Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bliżej tego magicznego dnia kiedy pojawi się spolszczenie :) Już nie mogę się doczekać. Pytanie z innej beczki. Ja wiem, że będzie to bardzo dziwne pytanie ale wolę je zadać :)

Czy są prowadzone prace nad wersją 2.2 albo jakaś nową wersją N.S czy to jest już forma ostateczna moda i nic więcej nie powstanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie polonizacji, jest skończona. Dziękuję Trurl3 i Metek58 za współpracę. Dziękuję wszystkim za cierpliwość i przepraszam, że tak długo to trwało. Było dużo problemów technicznych, sam ogrom moda robił swoje, na szczęście wszystkie problemy udało się rozwiązać. Choć polonizacja będzie wyglądała inaczej niż pierwotnie zamierzaliśmy. W związku z zabezpieczaniami antycziterskimi zastosowanymi przez autorów moda i pewnymi rozwiązaniami technicznymi związanymi z kodowaniem plików, nie będzie, jak zwykle gamedaty z polonizacją dołączanej do gry. Udało się nawiązać kontakt z ekipą tłumaczy na stalker-worlds.ru, przy okazji, pozdrowienia dla Jarni sam, :) i właśnie dzięki niemu polska wersja OP-2.1 będzie dostępna bezpośrednio z menu gry, tak jak rosyjska, ukraińska, angielska i od niedawna francuska. Więc wypatrujcie kolejnego patcha do OP-2.1, umożliwi już grę po polsku. Zapewne będę wiedział wcześniej, kiedy wyjdzie więc postaram się uprzedzić, ale kiedy to będzie dokładnie, nie wiem. Oby jak najszybciej...

ss_kobal_05-08-19_20-54-04_(mainmenu).jpg

ss_kobal_05-08-19_20-56-22_(l01_escape).jpg

  • Super 3
  • Dodatnia 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kondotier napisał:

Ponieważ @trurl3  i @metek58  mogą się tu nie pojawić...

Pojawić się, to pojawiam się, choć rzadko. Nie ma tu jakiejś niechęci, a zajmuje mi czas tłumaczenie moda do Gothica - Odyseja 2.0, a jest to bardzo obszerny mod.

Co do OP-2.1, to wielka tu zasługa kolegów, ja tylko pliki z bronią i pancerzami obskoczyłem, a kawał dobrej roboty odwalili @kobal i @trurl3. Spodziewam się sporego zainteresowania tym modem, bo po plikach widać, że przeprawa może być ciężka. Życzę dużo radochy z grania.

  • Super 4
  • Dodatnia 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pojawiam, ale jeszcze rzadziej niż @Metek58... W każdym razie czasem zaglądam, w miarę możliwości. Cala zasługa sukcesu tłumaczenia należy się @kobalowi i @Metkowi w drugiej kolejności. Ja pomagałem ile mogłem, aczkolwiek jakiś wkład mam... Miłego grania !!

  • Super 2
  • Dodatnia 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie zacząć grę w angielskiej becie i parę pytań mam. Przede wszystkim czy jak wyjdzie patch ze spolszczeniem to będzie konieczna nowa gra? Czy można wyłączyć jakoś transparentność inwentarzu? nic nie widać w dzień jak jest on przezroczysty. Nie mogę również save'ować gry ze swoją nazwą : D okienko w którym się wpisuje sejwa nie wstukuje literek. Nie wiem czy też tak macie ale problem z czcionką mam taki że każda literka "i" urywa trochę kropki i ten urwany kawałek jest pod nią xD trochę to irytuje przy dużych dialogach

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pure -  wersja eng jest ciut niedopracowana . Spodziewaj się problemów z dialogami. 

W kwestii zapisów - u mnie działa - autosave - przejścia między lokacjami i wybrane fragmenty gry,  i  quicksave - którym się ratuję w potrzebie .

W kwestii transparentności inwentarza - na stronie https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/ - są łatki zmieniające onąż.

зачерненный интерфейс.rar

To chyba ta łatka.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zmienionej. Zmienić tylko linijke gamedaty z false na true? Tak poza tym, bo chciałbym mieć absolutną jasność.. zainstalowałem opka i zaraz po nim tylko tą ostatnią łatke 6.2. Czy trzeba było patchować moda wcześniejszymi czy ta 6.2 zawiera wszystkie poprzednie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.