Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@boberm Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz. :)On ma swoje racje ty swoje. I tak z drążenia tematu nic nie wyniknie. Więc lepiej skończyć dyskusję. Dla zdrowia wszystkich.

1 minutę temu, blant221 napisał:

@boberm Teraz musisz czekać kilka miesięcy, a Ja przy piwku bawię się teraz w tą modyfikację :D 

A on w inną i też się dobrze bawi ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@blant221- jestem z takiego pokolenia które znajomość języka rosyjskiego nieledwie wyssało z piersi rusycystek ,  które maglowały mnie i kolegów przez kilkanascie lat edukacji. I nie muszę podpierać się protezami w kwestiach lingwistycznych.

 

I faktycznie masz rację. Marnuję czas na rozmowę z Tobą . Pozwolę sobie rzucić cytatem z Google :"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Ktoś z rozumem na czele zachowuje linijki angielskie i tłumaczy te, które nie są przetłumaczone. Z tego co widzę to zajmie jeszcze kilka miesięcy twórcom, aby zrobić pełny angielski przez translator. Więc nic nie mija się z celem. To jest jawny fakt na to, że można o wiele wcześniej rozpocząć rozgrywkę i nie marnować czasu na oczekiwanie :D 

Piszcie swoje wywody dalej, a Ja będę dalej prowadził swoje transmisje z pełnym angielskim i nic nie stoi na przeszkodzie. Proste. Pozdrawiam po raz enty :D 

Kolejna sprawa to już robi się dziecinada. Odpisywanie jakiemuś gościowi z internetu, bo nie wysłał swojego tłumaczenia, gotowca. Robi się syf i proszę administrację/moderację o usunięcie zbędnych postów. To nie doprowadza do niczego, a robi zwykły wręcz spam. 

Edytowane przez blant221
  • Negatywna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, blant221 napisał:

@Ignachinio Dla chcącego nic trudnego. Zrobiłem dla siebie translatorowy angielski wszystkich linijek tekstowych i nie ma najmniejszych problemów ze zrozumieniem ;) Ile czasu na to poświęciłem? Trzy i pół godziny. Z obecnym doświadczeniem to bym nawet dwóch godzin nie robił :P 
Wyżej napisałem nieco podpowiedzi. Możesz bez problemu zrobić spolszczenie. Pewnie się nie chce, co? :D 

Ale, że o co chodzi? Zrobiłeś tłumaczenie moda którzy waży 40-50 GB (pewnie znając życie) w trzy godziny?! To mam dwa pytania. Pierwsze da się w to grać? Jest to zrozumiałe? Czy cały mod jest na poziomie ,,Kali jeść, kali pić".   Jeśli najpierw do google translatora wrzuciłeś wersje rosyjską i przełożyłeś to na angielski i teraz jeszcze na polski to współczuję Ci przechodzenia czegokolwiek w tym modzie. Ale w sumie co to kogo obchodzi. Na konkurencyjnej stronie o Stalkerze był taki typ co twierdził ,,że przeszedł Cień Czarnobyla w trzy godziny" widzę, że to albo rodzina albo To byłeś Ty :P Inaczej nie mogę wytłumaczyć tej głupoty jaka bije z twojego postu. Nasi mega tłumacze przekładają moda przez parę miesięcy a Ty zrobiłeś to w trzy godziny.. szacun szkoda tylko, ze takiego jest to taki syf, że się w to grać nie da. Przetłumacz sobie to jeszcze na język chiński będzie ci jeszcze prościej.. Ja rozumiem, że chciałeś zaszpanować, że odkryłeś ,,sposób" na szybkie tłumaczenie ale cóż nie pykło. A już twoje stwierdzenie że za darmo byś tego nie robił rozbawiło mnie do łez.. Ludzie tu profesjonalny przekład modów robili za free a Ty byś chciał siano za jakieś gówno które powstało z google translatora.. No bez jaj..

Reasumując.. Nie nie chce mi się tworzyć gówna i badziewia w które nie pogram, bo najzwyczajniej w świecie nie będę wiedział o co chodzi, i będę zadawał tutaj milion pytań chłopakom ,,a jak to przejść?" . Wolę poczekać na profesjonalne tłumaczenie :)

Nie pozdrawiam

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blant221 napisał:

@Ignachinio Przykre jest to, iż wyłącznie mnie krytykujesz. Wyjaśniłem wszystko wcześniej. Zobacz moją transmisję. Ile razy mam to powtarzać? Nie jestem głupcem, aby odpisywać na marne zaczepki obrażające.

