Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, jak komuś zależy na zdobyciu Błony ( bo jeśli dobrze pamiętam to ten art ma tylko pozytywne właściwości) to jedynym wyjściem na zdobycie jej jest stanięcie blisko niej i wpisanie demo_record 1, najechanie na nią kamerą tak, aby pojawiła się jej ikonka i kliknięcie przycisku, który przypisaliście sobie pod opcję "Użyj". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenomenalny i genialny mod, pomimo że nie ma Cutscenki finałowej, cała ta podróż była bardzo ekscytująca a sama rozgrywka była naprawde niesamowita, podobały mi sie te rozszerzenia lokacji i dodaniu niektorych fajnych aspektów dla klimatu, tak jak te tunele pod dugą czy sam fakt że można eksplorować tereny dugi na powierzchni itp, pomimo że wszystko miałem i byłem bogaczem w modzie dalej sobie poszukiwywałem artefaktów dla frajdy, moim zdaniem każdy powinien zagrać w tego moda, lub przynajmniej spróbować, bardzo polecam tego moda nowym grającym, przez ostatnie dnie nie mogłem przestać w niego grywać.

@Agrael @qlkin @cez137 Jeśli faktycznie mam wybitnego "Pecha" w stosunku moda To wysyłam tutaj Folder z sejwami z tymi 3 artefaktami, Jeśli faktycznie ktoś zdecyduje sie to przetestować mając Edycje Polską to prosze wykonać to: wraz z kompasem gdzie aktywujemy tą droge, niech weżmie te dwa artefakty i potem zapisze gre i zobaczy czy wszystkie znaczniki "przejsc" na mapie zginą, a z kompasem niech pojdzie i aktywuje wolną sciezke przez anomalie elektryczną i pójdzie aż do sarkofagu a potem niech zobaczy czy w momencie przejscie na sarkofag i spojrzy w PDA na mape i zobaczy czy znaczniki "przejsc" także znikną i oznaczą martwe sejwy, bo w moim przypadku, w momencie gdy podniose któryś tych artefaktów po zapisaniu i załadowaniu sejwy są martwe, tak samo jak z kompasem. (Przetestowałem ostatni raz ten kompas, po zapisaniu gry tuż jak przejdziemy przez anomalie i wtedy pojdziemy dalej wyloty nie występują lecz wyloty ciągle wystepują z Czystym Niebem i Naszyjnikiem Corki.)

Ogólnie mowiąc zagranie było warte i będe gorąco wspominał moda.

 

Sejwy do Przetestowania wylotów.rar

Edytowane przez Samotnik67
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67W zasadzie to tu nie ma o czym...

@Meta w punkt.

Log wylotu pokazuje nie przyczynę -a, bardziej skutek.

Edycja Polska to tu nic nie ma do rzeczy, toż tam tylko w "kosmetycznych" skryptach cokolwiek...

Na przykładach anegdotycznych logika zabrania generalizacji. Tak to tylko chyba działa w religii.

Spoko.

 

Edytowane przez qlkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qlkin napisał:

@Samotnik67W zasadzie to tu nie ma o czym...

@Meta w punkt.

Log wylotu pokazuje nie przyczynę -a skutek.

Edycja Polska to tu nic nie ma do rzeczy, toż tam tylko w "kosmetycznych" skryptach cokolwiek...

Na przykładach anektodycznych logika zabrania generalizacji. Tak to tylko chyba działa w religii.

Spocznij.

 

No to najwyrażniej mam Pecha i to wielkiego, bo widocznie ja mam tylko taki problem, cóz u mnie to najdziwniejsze błedy musza wystąpywać tak jak bym miałbym jakiś zły omen, ale dziwne bo przeciez wszystko dobrze instalowałem, no ale to juz nie ma wielkiego znaczenia bo modyfikacje już przeszłem, no ale dobrze że sprawdziłes, przynajmniej wiem ze u ciebie działa (lecz czemu mi powoduje wyloty to już tajemnica) i nie, nie mam słabego PC czy coś, jest dobry, nie najlepszy ale dobry, mam nadzieje że to jest już koniec historii z tymi artefaktami hehe, a ja zabieram sie za inne mody

To tyle ode mnie, Powodzenia nowo grającym/czytającym.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67 To może zróbcie odwrotnie. Nie Ty dajesz zapisy do sprawdzenia, ale ktoś da ci swój zapis przed anomaliami na początku CEA na którym przeszedł bezproblemowo. To będzie realne sprawdzenie kto lub co jest winne tych problemów.

