Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier 

no zgoda ale do niektórych sejfów trza mieć kody albo jakieś klucze, a kartki z kodami i klucze potrafią być w najbardziej absurdalnych miejscach , myślałem że da się te arty wyłowić z jakiś anomalii, w końcu przez większość czasu latam jak kot z pęcherzem i rozstawiam skanery,myślałem że coś będę z tego miał więcej niż figę, a idź pan panie :037:

1 godzinę temu, kondotier napisał:

Innych szukaj sam, zaglądając nawet do mysiej d...y.

:D ale mnie tym rozbawiłeś :007:

@tom3kb 

zbieram części u Sacharowa w bunkrze, mam już trochę tego syfu tam

Godzinę temu, tom3kb napisał:

bierz misję na tego jednego super.

tak zrobiłem

Jestem na etapie już ostatnich skanerów do rozstawienia w Parowie i wybieram się do x18 po wojence powinność x najemnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  A to prawda, że np. klucze są w miejscach niespodziewanych. A na kody będziesz miał naprowadzenie. Z tym, że jak na filmiku podejrzysz kod, możesz z niego skorzystać i sejf otworzyć. Tylko w nim może być jakiś item potrzebny dla fabuły, więc lepiej wszystkiego nie zabierać od razu. Wykonanie zadań może trochę potrwać. Nie ma czegoś takiego, wziąłem zadanie i go wykonuję za jednym podejściem do końca. Czasem do tego jest potrzebne wykonanie innych zadań.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej,

Dostałem od Sacharowa zadanie na wysadzenie nadajnika. Po nim pojawiaja się najemnicy. W momencie kiedy zaczynam do nich strzelać wywala do pulpitu. Taki log:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : res!=-1
[error]Function      : get_rank
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrGame\ui\Restrictions.cpp
[error]Line          : 34
[error]Description   : cannot find rank for
[error]Arguments     : wpn_m4a1
 

stack trace:

 

Wie ktoś jak to naprawić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich,mam problem z wybiciem oddziału który sie pojawia po zniszczeniu emitera,po zabiciu pierwszego gra sie blokuje:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : res!=-1
[error]Function      : get_rank
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrGame\ui\Restrictions.cpp
[error]Line          : 34
[error]Description   : cannot find rank for
[error]Arguments     : wpn_m4a1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@patryksrem  Spróbuj czegoś takiego. Znajdź plik w katalogu z bronią, zrób jego kopię bezpieczeństwa, a w oryginale opcją zmień nazwę, jeszcze raz napisz taką jak jest ze swojej klawiatury.

Bo to jest chyba taki błąd, że w nazwie znalazła się jakaś "bukwa" kształtem podobna do łacińskiej - wzrokowo nie do odróżnienia - a Twój komputer ( system ) nie potrafi jej zinterpretować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84  Musiałbym na nowo zapoznawać się z opisami tych fiksów, bo nie pamiętam żadnego. Możesz sam wrzucić te opisy do translatora. 

Na pewno ułatwiają grę, lecz w tym przypadku inaczej niż w przysłowiu "Od przybytku głowa boli". Mod, jak się gra prawidłowo, szuka schowków, daje wszystko co potrzebne i jeszcze trochę zostaje na sprzedaż. A przy tych fiksach, robi się po jakimś czasie nudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84  A nie są one czasem zamknięte na klucz, lub są zakodowane? Tych kluczy w modzie jest sporo, ale trzeba je znaleźć czasem w dość niespotykanych miejscach.

Spoiler

Tyle jest dobrze, że jak coś jest zamknięte na kod, to działa on nawet jak się nie znajdzie naprowadzenia. Jak z jakiegoś filmiku wyłapiesz taki kod, to możesz go śmiało użyć, otworzy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84  Są w modzie plecaki, które do końca gry nie da się otworzyć. Jeśli nie jest to plecak z konkretnego wskazania, to się nimi nie przejmuj.

Ale widzę, że robisz zdjęcia telefonem. Od robienia zrzutów zapisywanych w katalogu tam gdzie są zapisy, masz klawisz F12. We wszystkich modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84  Po napisaniu małpy @ , nie kopiuj niczyjego nicka, ale bez odstępu zacznij go wpisywać z klawiatury. Pojawi się lista rozwijana i po którymś kolejnym znaku na niej nick tego kogo szukasz. Wtedy klikasz w niego i on wskoczy do wpisu. Dajesz wtedy spację i jazda z pisaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84 W podstawowym temacie moda , spojler Linki, masz Link do patcha nr3.

Pod nim mój opis w spojlerze. W nim masz opisane wszystkie "ulepszenia" jakie oferują twórcy moda. "Санкции на хабар" pozwalają na pozyskiwanie lepszej broni.

A przy okazji możesz sobie zobaczyć co jeszcze możesz legalnie sobie zmienić. Tyle tylko, że jest zalecenie o dokładnym zapoznaniu się z opisem udogodnień, a opisy są po rosyjsku. W tym przypadku możesz skorzystać z translatora, bo przetłumaczy na tyle dokładnie, że będziesz wiedział na co się porywasz. Bo po wstawieniu maksymalnych ulepszeń, mod staje się nudnawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) @kondotier - zrobiłem już 6 takich punktów. Wchodzę do tej anomalii i staje w punkcie który jest zaznaczony - na środku i nie mam informacji aby ustawić rejestrator. Wczytałem wcześniejszego sava i jest to samo. Kucanie nie pomaga. Na wcześniejszych punktach wystarczyło być w zaznaczonym środku i nacisnąć F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.