Widzę, że nie rozumiesz o co mi chodzi. A więc na przykładzie. To, że dodam do moda, nie wiem TFW karabin FT2000 i pozwolę zakładać na krótkiego AK granatnik, nie czyni mnie moderem. I nie będę wstawiał tutaj postów, że o panowie patrzcie jaki ze mnie moder i co potrafię. Nie! Jestem nikim dla tych którzy tworzą mody na parędziesiąt godzin rozgrywki. Mi chodzi o to samo, popatrz na spokojnie na swoje posty. Jaka z nich bije buta.. o patrzcie to ja tłumacz pierwsza klasa jeszcze mi zapłaćcie.. No sorry chłopie ale to tak nie działa. Najpierw zrób coś porządnie a nie w translatorze na odpierdol a potem pogadamy. Tu chodzi tylko i wyłącznie o to. Ja napisałem posta z uprzejmym pytaniem do kolegów którzy w znoju i pocie tłumaczą tego giganta A ty zaatakowałeś mnie, że weź zrób to sam. No nie zrobię bo się na tym nie znam.. Tyle

 

  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Wiesz co rozumiem? Zarobiłem na tym sporo i każda z osób jest zadowolona. Ty dalej możesz się wywodzić i pisać długie zdania. Nie znasz się na tym? Ja także i w dwie godziny się nauczyłem. Pisz dalej swoje wywody, ale nic to nie zmieni. Rzeczywistość jest taka, a nie inna. Pozdrawiam!

 

Z miłą chęcią będę odpowiadał na obcych osób frustracje :D Dopóki odpowiednie rangi (które powinny to dawno usunąć) nic z tym nie zrobią.

Edytowane przez blant221
  • Negatywna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dodać coś od siebie. Przede wszystkim @blant221 nie rozumiem co ty chcesz tu udowodnić. Najbardziej bawi mnie to, że ciągle prawisz swoje farmazony jakie to proste i co to nie ty. Żegnasz się tutaj z forumowiczami pozdrawiając milion razy, ale za każdym nowym postem dodajesz kolejne głupoty tylko udowadniając wszystkim, że nie masz mózgu. Nie kumam co ty chcesz tu wszystkim pokazać. Zrobiłeś sobie tłumaczenie, które tobie odpowiada i bawisz się świetnie? super, go away and have fun. Po co ciągle tu pieprzysz swoje mądrości? Osobiście też nie wierze, że translatorowe tłumaczenie tak gigantycznego moda jest na poziomie minimum zaawansowanym. Zrozum typie, że ludzie tu chcą zrobić profesjonalne tłumaczenie dla WSZYSTKICH tutaj, żeby każdy miał komfort gry z jak najlepszym zrozumieniem tekstu, i dlatego tak się tutaj ludzie starają przykładać do tego wagę. Jeśli ktoś nie chce czekać na spolszczenie i da rade grać z translatorem, jego sprawa, niech gra. Skoro komuś ten sposób tłumaczenia odpowiada to jego sprawa. A ty zaczynasz bezsensowną dyskusje, która do niczego nie prowadzi i chyba w nerwach (za tym uśmiechem) próbujesz dokładać oliwy do ognia myśląc, że zawstydzasz tutaj tłumaczy. Żałosne...

  • Dodatnia 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pure Dziękuję za kolejną odpowiedź! Pokazuję, że można za darmo, własnymi siłami, bez czekania miesiącami stworzyć coś z czego się jest zadowolonym. Dlaczego mam mieć nerwy, skoro różne osoby mi odpowiadają nerwowo? :D A Ty jesteś kolejną na liście z osób, które są nerwowe. Cieszy mnie to niezmiernie. Ty poczekasz, Ja już to mam :D Pozdrawiam!

 

Dodam tylko, że "Osobiście też nie wierze, że translatorowe tłumaczenie tak gigantycznego moda jest na poziomie minimum zaawansowanym" jest to poważnie proste. Osoba na poziomie rozpalania ogniska, potrafiłaby zrobić tłumaczenie dla siebie. Z chęcią na dniach wyślę translator polski, aby ostatecznie udowodnić, że "udowadniając wszystkim, że nie masz mózgu" mam mózg i "minimum zaawansowane" to dla niektórych na tym forum za wiele :D 

Edytowane przez blant221
  • Negatywna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej pokazałeś, wszyscy ci "podziękowali" i elóweczka. Ja z chęcią poczekam na porządne tłumaczenie. Nerwowy nie jestem. Ja po prostu mówię jak jest. I nie zamierzam nawet dalej dyskutować z tobą, bo jesteś ewidentnym rakiem który się tylko posiłkuje czymś takim. Także no.. pozdrawiam heh. Koniec offtopicu z mojej strony.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dorzucę. Kolega @blant221 rozmawiać chyba nie potrafi, ale w pewnym sensie i mnie temat dotyczy...