Ja Ci nie dam, bo grałem na spolszczeniu podstawowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier  @Samotnik67

Tu naprawdę nie ma o czym. Istota problemu została już dawno opisana.

Edycja Polska może się podobać albo nie, ale problem "idzie" z moda.

Mała niespodzianka na koniec. Edycja Polska zmienia tak niewiele istotnych elementów, poza dekorem w sumie, że możesz sobie na tych samych zapisach grać w to czy to. Tak, że śmiało eksperymentuj.

Edytowane przez qlkin
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 

W dniu 9.07.2022 o 13:09, Szczepan9205 napisał:

To też w sumie dziwne bo Łup Pantery jeśli gra się bez dodatku Dead Zone to za wyjątkiem paczki broni to jest "czysty" Zew Prypeci, więc to, że masz wylot za wylotem jest jeszcze bardziej dziwne :P

Wiesz co? ja sobie teraz przypomniałem że coś tam modziłem z tym Dead Zone, pokazał się ten konfigurator czy jak tam się to nazywa i tam była jakaś strzałka żeby przerzucić dead zona gdzieś ale nie mogłem tego ogarnąć z resztą i tak mi to nie działało, to chyba przez to mam te wyloty, spróbuję najwyżej pobrać go od nowa i nie ruszać tego dead zona, może pomoże, ale najpierw skończę to dead city bo nie lubię grać w kilka modów jednocześnie

Zaczynają sie pierwsze problemy, mod crashuje, przycina się, wrzucam cały log, moja przygoda z tym modem chyba się skończyła, mod nawet nie chce się włączyć, nawet w menu laguje, przycina się, staje na etapie ładowania i nic się nie dzieje przez kilkanaście minut, nie da się go nawet wyłączyć z menadzera, trzeba resetować kompa

Mod nie był winny, popsuł się kabel SATA od dysku HDD, ot cały problem, w drodze dysk SSD M2, montaż na dniach, pozdro

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2022 o 19:38, Agrael napisał:

@Samotnik67
Fakt, nie miałem problemów z Edycją Polską. Przez całą grę nie uświadczyłem żadnego wylotu. Ogólnie, to "EP" pobrało z naszego serwera 70 osób i z tego, co się orientuję, to tylko Ty miałeś problem z zapisami gry. Gdyby było więcej zgłoszeń, to wtedy moglibyśmy przypuszczać, że coś tu jest nie tak. Więc.. Poprawka raczej nie wchodzi w tym przypadku w rachubę. 

Trzeba grać jak Zona ''przykazała". Ewentualnie tak jak pisałem - miałeś wyjątkowego pecha. 

Pamiętam, że w DC:RS był jeden błąd związany z artefaktem Błona (chyba Błona - nie dam sobie ręki uciąć), bo wpadał w tekstury. Tak czy siak ten problem występuje w zwykłej wersji moda jak i Edycji Polskiej. 

Teraz, slawnyokgora napisał:
W dniu 9.07.2022 o 19:38, Agrael napisał:

@Samotnik67
Fakt, nie miałem problemów z Edycją Polską. Przez całą grę nie uświadczyłem żadnego wylotu. Ogólnie, to "EP" pobrało z naszego serwera 70 osób i z tego, co się orientuję, to tylko Ty miałeś problem z zapisami gry. Gdyby było więcej zgłoszeń, to wtedy moglibyśmy przypuszczać, że coś tu jest nie tak. Więc.. Poprawka raczej nie wchodzi w tym przypadku w rachubę. 

Trzeba grać jak Zona ''przykazała". Ewentualnie tak jak pisałem - miałeś wyjątkowego pecha. 

Pamiętam, że w DC:RS był jeden błąd związany z artefaktem Błona (chyba Błona - nie dam sobie ręki uciąć), bo wpadał w tekstury. Tak czy siak ten problem występuje w zwykłej wersji moda jak i Edycji Polskiej. 

