Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 3.0 (OBT)


Agrael
Wiadomość dodana przez Meta,

Dyskusja dotycząca polonizacji została wydzielona tutaj, żeby był porządek.
Temat do zgłaszania braków/błędów w tłumaczeniu znajduje się tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, marko6996 napisał(a):

Bardziej mnie martwi brak możliwość szybkiego zapisywania/wczytywania i optymalizacja jest nie najlepsza, ściny gdy się w ogniska patrzę na przykład. Ale to drugie jest bardziej logiczniejsze przecież bo to open beta jest a widziałem na tym Ap-Pro że już tam ludzie postowali jakieś swoje edycje gamedaty np. żeby postać była szybsza itp.

Oglądam jak koleś gra i zapisuje także ??? No i tam też nic nie ścina . Sam nie gram żeby nie było czekam na full wersje aby się nie wkurzać  masz łap jestem na tym odcinku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotruś napisał(a):

Oglądam jak koleś gra i zapisuje także ??? No i tam też nic nie ścina . Sam nie gram żeby nie było czekam na full wersje aby się nie wkurzać  masz łap jestem na tym odcinku

 

Sam czekam na polską wersje, i tak jak pisałem na tamtej stronie już ludzie postowali jakieś edycje plików, żeby postać była szybsza czy cos tam. Mi się wersja moda 2.5 strasznie cieła jednak w odpowiednich momentach (np. gdy patrzyłeś w stronę kompleksu na północnej stronie Jantaru), co według mnie jest winą zarówno mojego sprzętu jak i moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, vidkunsen napisał(a):

nalokacji bar w barze jest wejście do nastepnych katakumb - mozna dostac się na wojenne składy.

 

ss_tomahawk_01-27-24_21-29-09_(lvl_rat).png

p.s. ogólnie stabilnie, gdzie nie wejdziesz na powierzchnie - na lokacje - to pod nia kolejne wielkie podziemia.

Ciekawi ile z tego moda będzie z dokumentów, a ile sami twórcy dodadzą. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mod z bardzo dużym aspektem rozszerzenia poprzednich wątków, lokacji, przygód.

 Pobrac, zainstalowac, pograc i ocenic, ocenic samemu bez oglądania sie na opinie innych graczy.

Nakładka nr 9:

https://drive.google.com/file/d/1GEcIFSeAJBelbplT_48SQ9CQSqh2itG7/view

https://disk.yandex.ru/d/-l9nW0HpqLOUPg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2024 o 12:26, tom3kb napisał(a):

@vidkunsen o kurde takich krypt jak na drugim obrazku to się nie spodziewałem. Było takie coś w v2.5? Bo nie pamiętam.

Nie było. Twórca moda poszedł drogą pierwotnych założeń, tzn na początku twórcy gry chcieli połączyć wszystkie labolatoria w zonie siatką podziemnych korytarzy, ale zrezygnowali z tego pomysłu. Jak widać twórca zdecydował się to przywrócić. 

Fajnie jakby a tych podziemiach byli jacyś npc, którzy zaoferują ciekawe dialogii i misje, bo jeśli to będą zwykłe pustki to słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sin member - są NPC w podziemiach tak samo jak mutanty, poltergeisty, anomalie i moje ulubione - kodowane drzwi. :)

Praktycznie jeśli ze Składów możesz zawedrowac na bar lub inną lokację to są one wszystkie połączone.

Przydala by sie opcja w modzie zdobycia mapy wszystkich podziemii.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2024 o 13:20, Szeregowy Killer napisał(a):

mod jest po angielsku?

W poprzednim wątku wrzuciłem link do zangielszczenia zrobionego przez kogoś z pomocą AI.

https://drive.google.com/file/d/1UZKDnNxojkUU1iKWEdXXI_SSoe9-dimo/view

czy dostosowane do nowszych wersji z kolejnymi poprawkami - nie wiem

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vidkunsen napisał(a):

Jeżeli pijawki miały tak oryginalnie wyglądać to dobrze że je zmienili bo to wygląda na połączenie mrówkojada ,tych kosmitów z half-lifa (Vortigaunt) i tych z gwiezdnych wojen (Toydarian).

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać na tym angielskim tłumaczeniu Ai po najnowszym patchu 3.0.11 na razie nie było wylotu jeszcze( (jestem przy momencie gdy musimy się udać na posterunek ''pożyczyć'' walizkę ) , jednak trzeba się trochę domyślać o co może chodzić NPCtom. Jednak sam mod wymaga jeszcze poprawek naturalnie i może możliwości wywalenia niektórych utrudnień.  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.