Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam, co prawda moda przechodziłem dawno i raczej sam sobie radzę z wylotami tak tutaj mam problem na który nie mam pomysłu. Po akcji na stacji w mrocznym parowie nie mogę opuścić lokacji, nieważne czy wczytam sejwa trwałego czy quciksave, nawet autosave po opuszczeniu lokacji wywala. Save'y wcześniejsze działają, aczkolwiek nawet ponowne pójście na parów wywala.(Wcześniej już byłem na parowie i pracowałem z łowcami artefaktów, nie miałem wtedy takich problemów) Log:

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : d:\złoty\gamedata\scripts\bind_stalker.script:625: attempt to concatenate field '?' (a nil value)
 

 

Edytowane przez Ptak1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ptak1997 tu niby ludzie pisali, że ten błąd np zaczął im się pojawiać, jak z patcha 3 wybrali z opcjonalnych dodatków dodali Санкции на хабар"     - Zmiana łupu w trupach w   bardzo dużo łupów w trupach. No ale nie wiem czy też z tego korzystałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb jedynie co  zmieniłem sobie udźwig, jednak to nie jest większa ingerencja w pliki.

@kondotier Sprawdzałem dokładnie, na tym etapie fabuły mam już wszystkie inne możliwe sprawy domknięte też tak w pierwszej chwili pomyślałem, jednak to nie to. 

Edytowane przez Ptak1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam! Piszę, ponieważ mam problem z uruchomieniem gry... Mianowicie po pobraniu i wstawieniu do folderu z główną grą folderów bin i gamedata wyskakuje mi ciągle błąd z silnikiem gry. Po uruchomieniu z administratorem bądź bez wyskakuje tylko obrazek jak zawsze przy uruchamianiu Stalkerów i dalej wyskakuje błąd, który postaram się umieścić poniżej. Logów niestety zamieścić nie mogę bo gra się nawet nie uruchamia. Próbowałem odpalać moda z obydwu binów- z podstawki i z moda, a nawet pobrałem repack z tą grą jednak dalej wyskakuje ten sam błąd. Nie mam pojęcia dlaczego. Dziwi mnie to bo jak do tej pory większość modów jakie miałem działała a miałem już ich sporo. Może problem leży gdzieś w specyfikacji kompa jednak wątpię bo jest dość mocny albo po prostu ja coś źle robię. Tego jednak moda nie mogę odpalić, a nie ukrywam, że bardzo bym chciał bo ostatnio z modami po polsku posucha... obraz_2021-07-03_135816.thumb.png.38a61a86f2872c77f0992160307db5e3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem w takim wypadku. Próbowałem nałożyć folder bin moda na podstawkę usuwając z folderu bin moda xrEngine jednak w takim wypadku po obrazku uruchomienia się Stalkera nie wyświetlało mi się nic, gra jakby gasła a obrazek znikał. Po usunięciu oryginalnego xrEngine i nałożeniu tego z moda wyskakuje właśnie taki błąd. Wiem że instrukcja instalacji mówi żeby postępować zgodnie z pierwszym wymienionym przeze mnie wariantem ale gra wtedy się nie uruchamia. Mam tylko pulpit i nic więcej. Dodam że podobny problem miałem z modem AZM. Chciałbym dowiedzieć się co może być potencjalną przyczyną takiego problemu bo już brakuje mi pomysłów. Byłbym wdzięczny za każdy pomysł. I dziękuję z góry za zainteresowanie. 

Edytowane przez jurki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurki  Grałem w moda już dość dawno, tak na wersji rosyjskiej, jak i ze spolszczeniem i nie pamiętam abym miał problemy z uruchomieniem. Nie pamiętam, czy silnik usuwałem, czy pozostawiałem. We wpisach @pacjent1972 pisze, że mod uruchomił się bez usuwania silnika z bin moda.

Możesz spróbować takiego myku, aby po postawieniu moda, a przed pierwszym uruchomieniem zresetować komputer. Takie coś pomaga modowi się odpowiednio "poukładać".

Ostatnim niedawno grającym bez takich problemów był @Ptak1997 , może on podpowie jak stawiał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie po ogromnych problemach pobrałem moda z ap-pro i o dziwo zadziałał bez problemu. Po zmianach w gamedacie i nałożeniu spolszczenia da się grać jedynie w kilku miejscach się spolszczenie wykrzaczyło jednak nie przeszkadza mi to w ogóle. Ważne że zadziałało. I dzięki za pomoc i zaangażowanie @kondotier! Pozdrawiam! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie. Przechodzę aktualnie moda Złoty Kufer 2 i mam taki problem. Kiedy przychodzę do fabryki na jantarze z ładunkiem wybuchowym i podchodzę do miejsca gdzie mam go umieścić to nie pojawia się napis umieść ładunek wybuchowy i skrypt do takiego okienka.

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez Marek 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Godzinę temu, diablo1a napisał:

Cześć. 

Mam pytanie 

Gram w złoty kufer 2 i nie potrafię przejść misji pod agropromem gdzie muszę ciała ludzi z powinnośći, znajduje trzy ciała i dalej nic nawet nie wiem gdzie mam iść. 

Gdzie mam znaleźć stalkera o imieniu Laki i gdzie jest bagienny doktor

Dopiero co grałem w tego moda i go przeszedłem, Musisz przejśc do drugiej sekcji w podziemiach, jak schodzisz po schodach kręconych tam gdzie są snorki i pójdziesz korytarzem i wleziesz Drabinką na góre, tam jest 3 ciało i plecak w kącie, przechodzisz do drugiej częsci podchodząc do białych drzwi i cie "Teleportuje" a tam znajdziesz reszte ciał, przy okazji możesz znależć schowek 1 klasy w anomalii chemicznej przechodząc przez kratke.

Stalkera Laki i Bagiennego Doktora znajdziesz o wiele pózniej, nie musisz nic robić żeby ich odnależc rób po prostu zadania Fabularne, a fabuła sama ci wskaże gdzie sie znajdują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Samotnik67 napisał:

Dopiero co grałem w tego moda i go przeszedłem, Musisz przejśc do drugiej sekcji w podziemiach, jak schodzisz po schodach kręconych tam gdzie są snorki i pójdziesz korytarzem i wleziesz Drabinką na góre, tam jest 3 ciało i plecak w kącie, przechodzisz do drugiej częsci podchodząc do białych drzwi i cie "Teleportuje" a tam znajdziesz reszte ciał, przy okazji możesz znależć schowek 1 klasy w anomalii chemicznej przechodząc przez kratke.

Stalkera Laki i Bagiennego Doktora znajdziesz o wiele pózniej, nie musisz nic robić żeby ich odnależc rób po prostu zadania Fabularne, a fabuła sama ci wskaże gdzie sie znajdują.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Złoty Kufer - Część II
  • Agrael odblokował(a) ten temat
  • 8 miesięcy temu...

Co dotyczy wątka głównego, jest nietuzinkowy, tak więc nie da się nudzić. A schowki ( szczególnie te lepsze ) są w miejscach do których oprócz podpowiedzi potrzeba cyrkowych umiejętności.

Kto sam by się tu pchał?

ss_fred_05-21-23_19-07-37_(red_forest).jpg

Spoiler

Trochę chytrości by dotrzeć:

ss_fred_05-21-23_12-47-22_(red_forest).jpg

Ale łup wart zachodu:

ss_fred_05-21-23_19-02-33_(red_forest).jpg

Szukacie modów, męczycie się jakimiś niedorobionymi Pribojami, a dobry mod czeka

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.