Osób co mają wyloty przy zapisach jest więcej - martwe zapisy , ale to nie problem bo jest mnóstwo innych modów do pobrania .a Ten za błędy poszedł do śmietnika   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, slawnyokgora napisał:

Osób co mają wyloty przy zapisach jest więcej - martwe zapisy , ale to nie problem bo jest mnóstwo innych modów do pobrania .a Ten za błędy poszedł do śmietnika   

Zbytnio nie powiedziałbym, żeby poszedł do "Smietnika" Martwe sejwy w moim przypadku wystąpiły tylko i WYŁĄCZNIE na samym końcu owej modyfikacji, Dziwne problemy z skryptem z kompasem, to poprostu wlazłem na drzewo i przeskoczyłem na rure i se poszłem dalej, jak to sprawdzałem Pózniej to musiałem zapisać kilka razy żeby mi nie powstał martwy sejw, niewiem dlaczego, Drugą dziwną rzeczą która wystąpiła w moim przypadku wiązało sie z 2 Unikatowymi artefaktami, Czystym Niebem i Naszyjnikiem Córki, Nieważne czy sejwowałem przed czy jak inaczej, jak aby podniosłem któryś z tych artefaktów po zapisaniu gry Sejw stawał sie martwy bez wyjątków, więc musiałem obejść sie bez tych artefaktów lecz nie miało to zadnego znaczenia, bo to juz był praktycznie koniec moda, wiec z nich byłby i tak nikomy uzytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, mam pytanie, może głupie ale muszę je zadać, jak się używa tego super PDA co robił dla nas Bułanow w barze? nie ma opcji użyj a w żaden slot nie pasuje, w normalnym też go nie widać

drugie pytanie, gdzie jest wejście do tego cholernego labolatorium z projektu Darwin w MM? latałem po MM ze 2 godziny i nic nie znalazłem, budynek biblioteki to chyba z 50 razy sprawdzałem, nie, ten właz na foto nigdzie nie prowadzi chociaż można zejść na dół

ss_cez137_07-20-22_19-14-13_(bar).jpg

ss_cez137_07-19-22_16-24-14_(dead_city).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cez137 napisał:

witajcie, mam pytanie, może głupie ale muszę je zadać, jak się używa tego super PDA co robił dla nas Bułanow w barze? nie ma opcji użyj a w żaden slot nie pasuje, w normalnym też go nie widać

drugie pytanie, gdzie jest wejście do tego cholernego labolatorium z projektu Darwin w MM? latałem po MM ze 2 godziny i nic nie znalazłem, budynek biblioteki to chyba z 50 razy sprawdzałem, nie, ten właz na foto nigdzie nie prowadzi chociaż można zejść na dół

Pierwsze Pytanie: Coś ci sie pomajtało, Te PDA tylko umozliwia otworzenie Fleszek/Pendrivów, żeby otwierać drzwi z zamkami cyfrowymi potrzebujesz Deszyfratora od Nikolaja z Bańki Przestrzennej (Będziesz musiał zdobyc 3 rzadkie artefakty : Bumerang, Pióro (3 nazwy zapomniałem) lecz i tak o tym ci powie Kartograf na jego lokacji, lecz musisz zabrać informacje od stalkera w Martwym Miescie który lezy koło Anomalii grawitacyjnej na drodze (Jak pamietam to da mu dialog) Większosc tych drzwi jednak to tylko pomieszczenie z "jednym artefaktem" lecz i tak warto posiadać daną rzecz, bo przeciez jest potrzebna do pokonania moda. (Detektor Swarog znajdziesz na Magazynach Wojskowych w Cięzarowce w czarnej metalowej skrzynce koło wejscia na baze wolności) (Detektor Elita + znajdziesz w Limańsku w Tunelach "Dugi" w zwłokach Naukowca)

Drugie Pytanie: Jeśli nie możesz faktycznie znaleść tego Laboratorium to powiem ci tak: Jest w budynku z mini Statuą Lenina, same wejscie znajduje sie za Regałem ksiązek, musisz poklikac na regały ksiązek, a jak znajdziesz to sie otworzy przejscie, Zeby jeszcze prosciej ułatwic ci zadanie wpisz sobie w Konsoli "demo_record 1" i poszperaj pod podłogą, a napewno znajdziesz.

Edytowane przez Samotnik67
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67 

13 godzin temu, Samotnik67 napisał:

Te PDA tylko umozliwia otworzenie Fleszek/Pendrivów

ahaaa, no to rzeczywiście mi się pomajdało

U Karografa już byłem ale nie dał mi żadnego zadania bezpośrednio dla niego

13 godzin temu, Samotnik67 napisał:

(Detektor Elita + znajdziesz w Limańsku w Tunelach "Dugi" w zwłokach Naukowca)

Nie wiem czy to o tego naukowca chodzi (pomarańczowy uniform) ale znalazłem jednego pod antenami i miał jakąś kartę, nie wiem do czego ona słuzy ale nie pasuje do włazu obok w pomieszczeniu gdzie go znalazłem