Jestem Ci niezmiernie wdzięczny, że zdecydowałeś się nie udostępniać tego "spolszczenia" za darmo; po takich RAKACH jak Ty, przychodzą tacy jak @smox, @gawron, @kondotier, @yellow i inni niewymienieni z nicków po to, żeby wypieprzyć całą fuszerkę do śmietnika i zacząć od nowa, bo to gówno, które nazywasz "tłumaczeniem" nie nada się absolutnie do niczego.

Sam na co dzień użeram się z "wannabe" tłumaczami/pisarzami/copywriterami/redaktorami/ghostwriterami/etc. i wierz mi, że kiedy już przychodzę taki ja, żeby poprawiać po takich śmierdzielach jak Ty, ludzie są mi generalnie wdzięczni.

Podobnie jest tutaj. Tłumacze poświęcają chęci, wolny czas, w pewnym sensie i serducho, żeby wszystkim się dobrze grało. Za darmo. I wszyscy są im za to wdzięczni. Nikt nie potrzebuje Ciebie i Twoich odkrytych - tuż po siłowym oderwaniu od pługa - umiejętności obsługi translatora. Dlatego proszę - wróć tam skąd przyszedłeś, graj sobie w wersję którą masz. Możesz ją nawet wydać w pudełku; znam kogoś pracującego w branży wydawniczej, mogę Was skontaktować. Serio!

Moderację dla odmiany prosiłbym o niekasowanie powyższej wymiany zdań, niech sobie wisi jako pomnik wioskowego głupka. Grający w OP-2.1 po polsku jeszcze bardziej docenią starania społeczności, a butnego gówniarza zbędą prychnięciem :)

PS, bo zapomniałem: chyba napiszę później do administracji w sprawie hajsu za te 1800 postów... Skoro za używanie Google płacą, to może też mi skapnie? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za prawdę nieznajomi przez kabel internetowy. Jestem poruszony niezmiernie.

Cieszy mnie, że niektórzy muszą czekać dalej, zaś w zamian dostałem o wiele więcej. 

Chętnie będę wysyłał w innych tematach nieprzetłumaczonych modów screeny z angielskich lub polskich wersji.

Niosę chęć pomocy, a każdy popatrzeć może :p

Edytowane przez blant221
  • Negatywna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grozisz? Śmiało, nie krępuj się :) Wstawiaj ile dusza zapragnie. Moderacja z pewnością doceni więcej roboty z rana i kto wie, może również będzie "za prawdę" poruszona...

Jeśli dalej liczysz na to, że ludzie rzucą się jak na darmową kiełbachę na Twoją gównianą robotę i jeszcze Ci za to zapłacą, to idź szukać jeleni gdzieś indziej.

My sobie jakoś poradzimy, naprawdę. Będzie nam ciężko - ktoś się rozpłacze, administracja z niemocy popełni zbiorowe samobójstwo, serwery zaczną odgrywać marsz żałobny i tak dalej, ale ostatecznie wszystko wróci do normy. Może za tysiąc lat ktoś odnajdzie Twoje posty i uzna Cię za zbawiciela, władcę internetu, któremu należy się boska cześć, jednak na razie jesteś zwykłym pajacem i na tym poprzestaniemy.

Za zdeklasowanie mnie w "klaunowaniu" również jestem Ci wdzięczny. Trzymaj się zdrowo, chłopcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już pisałem, spokojnie nie ma czym się podniecać. Kolega odkrył magię maszynowych tłumaczeń, git, on uważa, że to coś super, jego sprawa, większość wie jak to wygląda i olewa temat, kondotier by napisał o serze i skarpetkach ;) jakby miał to podsumować.

Znalazł nawet jednego chętnego na coś takiego :) no super.

A to, że myśli, że jest jakimś super specem albo, że kogoś obchodzi, że on dzisiaj akurat gra w tego moda to :047:

Brzydko mówiąc nie karmić trolla.

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • cichy przypiął/eła ten temat

A wracając do tematu właściwego czyli Op-ka . Wrzuciłem najnowsze patche do piątki włącznie - i muszę zaczynać od nowa . Cos mi się "pozajączkowało "  i nie wczytuje save-ów . Ani tych automatycznych ani twardych. Problemu nie ma - i tak na poważnie będę grał dopiero po wydaniu polonizacji , ale ciut szkoda - trochę kilometrów już zrobiłem w nowej instancji Solianki .

 

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.