Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

idziesz do sarkofagu, nie możesz do laboratorium - Generatory więc idziesz do wyjścia za Monolitem - zielone takie kręgi jak na w/w fotce.

Rzuca cie na początek kordonu - patrz ostatnia fotkę, dostajesz komunikat, że Monolit nie chce cie wpuścić i masz kod do wejścia: 5489.

Od teraz jesteś mistrzem z frakcji Monolit i masz się dostać do generatorów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
58 minut temu, Hecker94 napisał:

A mam pytanie? Gdzie znajdę nóż w podziemiach Rostocku który trzeba przynieść barmanowi? 

@Hecker94, w tym modzie te podziemia są mocno rozbudowane. Dawno już grałem, ale wydaje mi się, że schodziło się do podziemi po drabinie w hali fabrycznej i tam był ten nóż, ale pewności nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hecker94 napisał:

Nie odsyłacie do poradnika bo nie jest on w ogóle w czytelny sposób napisany.

Ale ludzie grają i jakoś są w stanie go przeczytać... Co nie zmienia faktu, że przydałoby mu się odświeżenie, zgadzam się.

O to chodzi? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam problem z instalacją ;( popełniam jakiś błąd interpretacyjny albo kolejności instalacji. Instaluję mod i mam folder OLR_v2.5 (na dysku D w Games) a następnie instaluję fix 19 (OLR25_fixx19_Setup.exe i olr25_fixx19_disk2.pak) i tworzy mi się folder STALKER-OLR25 (także na dysku D w Games). Nie mam zielonego pojęcia co dalej. (spolszczenie dogrywam do SSTALKER-OLR25. W folderze STALKER-OLR25. konfiguruję. Jak odpalam grę z OLR to się uruchamia ale jest po rosyjsku i bez tego fixa, jak uruchamiam z STALKER-OLR25 to się nie uruchamia.  Jak wgrałem pliki z folderu fixa z zmianą do folderu  OLR_v2.5 to w ogóle nie działa. Czy maja być 2 foldery, czy jeden ? Może mi ktoś tak "łopatologicznie" wyjaśni co robię źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządek był do fixu bodajże 05 czy 06 do którego na początku było przygotowywane spolszczenie. No ale moderzy potem ciągle dłubali w modzie, co trochę wychodziły kolejne łatki oficjalne i nieoficjalne. tu patch 13.7 tu 15.6, tu 17.9 i co jakiś czas znowu robione były polonizacje no i trochę faktycznie jest tam bałagan. Kilka patchy i kilka spolszczeń.

Ale jak któregoś pięknego dnia tam wpadnę  z miotłą ;)

O @Ranger801 pierwszy czystkę zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.