I jeszcze pytanie jedno, po przejściu z MW do lasu powstało mi na ekranie takie coś, połowę ekranu oświetla połowę nie, o co tu może chodzić? nie da się grać w ten sposób

druga sprawa, jest jakiś sposób żeby powyciągać stąd te arty, jest tu ich z 5 minimum ale anomalie są tak gęsto że nawet art przeciwporażeniowy nic nie daje, ma ktoś jakiś patent na to?

ss_cez137_07-21-22_08-13-42_(red_forest).jpg

ss_cez137_07-21-22_08-58-58_(red_forest).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Już od dawna opisany jest "patent" na wyciąganie przedmiotów z niedostępnych miejsc i spod tekstur. Ale w tym modzie, np. dla podniesienia artu Błona który utkwił w teksturach, wystarczy użyć konsolowego demo_record 1 i wziąć ją pod teksturami. Opisałem to w temacie. Spróbuj tej metody do artów o które pytasz, a jak nie pomoże to tej drugiej metody. Też zabierasz z pomocą demo_record 1, ale wcześniej musisz nacisnąć klawisz Użyj i trzymając go wciśnięty nacisnąć Pauza. Przytrzymując Pauza zwolnić Użyj i następnie zwolnić Pauza. Wpisujesz z konsoli demo_record 1 i jazda po to co niedostępne.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cez137 napisał:

@Samotnik67 

ahaaa, no to rzeczywiście mi się pomajdało

U Karografa już byłem ale nie dał mi żadnego zadania bezpośrednio dla niego

Nie wiem czy to o tego naukowca chodzi (pomarańczowy uniform) ale znalazłem jednego pod antenami i miał jakąś kartę, nie wiem do czego ona słuzy ale nie pasuje do włazu obok w pomieszczeniu gdzie go znalazłem

I jeszcze pytanie jedno, po przejściu z MW do lasu powstało mi na ekranie takie coś, połowę ekranu oświetla połowę nie, o co tu może chodzić? nie da się grać w ten sposób

druga sprawa, jest jakiś sposób żeby powyciągać stąd te arty, jest tu ich z 5 minimum ale anomalie są tak gęsto że nawet art przeciwporażeniowy nic nie daje, ma ktoś jakiś patent na to?

 

Żebyś uzyskał Dialog od Kartografa musisz wziąsc Fleszke z martwego ciała stalkera w Martwym Miescie i przeczytać co jest w tej fleszcze, Miejsce tego ciała jest tutaj, w dziurzeimage.thumb.png.adad202f58f9f9975acc10c49db12f81.png :

Po Drugie Naukowca którego znalazłes to nie jest ten który ma owy Najlepszy Detektor, tam gdzie schodziłes na drabinie na terenie dugi i zabrałes karte, Zeby dostac sie do Naukowca który ma owy detektor musisz Zejsc do tuneli dugi jeszcze głębiej, Do samych tunelów wejdziesz wchodząc do słynnego pokoju z "teleporterem / Machiną Czasu" Będziesz musiał pamiętac date Katastrofy Czernobyla, jak w koncu sie dostaniesz to tych tuneli, to bedziesz musiał wejsc do dziury gdzie jest Anomalia Elektryczna która sie porusza, jak w koncu znajdziesz wyjscie z tej dziury do tej ukrytej sekcji tunelu to jednych ze skrzyzowan znajdziesz najlepszy detektor w Grze który wykrywa artefakty który sam Swarog nie może.

Jak chcesz wyciągnąc te artefakty z wody to spróbuj podejść jak najblizej jak ci sie pojawi artefakt to spróbuj walnąć z jakiegokolwiek Granatnika z broni, VOGI czy Natowskie Granatniki lutowe nie mają znaczenia jak strzelisz z granata to spróbuj szybko otworzyc detektor, jak dobrze walniesz to i artefakt przytoczy sie do ciebie, jak nadal jest daleko to walnij jeszcze raz, i oczywiscie próbuj z demo_record 1

z tym błedem wizualnym to jakiś poprostu błąd na którego sie nie natknąłem wejdz jeszcze raz na lokacje czy cos, lub załaduj inne sejwy

