Skocz do zawartości

OP-2.2 - Dyskusja ogólna


vidkunsen
Wiadomość dodana przez Agrael,

W tym temacie prowadzimy wszelkie rozmowy na temat OP-2.2.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Nie mogę namierzyć kto ma w swoich zbiorach artefakt Szkło. Potrzebuję do zadania Dragunova. A nie mogę go skończyć bo mi go brakuje. Ktoś się orientuje gdzie może być? Wiem, że Dimak kiedyś dawał za magnetowid. Ale w schowku z artami go nie mam a i nie pamiętam czy to zadanie zrobiłem.

Plus dodatkowo w opcjach w razie co można kupić ten przedmiot jak się on w plikach nazywa?

I jeszcze pytanko czy ktoś wie gdzie są narzędzia dla Chudego potrzebne do naprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@IgnachinioMożesz sobie przewinąć w PDA zadania ukończone i zobaczyć czy masz to zadanie zrobione. Dimak to jedyna osoba co ten art daje. W ogóle to w tej wersji gry wydaje mi się że znikają rzeczy. Pod koniec gry zgubiłem mossberga Haka gdzie pamiętam że ostatni raz chowałem go w schowku i to nie tylko to mi zginęło w ten sposób a kilka innych rzeczy przez całą grę. Nie wiem czy ja mam schizofrenie czy te rzeczy naprawdę znikają.

Co do kupywania rzeczy przez opcje to raczej to nie działa. Ja robiłem to tak że respiłem rzeczy i odejmowałem sobie hajs kupując bambetle i sprzedając je za taniej.

Narzędzia dla Chudego 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Jak nie masz tego zadania zrobionego to najpierw zagadaj do Dimaka a jak nie będzie miał opcji dialogu o tym magnetowidzie to pewnie dlatego że nie zrobiłeś jeszcze misji z dokumentami dla Kła, tej co tam jest ten Mitka co zapierniczył plecak Łowców z Czerwonego Lasu albo misję Kuźniecowa na rozwalenie szylek z CEA albo misję Dimaka na dokumenty z Zatonu tą z Gienką Saperem.

Co do respienia przedmiotów to musisz mieć spawnera

@Zwinny Aby tego mutanta rozwalić to robisz tak że robisz save i wczytujesz aż w pobliżu znajdzie się anomalia wsysacz i robisz żeby ten potwór skoczył na ciebie i wleciał w anomalię.

@Sarkazm actor.ltx tu masz plik już z ustawionym 500kg, wrzucasz go do OP-2.2\gamedata\config\creatures. Jak chcesz jednak zmienić na inną wartość to masz linijkę "max_item_mass        = 500.0" w pliku actor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zwinny napisał(a):

Jak trzeba było ubić humanitarnie tego mutanta na stadionie? 

Albo respisz swojego potworka lub anomalię ;) Polecam fajna zabawa

No właśnie muszę dojść do ładu z tymi zadaniami bo o Szyłkach nie pamiętam abym robił. Muszę na spokojnie poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coś tu nie gra bo w zadaniach nie mam żadnego zadania na bagnach zaliczonego tak jakby a jednak zarówno Gagarina jak i przejście Agro-Bagna mam. Czyli tak jakbym zaliczył te zadania. Nie mam też żadnych zadań od Kuzniecowa na Cea-2 na szyłki an ie pamiętam czy już je wybiłem. Coś mi się chyba popsuło w grze. Ale dość dziwnie. Nie zrobiłem zadania na miotacz ognia od Wkręta jeszcze (nie chciało mi sie) to ma jakiś związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dr_Sztychowka napisał(a):

 

@Sarkazm actor.ltx tu masz plik już z ustawionym 500kg, wrzucasz go do OP-2.2\gamedata\config\creatures. Jak chcesz jednak zmienić na inną wartość to masz linijkę "max_item_mass        = 500.0" w pliku actor.

Nie miałem takiego folderu więc go stworzyłem i wrzuciłem tam plik jednak udźwig się nie zmienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.