku do OP 2.1, gdzie trzeba było gotówkę płacić i to nie małą.

 

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W rozmowie z Sidorowiczem na otrzymanie sygnetu monolitu, brakuje jednego dialogu do zatwierdzenie misji. Ostatnio wrzuciłem patch 15.03.2023, bo wcześniej miałem wyloty chyba przez spawnera luba coś innego ( tak chyba wynikało z loga błędu ) , przy próbie podniesienia mydła dla Fimy koks. Pomogło wrzucenie tego patcha. Grałem na 12.05.2022.  Na jakimś filmiki z gry widzę że są trzy odpowiedzi, a zaczynająca misje to pierwsza której u mnie brakuje. U mnie do wyboru są tylko dwie. Muszę wykonać dla niego jakieś misje?

Dziękuje i pozdrawiam

Edytowane przez zbych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2023 o 22:18, zbych napisał(a):

Witam

W rozmowie z Sidorowiczem na otrzymanie sygnetu monolitu, brakuje jednego dialogu do zatwierdzenie misji. Ostatnio wrzuciłem patch 15.03.2023, bo wcześniej miałem wyloty chyba przez spawnera luba coś innego ( tak chyba wynikało z loga błędu ) , przy próbie podniesienia mydła dla Fimy koks. Pomogło wrzucenie tego patcha. Grałem na 12.05.2022.  Na jakimś filmiki z gry widzę że są trzy odpowiedzi, a zaczynająca misje to pierwsza której u mnie brakuje. U mnie do wyboru są tylko dwie. Muszę wykonać dla niego jakieś misje?

Dziękuje i pozdrawiam

Egzę Monolitu masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2023 o 08:20, zbych napisał(a):

A czy w spawnerze znajduje się ten artefakt?, bo ja jakoś nie mogę go odszukać. Ja wole do teleportu dodać przejścia, wystarczy w niego kliknąć i wybrać mapę. Jest wszystko w jednym miejscu. 

Błotny Doktor  w Prypeci ma go na sprzedaż (zwykle 5 sztuk).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nie chce zakładać specjalnie tematu, to już moje chyba 5 podejście do modów z serii NS i OP 😁 szybkie pytanko, zmiana biegów w aucie w trakcie jazdy? Próbowałem wszystkie możliwe klawisze, przeglądałem ustawienia i nie mogę znaleźć nic co naprowadziloby mnie na tą opcję, a jestem pewien że biegi się zmieniało.. 

Miłego dzionka życzę  😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten quest od brata cienia monolitu to mnie do wylewu doprowadzi, jak mam pozbierać te pda po lokacjach jak się nie da dostać na bagna bo w kordonie mnie atakują i przejście jest nieaktywne , egzoszkielet maskujący? Hahah chyba oszalałeś, on nawet nie działa gdy go zakładam XDD i nadal do mnie strzelają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.