Edytowane przez Samotnik67
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier @Samotnik67 wolałbym się nie bawić tyldą, konsolą, nie umiem, nie lubię nie chcę, najwyżej zbiorę mniej artów i zarobie mniej kasy, trudno, aktualnie jestem u Nikodema w bąblu i czekam aż mi zrobi deszyfrator, btw ile trzeba czekać aż on to zrobi? spałem już kilka razy, laziłem po powierzchni sporo czasu a on nadal nic, jest na to jakiś określony czas? nie ma tam co robić, tak znalazłem wisielca, Morfa też znalazłem, co do tego błędu to nie wiem, już go nie ma, wgl to przeniosłem i przeinstalowałem moda na SSD o którym wspominałem wyżej, sam już nie wiem czy to był kabel czy sam dysk ale chyba jednak to drugie, sejwy dzięki Bogu działają i wszystko śmiga jak malina, nawet szybciej się ładuje i wgl

Chciałem też zwrócić uwagę a w szczególności to do kolekcjonerów broni że w Limańsku za budynkiem za rzeką, z boku tego gdzie siedzą fanatycy, w ciężarówce leży trup i ma całkiem fajną broń, druga ciekawostka to u mnie tak arty wchodzą w tekstury, nie da się ich wyjąć żadnym sposobem, podchodziłem pod każdym kątem, na kuckach, z Shiftem wciśniętym i nic, foto w spoilerze

13 godzin temu, Samotnik67 napisał:

Zeby dostac sie do Naukowca który ma owy detektor musisz Zejsc do tuneli dugi jeszcze głębiej, Do samych tunelów wejdziesz wchodząc do słynnego pokoju z "teleporterem / Machiną Czasu" Będziesz musiał pamiętac date Katastrofy Czernobyla, jak w koncu sie dostaniesz to tych tuneli, to bedziesz musiał wejsc do dziury gdzie jest Anomalia Elektryczna która sie porusza,

byłem tam, ubiłem wszystko co się rusza, nic nie znalazłem

13 godzin temu, Samotnik67 napisał:

jak w koncu znajdziesz wyjscie z tej dziury do tej ukrytej sekcji tunelu to jednych ze skrzyzowan znajdziesz najlepszy detektor w Grze który wykrywa artefakty który sam Swarog nie może.

tego też nie znalazłem

Jak wyciągać arty z bąbli/teleportów? (foto w spoilerze)

pozdro

Spoiler

ss_cez137_07-21-22_15-20-17_(limansk).thumb.jpg.3f7d0af87539dd05126737500487d971.jpgss_cez137_07-21-22_15-24-05_(limansk).thumb.jpg.f528e50b3eeb2615d9cd831c2c3fc8af.jpgss_cez137_07-21-22_18-42-46_(yantar).thumb.jpg.0cf9a8cb6c640b97f76467884a13643c.jpgss_cez137_07-21-22_18-42-49_(yantar).thumb.jpg.112f89ac6c376c592ee6c55946f2042e.jpgss_cez137_07-21-22_18-42-51_(yantar).thumb.jpg.b5f5fe803ae47c74326bb71f56c0333c.jpg

 

ss_cez137_07-21-22_15-20-09_(limansk).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Używając tyldy do otwarcia konsoli, potraktuj ją jak każdy inny klawisz coś wywołujący. A wpisując z klawiatury komendę do wolnej kamery, nie jesteś w stanie nic popsuć ani w modzie, ani w komputerze. Przełam się, zrób to raz i się przekonasz, że nie taki diabeł straszny. Po wpisaniu demo_record 1 dajesz Entern. Poruszasz się LPM do przodu, PPM do tyłu, Klawiszem W do góry i klawiszem S w dół. Ot i cała filozofia.

Problemy z Błonami mają chyba wszyscy grający, więc nie jesteś wyjątkiem.

Aby Nikołajew dał powiadomienie, musisz trochę połazić po tej lokacji ździebko przypominającej Prypeć i poznajdować trupki i itemy. Szczególnie jednego trupkapowieszonego stalkera. Tu masz podpowiedź:

https://www.youtube.com/watch?v=ph8FbfSX8uE

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

19 godzin temu, kondotier napisał:

Aby Nikołajew dał powiadomienie, musisz trochę połazić po tej lokacji ździebko przypominającej Prypeć i poznajdować trupki i itemy. Szczególnie jednego trupkapowieszonego stalkera. Tu masz podpowiedź:

Kuriozalna sprawa, oczywiście znalazłem wisielca i tego drugiego ale nie zwróciłem uwagi na to że ten drugi miał na sobie plecak i tam była fleszka, od razu po jej wzięciu Nikodem zawołam mnie do siebie, ot cała filozofia, z tyldą spróbuję, może nic nie popsuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 No to po sprawie.

