Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 3.0 (OBT)


Agrael
Wiadomość dodana przez Meta,

Dyskusja dotycząca polonizacji została wydzielona tutaj, żeby był porządek.
Temat do zgłaszania braków/błędów w tłumaczeniu znajduje się tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

@MaklerR a dodałeś te dwa pliki czcionek co wrzucał kiedyś szczepan? Bo to też jest niby wymagane jak to ci wywala po wrzuceniu spolszczenia, a w spolszczeniu ich nie ma. Znaczy w jednej wersji były i mi wtedy mod ruszył, a w późniejszych wersjach już ich nie było.

Miały być opcjonalnie dodane do pierwszego postu dla ludzi z problemami ale nie ma z tego co widzę, więc sam już nie wiem 😁 Są sobie gdzieś w temacie. (Ps. Jak je wrzucałem samemu to i tak nie działały, w spolszczeniu może było coś jeszcze i wtedy mod odpalił, reinstalacji nie próbuję robić żeby sprawdzić czy z najnowszą wersją spolszczenia od razu mod mi zadziała, bo jak nie to jestem w pupie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z kombinezonami, można je naprawiać? Ten pomarańczowy przed wyprawą mogliśmy u Żaby, teraz już nie mogę.

Można je gdzieś naprawiać czy jak w Cieniu Czarnobyla nie.

Bo nie wiem czy go taszczyć bo to 9kg, czy się nie opłaca, wyrzucić go i ubrać jakiś inny bo dostałem kombinezon Stalkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb, jest nadzieja, że na Bagnach będzie ktoś, kto zajmie się naprawą pancerzy, a może na Jantarze naukowcy ten kombinezon zreperują, bo z zasady takich lub podobnych używają.

10 godzin temu, MaklerR napisał(a):

Dodałem właśnie i dalej nic

@MaklerR, być może Twój problem leży w text/pol/string_table_includes? Zajrzyj tam i jeśli masz tam w początkowych liniach #include "text\rus to zmień na #include "text\pol

a jeśli masz tam "pol", to spróbuj zmienić wszystkie na "rus", może to coś da.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tom3kb napisał(a):

A jak wygląda sprawa z kombinezonami, można je naprawiać?

Zacznę od tego, że (moim zdaniem) mod jest bardzo "przekombinowany". Na terenie Baru można wejść w posiadanie pancerza Golmara. który można naprawiać. Można go kupić, lub dostać jeżeli wypełnimy szereg warunków. Jednym z nich jest właśnie "ten pomarańczowy" kombinezon, więc warto go mieć. 

W Barze można też kupić kombinezon ochronny (wygląda jak Seva), ale nie wiem jak z naprawą.

W modzie występuje też artefakt Plazma. który regeneruje pancerze. Jeżeli grasz tak jak założył to autor, to wszystko mocno się komplikuje, bo pewnie rubli za wiele nie masz, a zdecydowanie ich posiadanie ułatwia życie:)

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox mhm to będę miał trudniej bo pomarańczowy pancerz wyrzuciłem i chyba go jakiś stalker znalazł ☺️

Ale wyprawa na Med Priboi w kombinezonie Stalkera to była w stylu Usaina Bolta non stop sprint bo w nim promieniowanie tam wali człowieka mocno, a jeszcze gorzej jak patrzysz sobie na npców co im nic nie szkodzi i śmigają sobie w zwykłych kurteczkach.

No fakt mod troche daje w kość ale ma swój urok, mnie denerwuje duża niestabilność, częste wyloty do pulpitu, dobrze, że chociaż uruchamia się w miarę szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, smox napisał(a):

W Barze można też kupić kombinezon ochronny (wygląda jak Seva), ale nie wiem jak z naprawą.

Ametyst naprawia chyba wszystko łącznie z a la Sevą, choć moim zdaniem ten kombinezon to kiepska inwestycja. Natomiast kombez Golmara ułatwia dotarcie do wielu miejsc i może uratować życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Mam wylot do pulpitu na terenie Agroprom ( stara nazwa ) z tym logiem:

FATAL ERROR
 
 [error]Expression    : vertex || show_restrictions(m_object)
 [error]Function      : CPatrolPathManager::select_point
 [error]File          : patrol_path_manager.cpp
 [error]Line          : 155
 [error]Description   : any vertex in patrol path [esc2_st_fox_place_guard_1_walk] in inaccessible for object [esc_stalker_respawn_224652]

 

Proszę o podpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do tego pierwszego kompleksu od tunelu. W środkowym obiekcie jest takie obniżone miejsce, gdzie jest takie czerwone światełko. Tam jest zwał różnych rupieci, a na suficie anomalia (chyba Pułapka). Pozwalaj  te rupiecie i przy ścianie zeskocz niżej, a pod jakby paletą znajdziesz kilka rzeczy i na rurze leży księga. Może to miejsce, które szukasz. Jest też wejście do podziemi na prawo od szlabanu (idąc drogą, lewa strona strona na minimapie). Początkowo jest zawalone wejście, ale Ropuch pomoże ci z dostępem tam. W podziemiach znajdź pomieszczenie, gdzie na podwyższeniu jest materac, a w nim schowek. Być może tego szukasz. Powodzenie i nie zniechęcaj się, bo mod iście zacny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skryty099u mnie była w tym małym budynku z wystrojem jak szpital, pierwszy budynek wchodząc od strony północnej, na jednym z łóżek szpitalnych. Chodzi o tą bazę z Cienia co normalnie są w niej żołnierze. Chodzi ci o walizkę, co Żaba wysyła nas gdy zdobędziemy pomarańczowy kombinezon?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kuźwa super.

@metek58 po wrzuceniu tego najnowszego spolszczenia z 08.06.2024 gra nie odpala z żadnego zapisu i wywala podczas ładowania z takim fatal errorem.

FATAL ERROR
[10.06.24 19:37:58.000]  
[10.06.24 19:37:58.000] [error]Expression    : âűçâŕí îáđŕáîň÷čę îřčáęč 'íĺâĺđíűé ďŕđŕěĺňđ' 
[10.06.24 19:37:58.000] [error]Function      : invalid_parameter_handler
[10.06.24 19:37:58.000] [error]File          : xrDebugNew.cpp
[10.06.24 19:37:58.000] [error]Line          : 977
[10.06.24 19:37:58.000] [error]Description   : 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.