Z tyldą się nie bój. Bo jak wpiszesz coś nie tak, to system to odrzuci i pokaże Ci to na czerwono. A umieć posługiwać się nią trzeba, bo jak na pewno widziałeś na wielu filmikach. można nią robić zapisy gdy te robione z klawiatury albo z menu się rypią.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam stalkersą brać, jestem żółtodziobem a jednak weteranem (wszystkie części stalkera zaliczone, prawie wszystkie książki przeczytane) i mam takie pytanko, jak dostać misję na naukowców ze śmigłowca (?) Byłem kilka razy na oczyszczalni, wytłukłem najmusów i próbuje się dostać do podziemi (mam już deszfrator) ale potrzebuje jakiejś karty (mam 3 sztuki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemq  :witam: y na naszym forum. Dobrze trafiłeś, chcąc grać w mody które zostały przetłumaczone na język polski. Jest ich tu sporo.

Trochę chaotycznie to opisałeś, ale przypuszczam, że brakuje Ci karty zabranej z trupa naukowca, który leży koło mostu. Idąc od strony zabudowań oczyszczalni, będzie po prawej stronie nad samą wodą. Poczytaj podpowiedzi, co ciekawego można na tej lokacji znaleźć, bo nawet jest tam egza.

Obejrzyj 0d 1:30 działania w Górskiej Dolinie, bo to ją chyba nazywasz oczyszczalnią:

https://www.youtube.com/watch?v=bwcQ7-5hbjk

Niektóre zadania wymagają zrobienia wcześniejszych, stąd możesz nie mieć dialogów o śmigłowcu ( na Radarze? ).

A tak na marginesie. Wyszło z Twojej wypowiedzi, że to Twój pierwszy i jedyny mod. Po zagraniu tylko w 3 podstawowe wersje gry, to jeszcze jesteś podopiecznym Wilka na Kordonie. Jeśli jednak już grałeś w inne mody, to się pochwal. Wiedząc o tym, łatwiej będzie dawać Ci porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest mój pierwszy i jedyny mod, mam jeszcze wspaniałe Anomaly,  próbowałem Wiatr czasu (wysypuje się na Jantarze), Powrót Szramy ( wysypuje się jak wracam do wioski kotów) i Kroniki czarnobyla ( przez anomalię nie mogę wykonać zadania) , wcześniej w Priboy Story ale to dawno i trochę pomniejszych modów.

Mam też chrapkę na Faction war redux

 

Edytowane przez przemq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemq To dlaczego przy tych wcześniejszych modach nie wszedłeś na forum i nie poprosiłeś o pomoc w przeskoczeniu wylotów? Najprawdopodobniej każdy z nich był do przejścia. Mody rządzą się swoimi prawami, a nawet zbyt duża ilość zapisów w ich katalogu, potrafi położyć grę. Masz te mody i zapisy do nich jeszcze na kompie? Jeśli masz, to co za problem wejść w temat moda, dać loga wylotu i (lub) opis problemu. Każdy z nich przeszedłem ( i inni gracze też choć raz ), conajmniej dwa razy. Raz w oryginale i drugi raz ze spolszczeniem. A te w tłumaczeniu których brałem udział, nawet z konieczności po kilka razy.

I jak? Filmowa podpowiedź pomogła, Kartę dostępu i bogate schowki znalazłeś?

I sugestie.

Spoiler

Jeśli miałbym Ci doradzać jakiego moda wybrać na kolejny, to byłby to mod Dejavu Outffater-Addon. Naprawdę wartościowy mod, wymagający, ale jednocześnie pozwalający zapoznać się ze Strefą wszystkich trzech podstawek oraz niektórych modów.

Jeśli dałeś sobie radę z Anomaly, to powinieneś też zainteresować się modem Fotograf. Na mody z serii Odrodzony jeszcze Cię namawiał nie będę, bo oprócz tych wyżej wymienionych, masz przed sobą kilka dziesiątków innych dobrych modów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

To dlaczego przy tych wcześniejszych modach nie wszedłeś na forum i nie poprosiłeś o pomoc w przeskoczeniu wylotów?

Bo mam tak że jak mod na dzień dobry wali crashami, to dla zachowania nerwów na wodzy, wywalam go i szukam innego

 

Co do trupa naukowca- nie znalazłem, jest przewrócony łada niva (z plecakiem w środku) i obok ułaz + przewrócone 2 ziły oraz kopar

 

Tutaj wspomina o tym zadaniu od Sacharowa (?) 0:50

 

ss_abc_07-25-22_12-30-34_(mountvalley).jpg

Edytowane przez przemq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.